0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
İyi geceler arkadaşlar 2 yaşına yeni girdi oğlum yemek yememe uyku uyumada zorlanma ağlama bana vurma tekme atma sallarken hamileyim dogumada az kaldı okadar zorlanıyorum ki oğlum böyle degildi böyle olcagini bilseydim rabbimin zoruna gitmesin çok şükür vermiş ama ikinci çocuğu ilerki zamanda düşünürdüm öğlen uykusunu 1 de yapıyom 4 te uyanıyor bu saat oldu zorla yatırdım konusuyorum anlamiyor iyice hırçın oldu sizinkilerde oylemi

6 Cevaplar

0 oy
(1,099 puan) tarafından
Canim yani kusura hakmada öğlen 1de yatıp 4de kalkan  çocuğu bu saatte iyi bile yatirmissin. :)
(1,099 puan) tarafından
Benimki gündüz hiç uyumuyor. Uyutsamda maksimum 1.5 saat uyuturum. 1de yatiyorsa kaldır 2.5 da:)
tarafından
Kız iki yaş o kadar uyunur mu tabi arkadaşın dediği gibi uyumaz öğle uykusu 1 saat yeterli bence benim kızlar 33 aylık öğle uykusunu bıraktı akşam saat sekiz buçuk olunca sabaha kadar kesintisiz uyuyolar maşallah diyim
(120 puan) tarafından
Ozaman ben.de.sorun varmış bende okadar çok yatırmim artık :)) kalkmıyor anam.yatiramiyorum sonradan da kaldırmak sıkıntı
tarafından
Estagfurullah canım yani çok uyursa akşam sana zorluk olur yani :)
(832 puan) tarafından
Ben 2yasinda gündz uykusu bırakmıştım arada uyursa bir saat sonra kaldırıyordm dinleniyor çocuk o uykuda enerji topluyor bir yildr rahatt gündz uyumuyorz 3 yaşında
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öğle uykusunu çok uyuduğu için akşam uyumak istemezcnm. 3 gibi uyandırsa daha iyi olur 

Benimkide 2 yaşında öğle uykusubu bıraktı.bende birkaç kez zorladım ağlama krizlerine girdi. Baktım bu sefer benimde canımı sıkiyo.

Bende hiç uyutmuyorum öğlen.

Akşam 7bucujta yatırıyorum 8de daliyo.

Bende rahatliyorum
(120 puan) tarafından
Bende düşündüm.biraktirsam.die çok zorlanıyorum çünkü o saate yaptırınca yemek.kacta.veriyorsun ki canım.gece.acikmiyormu
tarafından
Akşam yemeğini 5.5ta yedi. Açılmıyor benimki. 11 aylıkken gece beslenmesini bırakmıştı zaten.
24 aylık oluncada uyku öncesi mamayı biraktirdim.
Maşallah iştahı açıldı. Sabah öğlen akşam yiyor.
Sabah uyanınca 9 gibi kahvaltı yapıyoruz o saate kadar duruyor. Uykuda acikamazki.
0 oy
(2,151 puan) tarafından

Ayy tam sinirden ağlayacak Ken bu postu görmem :'(

İki gündür tam gece yatacağı zaman sütünü içip kusuyor diş çıkarma zamanı 20 aylık boşuna demiyorlar cennet annelerin ayağı altındadır

Ama sende ki iyi cesaret ben ikinci büyük konusmim ama aslaaaaaaaa.....:blush:

0 oy
(6,364 puan) tarafından
4 ye mi ? E akşam olmuş zaten kaldırma daha. 
0 oy
(279 puan) tarafından
Her dediğini yapmayın benin kızımda var 20 aylik dediği olmayınca kendini yere atıyor bize vuruyor ben yüz vermiyorum oda yavaş yavaş ümidini kesiyor.Cocuklar çok akıllı dogdugu andan beri ağlayarak her şeyi elde edeceğini öğreniyor.Yemek konusunda benin kızım da yemiyordu hiçbir şey lac tane doktora götürdüm  ben sofrayı kuruyom yerse yiyor yemezse inat etmiyom zayıf ama sağlıklı .uyku konusunda kızım bir ara uyumuyordu gece 12 ye kadar sinir oluyordum.Bir gün karar verdim gece lambasını açıp uyku odasına geçtik kapıyı örttüm uyuyana kadar bekledim. Sonunda uyku egitimi verdim uyuyor.Tatli dille konuşun yapmaması gerekenleri kararlı yüksek tonla hayır diyin.Vurdugunda acıdığını söyleyin. Bu dünyadaki en zor meslek annelik Hayata bir birey kazandırıyoruz yetiştiriyoruz Rabbım yardımcınız olsun.
(6,794 puan) tarafından
Âmin.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Eee 3 saat uykuya yatıyor normal benimkide 50 dk uyur öglen aksam 930 da uyur

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 192 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu