0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (486 puan) tarafından
Evde kalorifer böceği var öldürüyorum yine de çoğalıyor çok hızlılar hemen kaçıyorlar özellikle gece çıkıyorlar küçük bebeğim var ilaç kullanmak istemiyorum başka nasıl geçirebilirim gitmiyorlar da yerleştiler iyice eve hamam böceği de diyorlar antenli bi böcek 

6 Cevaplar

0 oy
(7,880 puan) tarafından
Valla ilaçla bacım benimde karınca derdim var sorma ilacliyorum bi süre kesiliyolar 
tarafından
Aaa kız sürekli çamaşır suyu kullanmakta fayda eder belki yaz gelince çıkıyo demek istedim karınca da klavyem yanlış yazmış
(7,880 puan) tarafından
Kız yok sen ne diyosun o gece sabaha kadar 6 kere tezgahı camisr suyuna bogdum durulamadim bile bulaşık makinasini desen yine öyle içini boşalttım çamaşır suyuyla tertemiz yıkadım sonra durulamadim makina temizleyiciyle çalıştırdım temizlendi sabah bi açtım yuva yapmislar resmen temiz yere daha çok geliyolar ilaçlamadan geçmedi
tarafından
Ay çok korkunç valla ya kurtuldun mu
(7,880 puan) tarafından
1 2 cikiyo yine ama eskisinden iyi şükür o kadarına da takilmiyorum berekettir diyorum ama her sene yaz gelince böyle oluyo bizim bina da var bu sorun hatta gexen üst komşum dedi onun evinde kocx kocx hamam böcekleri varmış allhtan bende o yok
tarafından
Ay neresi orası Adana falan mı aşırı sıcak yerlerde zannımca bu kadar çok haşere olur :(
-Reklam-
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Eczanede siringali zehir var geçtikleri yerlere az bir sey sürdüm hamd olsun kökten gittiler
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Kalorifer bocegini öldürmek coook zordur aşırı seri çoğalıyorlar
0 oy
(15,907 puan) tarafından

image

bundan al dostum. Azcik azcik çocuğun ulasamayacagi yerlere böceklerin geçtikleri yerlere pirinç tanesi kadar sık. Böcekler bunu yiyip ölüyo. Burdan bı arkadaş soyledi bana da . Hep dua ederim Allah razı olsun. Sen de bana dua edeceksin. 
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Kalorifer böceği ne kız
0 oy
(55 puan) tarafından
Benim eski evde de vardı ondan ay çok hızlı bisey o ya. Kapı pencere kenarlarını falan mastikle kapat mutlaka hiç açık bir yer bırakma Allah kurtarsın bacım 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 202323 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 86 göst.
0 oy
8 cevap 239 göst.
4 Haziran 2024 Diğer kategorisinde alyna067 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 441 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Birmucizeolsunn (108 puan) tarafından soruldu