0 oy
163 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından

Kızlar sincanda bulamadm ev çok pahalı durumumuz yok otrdgmz ev satışı en fazla 4 bine tutablrz hazırlıksız çıkın dedi ev sahibi. 1 ay içinde çıkmam lazm . Varmi bildgnz kiralik daire lütfn yardmcı olumsuz. 

Ankarada başka bi semt de olablr uygunsa eger

9 Cevaplar

0 oy
(436 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende Sincandayım ev sahibi bizede yüksek fiyata kiraya vermek istiyoruz dedi.  Kiralık evlere bakıyorum 8binden başlıyor. Allah bildiği gibi yapsın bunları
(5 puan) tarafından
Canm satilmadiysa sorun yok . Zam yapsa bile çok yapamaz şikayet edin haklı çıkarsnz bizimki satmış saolsun.
Evet cok pahalı ya napacgmizi bilmiyoruz
-Reklam-
0 oy
(1,062 puan) tarafından
Sincan Temelli de var canım bak istersen  4 bin TL ye toki
(119,168 puan) tarafından
sincani iyi biliyomusun
(1,062 puan) tarafından
Bilmiyorum bende ev arıyorum en ucuz
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bende sincandayim malasef o fiyata bulamazsın selçuklu mahallesindeyim en az kiralık ev 6 binden başlıyor Allah kolaylık versin inşallah hemen bulursunuz 
0 oy
tarafından
Bizde ankarada oturuyorduk ordan çıktık kirayı 12 bin yaptılar Allahın belası 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Etimesgut da oturuyorum bende Ankara Paris oldu sanırsın  7_8_9_10 bine bile evler varr onlarda kötü kotu
0 oy
tarafından
Mamak cğvarları Bi tık daha uygun ama daha çok doğu insanları yaşıyor o tarafta bir de yeni yapılaşma çok bakabilirsin 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Etimesgutta oturuyodum. Çankayaya tasındik kira 6 bin o kadar şaşırıyorum ki sincan ve etimesgutta kira fiyatlarina. Allah yardimcimiz olsun. İnşallah gönlünüze gore bulursunuz
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Artık hersey cok pahali yenikentte oturuyorum en kötü ev 6 binden başlıyor begenmezdik zamanında buralari
0 oy
(115 puan) tarafından
Biz mamaktayiz canim karapurcek bu taraf birsz dshw uygun sanırım  oralwrdwn huseyingazi diye bakabilirsin 
(5 puan) tarafından
Saol canm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 344 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 345 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Zeliş fatoş (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
20 Mart 2023 Diğer kategorisinde Busradrgt (7 puan) tarafından soruldu