0 oy
106 göst.
Diğer kategorisinde (55 puan) tarafından
5 haftalık hamileyim çok şükür dün öğrendimmm folikasit hemen basliyayim mı iki çeşiti varmış doz olakr siz ne zamn basladinz ve hangisini kullaniyorsunz

9 Cevaplar

+1 oy
(2,305 puan) tarafından
Doktorun hangisini önerirse onu kullan derim 
-Reklam-
0 oy
(12,582 puan) tarafından
başlayın derim kızımda regenesis max yazdı dr emzirme döneminde de kullandım tekrar ondan aldım
(981 puan) tarafından
Bende bundan kullandim 3 kutu bitirdim folbiol almayin bundan alin hem diger vitaminlerde var hepsini bir almis olursunuz tek hapta
(12,582 puan) tarafından
kızımda özele gittim doğuma kadar regenesis max yazdı şimdı devlete gittim  folbiol yazdı ama yine öburunu aldım
(981 puan) tarafından
Folbiol iyi degil diyo herkes burdada konusuyolar benim kadin dogumcumda onermedi saglik ocaginda onu yazdilar bir hafta kullandim sonra oburune gectim.gunluk almamiz gerekenden fazlaymis dozu.e bide multivitaminde dunya kadar vitamin bir arada balik yagina kadar var icinde
tarafından
Ben hamile kalmak istediğim dönem de elim de folbioll vardı takviye olsun diye onu kullandım hamile öğrendiğim gün doktor değiştirelim onu diyip başka Bitane vermişti ama şu an hatırlamıyorum çok halsizim hiç ayakta duramıyorum diye de 3. Aydan sonra yine değiştirdi şu an gayet iyi
0 oy
tarafından
Ben gebelik düşündüğümde başladım canım. 1 ay öyle kullandım sonra ozeldeki doktorum içinde birkaç vitamin daha olan bir folik asit yazmıştı onu kullandım hatta 9 aya kdr kullanmamı söyledi ama ben 8ayda biraktim
tarafından
Benimki kapsül şeklindeydi canım ama 2 sene oldu valla fiyatıni hatırlamıyorum. Plastik şişe icindeydi
(7,444 puan) tarafından
Benimde öyleydi depodan getirttik hatta sonra daha kapsamlı içinde bir çok vitamin bulunan hatta balık yağı bulunan vitamine geçtik
tarafından
Aynen icinde OMEGA 3 B12 vardi
(7,444 puan) tarafından
Aynen canım çok iyiydi kullandığım vitaminler doktorum sağolsun
tarafından
E tamam canım oda folik asit işte hepsinin birleşimi olan bir kapsül.
0 oy
tarafından
Günlük bir tane içeceksin canım aynı saatlerde başla hemen bence ☺️☺️Folik asiti sigorta karşılamıyor zaten istersen eczaneden alabilirsin 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hamilelikten önce başlamıştım iki hamileliğimdede diofol turuncu olanından kullandım doktorum özellikle yazdı içinde bir kaç vitamin daha var
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Regenesis max kullandim icinde gereken hersey var emzirirkende kullandim sutu iyi yonde etkiliyo 
0 oy
(7,709 puan) tarafından
Doktorun söylemesi lazımdı. 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Folicus  kullandım temiz içerikli doktorum tavsiye etti
0 oy
(5,016 puan) tarafından
Bende 5 haftalıkken öğrendim doktorum hemen başlattı 3 ay kullandım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 55 göst.