0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (8,300 puan) tarafından

Sonunda bitirdim acıklandı sınavlar

image

11 Cevaplar

0 oy
(2,707 puan) tarafından

Gözün aydın canım <3

Tebrik ediyorum seni. Saçma sapan işler peşinde koşanlar değil de senin gibi kendini geliştiren kadınların Allah sayısını arttırsın

Darısı üniversite ye inşallah bir gün onu da atarsın 

(8,300 puan) tarafından
İşallah canım onuda okumak isterim
(2,707 puan) tarafından
İstersen hersey olur kuzum . Ders almadan dışarıdan lise bitirmek zor olmalı ben yapamazdım asla .
(8,300 puan) tarafından
Zor canım hemde çok kaç sene uğraştım lıseyi bitirmek için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aciklandimi arkadasimda toplam 205 kredi almış ama kalan zorunlu ders sayısı 1 acaba gectimi 
(8,300 puan) tarafından
Zorunlu dersi tamamlaması lazım
tarafından
Zorunlu ders sayısı 1 yaziyor
(8,300 puan) tarafından
Zorunlu dersi bitircek canım edebiyatsa kesin geçmesi lazım
tarafından
Zorunlu ders edebiyat yazıyor ama kredileri tamam peki onu ne zmn vermesi gerekiyor
0 oy
tarafından
Gozunaydin cnm hayırlı uğurlu olsun yok ailem okutmadi yok eşim izin vermiyor yok cocuklarla zor oluyor yok ne yapacagimi nerden baslayacagimi bilmiyorum bunca sene sonra ne okuması vs diye bahanelere sığınaklara örnek olsun senin gibi kendini geliştiren bahanelere bakmayıp gururla eğitimini tamamlamak için çabalayan kadınlar olduğunu görünce iftihar ediyorum darısı üniversite okuyup gururla kep atma törenlerinde mutluluk gözyaşlarına inşallah:))))))
(1,934 puan) tarafından
Kesinlikle öyle eğitmen bende onlardanim ailem okutmadi ortaokul lise şimdi de üniversite okuyorum
tarafından
Ne güzel ve mutlu sana zamanında imkanın olmamış ama şimdi fırsatını bulmuşsun ve bahanelere sığınıp fırsatı kacirmamissin kep töreninde kebini atıp diplomanı gururla paylasirsin inşallah:))))
(1,934 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Gözün aydın darısı bana inşallah bende çok istiyorum okumayı 
0 oy
tarafından
Merhaba., Birşey sormak istiyorum.acikogretim ile lise sınavlarına giren biri, hiçbir sorun çıkmadığını var sayarsak. Kaç yılda bitirir
tarafından
2 yılda bitirir die biliyor.
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Gözün aydın canım kaç yılda bitirdin esiminde bu ikinci sinaviydi toplam 67 kredi oldu bakalım inşallah o da bitirir
0 oy
(14,429 puan) tarafından
Ayyy darısı başıma 2. Dönemdeyim ben 

Tebrik ederim
0 oy
(1,527 puan) tarafından
Tebrikler bende bitirdim geçen yıl bu yıl üniversite sınavına gircem nasipse 
0 oy
tarafından
Gözün aydın canm
0 oy
tarafından
Tebrik ederim canım darısı üniversite mezunluğuna inşallah gözün aydın 
0 oy
(4,717 puan) tarafından
Gozun aydın tebrik ederim. Ben acıktan lise bitireli 4 yıl oluyor. Bulunduğum yere kitap gelmiyordu tlfda pdf olarak çalışıyordum daha doğrusu çalışamıyordum. Oyle boyle bitirdim zor degildi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 125 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (551 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
17 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Sessiz1_i (1,114 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 462 göst.

399,974 soru

11,964,162 cevap

36,133 kullanıcı

...