0 oy
305 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (13 puan) tarafından

Slm.. 

Ben saçımı boyadım gece iki paket almıştım .. ya daha öncede siyah kına yapmıştım kafama kışın .. 
Yazın açıyorum saçımı biliyorum çok saccma ama yazın kafam siyah kalınca kafam yanıyor ..o yuzde. Açıyorum rengini .. ama kına olduğu için kafamda iki tane büyük paket boya aldım saçıma bakarmisiniz berbat oldu nasıl çıkacm ben dışarıya ya off.. 
Rezillik resmen ..
Kuaförde boyatmak isterdim ama çok pahalı aşırı derece .. 
İki pakete 50 lira verdim cunki ben hep kendim boyadım bu yaşıma kadar ..
Ama ilk defa berbat oldu saçım yaa.. yüzümü kapatmak istedim o yüzden karaladim 

image

10 Cevaplar

0 oy
(7,765 puan) tarafından
Seçimi boyadım diye okudum ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keşke yaz kış siyah kullansan saçların çok yıpranmış 
(13 puan) tarafından
Benim saçlarım genetik böyle annemin saçlarıda ablamın saçıda böyle yiparnmis değil ..
tarafından
Devamlı boya sürmek yıpratır saçı
(13 puan) tarafından
Genetik diyorum :/
tarafından
Sen anlamıyorsun devamlı saç boyamak saçı yıpratır diyorum şuanki hali genetik diyosun okey ama devamlı boya sürdüğün için yıpranır bir gün elinde kalır kopar
0 oy
(448 puan) tarafından
Kına üzerine boya tutmaz canım tutsa da düzgün olmaz. Sen en iyisi bi kuaföre git. Olan olmuş artık sıkma canını çözüm bulmaya bak elbet düzelir 
0 oy
(1,683 puan) tarafından
Kınalı saça boya sürmek iyi cesaret cnm sen dua et hala kafanda saçın var valla yıllardır boyatmak istiyorum sırf kına var dıe asla cesaret edemiyorum
(13 puan) tarafından
Bilmiyordum orasını ..
İnşallah birşey olmaz
(1,683 puan) tarafından
Keşke buraya önce sorsaydın ya üzmek gibi olmasın ama kötü olmuş inş kuaför kurtarır
(13 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Diplerdeki renk güzelmis. Duzlestirsen falan hiç kullanılabilirligii yok mu  biraz akar belki rengi.. yeni işlem de sıkıntı. Bir kuaför yolu görünmüs sana..
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Ya kuafore gideceksin ya da tekrar komple siyahla kapatacaksin evde baska bir islem daha ugraşsan yanabilir
0 oy
(202 puan) tarafından
Kötü olmuş maalesef kendin boyama bunun üstüne saçların daha beter olur bemce bu seferlik kuaföre git hatta güzel bir kuaföre Allah korusun saçlarından olma
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Yine siyah kına yakabilirsin hem saclarini yakmamis olursun cnm ben bikere siyah mavi kina yakardım ama akmadan hiç ellemedim küllü kumral yaptım bikere sora daha hiç boyamadim koyu olduğu için boya sürekli zor oluyor 
0 oy
tarafından
Back canm ben normalde boya sevmem ama bi ara bende değişiklik yapmak istedim kına üstüne pek tutmadı ama hemen gittim kinamin renginde boya aldom ona yaki renk boyadım . Biraz zaman geçince ucundan ucundan kestim saçlarımı öyle böyle derken yine kınamış yaktım bi müddet sona ohh mjsss... zaten boya kokusu beni mahvetti aliskin değildim çünkü bidaha da asla dedim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Ucuza çözeyim derken berbat etmişsin sonuç yine aynı kuaför yolu göründü 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 657 göst.
9 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 944 göst.
0 oy
1 cevap 185 göst.
16 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Lesrugg (169 puan) tarafından soruldu