0 oy
64 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
Kizlar yaşadığın yerde hava sıcaklığı 22 derece 1 saat önce dışarı çıktık uzun kollu zıbın külotlu çorap tulum ustinede peluş tulum giydirdim fazlamı terledi biraz siz nasıl giydiriyorsunuz

2 Cevaplar

0 oy
(6,850 puan) tarafından
Peluş tulum kalın olabilir canım ince bi hırka yelek falsn gitdirebilirsin üstüne battaniye ört yeter 
(84 puan) tarafından
Tamam canım bidaha kine öyle yapacam kuzum korktum ilk defa puset yokken dışarı çıktık kanguru vardı
(6,850 puan) tarafından
Kanguru için çok erken canım en erken 6 ay diyolar kemikleri için çok zararlı puset kullan bence
(84 puan) tarafından
Yeni doğan aparatı var kuzum evim 3. Katta asansör yok birde 3 yaşında kızım var çok zor oluyor inmek cikamk
(6,850 puan) tarafından
Anlıyorum ama bebeğine zarar verirsin böyle o zaman yanında biri olsun dışarı çıkarken ya da siling dene
(84 puan) tarafından
Haklısın canım
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Terlediyse fazladır canım ben uzun kollu zıbın alt üst takım eldiven ve çorap sadece orta kalınlıkta battaniyesine sarıyorum o kadar 
(84 puan) tarafından
Yaşadığım ilde hava durumu bı güneşli oluyor bı yagmurlu oluyor kuzum o yüzden korktum galiba
(6,441 puan) tarafından
Ben İzmir'deyim ona rağmen canım mesela dün günlük güneşlikdi bugün kapalı ve rüzgarlı
(84 puan) tarafından
Anladım canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 86 göst.
0 oy
9 cevap 220 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ceylannn (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
0 oy
7 cevap 121 göst.