0 oy
1,226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Doğum yapalı 6 gün oldu 2 gün sancı çektim hiç 1 saat bile uyumadım düzensiz olduğu için sancilarim hastaneye gitmedim sonra 3. Gün gittim 16 saat sanci çektim suni sancı aldım ilerleme olmayınca sezeryan oldum uykusuz bi şekilde çok fazla acı çektim sezeryandan sonra sütüm indi ama göğüslerim yara oldu emzirirken kan gelmeye başladı şimdi hafifledi biraz diye sevinirken bugün de dikisim yapıştırma yerinden açıldı sabah uyandığımda heryerim kan içindeydi acile gittik öncelikle içerde ki pis kanı bosaltmamiz lazım dediler yoksa enfeksiyon kaparmışım dikiş yerlerime bastıra bastıra kan akıttılar cok can yakici bi sey tam iyiyim derken yeniden agrilarkm basladi zor yürüyorum  ve her gün acile gelip bunu yapmaları gerektiğini oranın zamanla kapanacağını söylediler bebeğimi emzirken canım çok yaniyo ama mecburum emzirmeye üstüne lohusa kadını al basar derlerdi inanmazdım uyuduğum zamanlar da çok korkutuyolar hareket edemiyorum konuşamıyorum felç inmiş gibi oluyo bi süre sonra geciyo kızıma bakinca her seye değer diyorum ama üstesinden nasıl gelicem bilmiyorum kimseyle konuşamıyorum da biraz içimi dökmek istedim ve icimde hep bi korku var kızıma yetemiyomusum gibi geliyo 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım çok geçmiş olsun valla okurken benim bile canım yandı ama sen elbisenin üzerine filteken tak 40 ın çıkana kadar hem bebeğinin elbisesine yada kundağına filteken tak hemde senin üzerinde olsun
tarafından
Amin inşallah canım sağol kayınvalidem getirecekti  onu denicem bakalım
tarafından
Yeni doğum yapanlar kesinlikle üzerlerinde demir olan bişey bulundurmalıdırlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dogumu nerede yaptin sikayet et dikislerini atamamislar oyle sey mi olur ya hu  ben de normal dogum yaptim doguruncaya kadar ne sanci ne bir sey hic cekmedim 3 cm acilmam vardi yine hissetmedim gece 22:30 da suyum geldi 02:30 da sancim basladi 04:00 sancim artti 06:00 da 9 cm acilmam vardi ikinmayi beceremedim o yuzde 07:43 de ancak dogurdum toplam 5 saat sanci cektim ama bu bes saatlik sanci da sanciydi 
tarafından
Doğum yaptığım hastaneye gittim estetik dikiş attım çok ince bi misine tututo zorlamadan dolayı olmuştur dedi artık gogsumun acısı bi yandan bi de hem alttan hem dikiş yerlerinden ayrı kan geliyo fazlaca tansiyonum sekerim düştü iyice bisi demek aklıma gelmedi hiç kendime hâlâ gelemedim
0 oy
tarafından
Canim gecmis olson yataga geçince kuran-i kerim aç telefondan dinle için daraldimi ac dinle dua et bol bol su ic idrarla kan atarsın 
tarafından
Tamam canım sağol suyu içiyorum zaten fazlaca baş ucuma kuran sa koydum da dinlememistim bide öyle deniyim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 256 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,398 cevap

36,127 kullanıcı

...