0 oy
395 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aynı evde yaşıyorum kaynanamla birlik diyelim ki siz kaynanizin bir hatasını görseniz örnek veriyorum bulaşıkları kirli makineye pisliğini almadan koyuyor.Bunu kaynaniza sürekli dediğiniz halde aynısını yapıyor eşinize deseniz sen bir konuş onu ya sen söyle diyor yada söylemiyor .ama siz bir yanlış yaptınız diyelim ben dün iki küçük cocugum var onlar huysuzlardi agliyorlardi unutmuşum kirli bir bardak koymuşum eşim mutfakta değildi kaynanam söylendi bugün aynısını kocam bana kızdı .ve birşey daha eşim sürekli senle  aynı eve çıkmak sen birşey beceremedim annem olmazsa der aksi halde iki çocukla herşeyi ben yaparım .ve sonra bunu sinirle söyledigini söyler gerçeklik payı yokmuş.

9 Cevaplar

0 oy
(7,564 puan) tarafından
Sorun sadece bulaşık bardak mi 
(14,045 puan) tarafından
Sence bulasik bardak mi:)
tarafından
Hayır sorun meşale kaynanamın karışmaması gereken bir konu olunca ben eşime diyorum no git sen anneme de diyor yada hiç demiyor benim bir yanlisim olsa o anda kocam orda olmazsa kaynanam ona şikayet eder gibi dese o daha sonra  onun yanında beni rencide eder
-Reklam-
0 oy
(6,534 puan) tarafından
6 yıllık evliyim ve bende beraber oturuyorum eşimi elimden geldiği kadar annesi ile benim aramda bırakmamaya çalıştım bırak annesini ailesiyle ilgili gerçekten çok ciddi birşey olmadıkça demedim çünkü annesini seçer onu haklı bulur bir yerden sonra kendin yeniden temizle de koy birşey olmaz bundan söyleme yapmıyorsa neden diyorsun 
tarafından
Hayır sorun meşale kaynanamın karışmaması gereken bir konu olunca ben eşime diyorum no git sen anneme de diyor yada hiç demiyor benim bir yanlisim olsa o anda kocam orda olmazsa kaynanam ona şikayet eder gibi dese o daha sonra  onun yanında beni rencide eder
(6,534 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canım ben eşime demiyorum kendim diyorum kaynanama o yüzden öyle bi durum olursa eşimin de tepkisi ne olur bilmiyorum eşimi geçtim biri sürekli benim annemi babamı bana şikayet etse bikardim artık dinlemezdim takmazdım ve lafını verirdim ben o bakış acisindan bakıyorum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Her şakanın altında ufak da olsa gerçeklik payı vardır bu u unutma öncelikle 

İkincisi orda dicektim sen hep pis koyuyorsun Bişey olmuyor da ben koyunca ı battı dicektin sen sürekli kirli koyuyorsun ve ben uyarma a rağmen devam ediyorsun demekki kirli konması gerek bende uğraşmaya ağrım bundan sonra kirli koyacağım deseydin 

Tabi buda büyük kavga sebebi ama bu laf ama yani hakkediyor bazen insanlar 

Ben 6 ay birlik yaşadım herhangi bir problemim olmamasına rağmen yemekleri o yağmasına rağmen genel temizliği o yapmasına rağmen ben anlaşamamıştım sorun temizliği bulaşığı oyu buyu değil sorun direk iki ailenin aynı evde olması yuva üstüne yuva olmuyor malesef 
tarafından
Benim zoruma giden annesinin yanında sürekli hatalı beni gormesi
(1,022 puan) tarafından
Başka evdede olsanız uzaydada olsanız hep haklı annesi babası senin annen baban ve sen hep haksız oluyor konu ne olursa olsun eğer hakloysak biz eski konulardan haksız olduğun Bi konu açarak haklılığını bastırır ondan bende Bi tane var baş edilemiyor
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Ee söyle. Söylendiğin kızdığın şeyi sende yapıyorsun anne de eşinin yanında de altta kalma 
tarafından
0 oy
(7,607 puan) tarafından
Gelin kaynanaya cekermis de annene çekmişim bende de sende ne diye alta kalıyorsun 
tarafından
Ben asla onun gibi olmadım sadece o an iki yaşında kızım hasta 3 aylık kızımda asi olmuş husursuz o an evin herşeyi benim üstünde dikkatimden kaçmış
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kirli brdak koyduysam senden öğrendim de. 
tarafından
Benim onun davranışı değil eşimin davranışi zoruma gitti
0 oy
tarafından
Aynı evde bu sorunlar hep olacak o kadın öyle düzene alışmış sen üstüne geldiğin için sana batıyor haklı olarak evini niye ayirmiyorsun
tarafından
Bana kalsa çoktan asıl herkes der sen o eve düşen verdin o evin herşeyi benim üstümde asıl kocam bana ayrı eve çıkmaya korkuyormus
0 oy
tarafından
Bu kadar şeylerde eşinizi araya sokamazsiniz ne diyecek annesine bulaşıkları suya tuttami koy diyecek olacak şey değil he eşin annesinin dediğini sana diyorsa onada aynı şekilde direk cevap vericeksin bizim kendi aramiz istersen seni bende katayim araya huzurun kalmasın 
0 oy
(2,994 puan) tarafından
2çocukla aynı evde kalıyorsn elimi işe güce sürmem beğenmiyorsan al yap bnde öğrenirim derim,, ilk evlendiği sene eşim bağ evine gidicez dedi biz yazları orda kalırız dedi bnde okey dedm yaz geldi gittik dip köşe temizlik yaptm elimi çamaşır suyuna sokmayan ben ellerim param parça alerji oldu hep neyse sadece mutfak halısı yıkanmadı Bi konu açıldı eşimle kayanam konuşuyor bnde mutfaktan duyıyurm onları kayana demezmi bu ev temizlendimi sanıyorsun pislik içinde elini daha sürmedim dedi ben şok çıktım yanına eşimin de yanında elimdeki bezi yere attım ****** imkansızlık etmeyin dedim körmüsğnğz kendi kendine mi yıkandı silindi buralar nankörlük etmeyin dedm bir daha elime süpürge alırsam sıçsınlar ağzıma dedm kayanam lafı çevirmeye başladı o gün bugundır elimi ne ağdaki ne kyanan evine sürmem kendi kaşındı çeksin... 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (493 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 676 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Kuckprensesn.annsi (419 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 472 göst.
29 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,221 soru

11,880,690 cevap

35,997 kullanıcı

...