0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ocak kazıyıcı kullanan var mı acaba 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hiç ocağı kaziyacak duruma gelmedi ocagim
tarafından
Tamamını kazıyacak değiliz ya yağ yapışıp kalıyor cam ocakta
tarafından
Yağ çözücü sıkarım. İki dkya yumuşar silerim.
Neden kazimaya zorlayimki.
Çok gereksiz bence
tarafından
Tamam abla sen alma :D
tarafından
Almam zaten teyze
tarafından
Eminim benden büyüksünuz :)
-Reklam-
0 oy
(1,797 puan) tarafından
Çam ocakta kullandim bi kere bir de ilacı vardı kursta bez yapışmıştı ocağa çok güzel çizmeden çıkarmıştı 
tarafından
Benimde cam emin olamadım
(1,797 puan) tarafından
Bence kullanışlı tabiki tercih senin
tarafından
Cizmiyor değil mi
0 oy
(4,069 puan) tarafından
Ben çok bastırmadan bulaşık teliyle siliyorum hiç de bişey olmuyor canım
(4,069 puan) tarafından
Ahahahahah :D ben bunu bildiğim için hepsini beyaz aldım aslında satış psikolojisi çok güzel görünüyor ama ona hizmet ettikçe insan tiksiniyor
tarafından
Evet alırken biliyordum ama kullanınca daha da zor olduğunu anladım mutfağı komple atarsam evden baya rahatlıcam :)
(4,069 puan) tarafından
Boşver yine atma herşey çok pahalı cam bezi kullan iyi bi marka rahatlatır seni biraz :D
tarafından
Üstünü kapatacam örtü alayım ben :D
(4,069 puan) tarafından
En iyisi ama ona da dikkat et hav bırakmasın iyice :)
0 oy
tarafından
Ben kullanmadım fakat kuzenim kullandı ocağa zarar veriyor onun yerine asperox al sık ocağa 2 dk bekle Bulaşık sungeriyle ov mikrofiber bezle sil miss gibi
tarafından
Ayyy be siyah güzel durur fakat sürekli toz tutar ev hanımları için idealdir o çalışan kadınlar için hiç iyi degildir her gün silmen gerekir ahh be cnm ya keşke biraz arastirsaydin görüntü açısından güzel ama kullanım açısından sıkıntılidir siyah
tarafından
Çok dediler bana alma diye kafamın dikine gittiğim icin sürekli dedim nolcak bu kadar değildir ama kullanınca soğudum resmen siliyorum hemen tozz evden ayrıcam en sonunda mutfağı
tarafından
Olsun yeni gelinsin heves ettin aldın nolcak 1 2 yıl idare et sonra hevesini alınca satar yenisini alirsin mikrofober bezle silersen 1 gün boyunca idare eder seni
tarafından
Valla 2 yıl çekeceğim var galiba :)
tarafından
Olsun 2 yıl çabuk geçer :))))

İlgili bir soru bulunamadı

397,127 soru

11,877,726 cevap

35,994 kullanıcı

...