0 oy
311 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba anneler kızımı 2 haftadır kreşe götürüyorum, Kendi öğretmeni fazla ağlamıyor diyor bugün başka bir kıza sordum evet baya ağlıyor dedi , öğretmen da diyor dedi ağlıyor bende kime inansam bilemedim şimdi moralim bozuldu alışır mi acaba 

Çalışmak da zorundayım,:(

7 Cevaplar

0 oy
(2,605 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım.  Çok zor ya annen falan bakamaz mi
(12 puan) tarafından
Sağol cnm ,annem.da çalışıyor
tarafından
Başlarda ağlar her çocuk ağlar ben kardeşimi kreşe bikarirken oda aşırı tepki veriyordu en sonunda alacaktık kresten bize , öğretmenin dediği evde çocuk mutlu ise ağlar normal bir tepkidir eğer çocuk  aglamazsa sıkıntı vardır evde yolunda gitmeyen şeyler vardır demişti , kresten almayın ilerde tekrar kreşe verdiğinizde 2 katı tepki verir çocuklar bebekler bizden akillidir ilerde okula gitmemek için kullanır ve hiç alisamaz demişti neyse üç hafta gibi bir süre sonra alıştı kardeşim kreşe ve sonrada çok sevdi kreşi zamana bırak canım kısacası ağlaması çok normal bir durum
(12 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım , içim rahatladı biraz çünkü moralim çok bozuktu
(2,270 puan) tarafından
Çok mantıklı
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben 3 yaşında verdim daha küçük olanlar adapte olamaz gibi geliyor.. bir buçuk yaşına kadar annem baktı sonrasında ameliyat oldu bakıcı buldum 3 yaş olur olmaz kreşe verdim 
tarafından
Yıllık. Mı ödeme yapyosunuz canım kaç para veriyorsunuz
(12 puan) tarafından
Benim annem çalışıyor başka kimsem yok mecbur bırakmam lazım ama daha küçükleri da var 9 aylık fallan
(2,891 puan) tarafından
Aylık veriyorum 2500 lira.. ayda iki hafta ve daha fazla gitmezse para almıyorlar
tarafından
Doğrudur canım aylık olması daha iyi sanırım
0 oy
tarafından
Kreş ödemeleri aylık mı yıllık mı ödeniyor canım 
(12 puan) tarafından
Ben aylık ödüyorum cnm, özele götürüyorum
tarafından
Yaa ben yıllık biliyordum
(12 puan) tarafından
Ben İstanbul'da yim burda oturdum yerde 4 5 tane kreş var özel,her ay ücretini yapiyorsun
(12 puan) tarafından
4 bin tl
tarafından
Her yer aynı değil sanırım eşim yıllık ödeniyor kreşler diyor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Napsın kadın ağlıyorsa çok ağlıyor ardınızdan diyip üzülmene mi sebep olsun. Onun görevi o. Alışmak zorundasınız ikinizde. Bu devirde mecburen çocuk için evde olan bir anne olarak söylüyorum tek maaşa zor geçim 
(12 puan) tarafından
Evet doğrudur ama bence doğru söylemesine daha iyi diye düşündüm
(13,203 puan) tarafından
Yok öyle bütün gün aklınız kalır. Karşılıklı gerilirsiniz. Alışmaya çalışmak en iyisi
0 oy
(1,731 puan) tarafından
Canım küçük değil mi kreş için. Ne yapıyor mesela kreşte bende vermeye heves ediyorum ama küçük gibi geliyor benim oğlan da 17 aylik.
(12 puan) tarafından
Kızımdan daha küçük çocukları var ,6 aylık 9 ,1 yaş sonra kızım 17 aylık öbürleri da 2 3 aylarda farkı var kızımdan, kızım kitap boyaması yapıyor noraml oyuncaklarda oynuyor,masal okuyorlar
(1,731 puan) tarafından
Ay maşallah yaa darısı benim oğlana insallah. Rabbim hepsine zihin açıklığı versin☺️
(12 puan) tarafından
Amin cnm ,ama Bizim için alismamiz biraz zor inşallah alışır çünkü ağlıyor hala
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Benimde 19 aylıkken kreşe bırakmış annem ilk gün ağlamışım akşamına alışmışım her çocuğun alışma süreci farklı ama illaki alışıyorlar bir süre daha dişinizi sıkın alışacaktır alışmazsa eğer bi olumsuzluk oluyordur kreşte o yüzden alışmıyordur o zaman başka bir yer denersiniz belki 
(12 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(440 puan) tarafından
Benimde kızım kreşe küçük başladı banada ağlamıyor çok mutlu diyorlardı ama birgün onlar sınıftayken kapıdan bakmıştım herkes etkinlik yapıyordu kızım bir köşede ağlıyordu sonrada aldım kreşten. Kreşte kamera varsa kameradan bakmak isteyin ne diyecekler bakalım yada benim yaptığım gibi kızınız sizi görmeden sınıfa bakmayı teklif edin emin olana kadar içiniz rahat etmez sizi çok iyi anlıyorum. Aslında bakıcı düşünmezmisiniz yaşı küçük olunca bakıcı daha mantıklı geliyor bana 
(12 puan) tarafından
Sonra naptınız başka kreşe mi verdiniz yoksa biraz daha büyümesini mi beklediniz ,bakicilar da çok para istiyorlar benim bir meslaegim yok fabrikada çalışıyorum cnm :(
(440 puan) tarafından
Biraz annem biraz kayınvalidem geldi sonrada bakıcı bulduk o şekilde çözdük evet bakıcıda çok istiyor yada biraz daha bekleyip gene alışmazsa başka bi kreş bakabilirsiniz Allah yardımcınız olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 85 göst.
0 oy
0 cevap 32 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde glstnglo (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,208 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.

385,075 soru

11,516,814 cevap

35,176 kullanıcı

...