0 oy
82 göst.
Aile kategorisinde (69 puan) tarafından

Ay benimki çok hareketli çok yoruyor bu orda bı burda oyuncakta oynamıyor tuvalete takti kafayı 2 dk bakmadan oraya giriyor cidden oyalanacak neler yapıyorsunuz ne uyku var 2 haftadır ne dinlenme mahvetti bu çocuk :D

5 Cevaplar

0 oy
(8,304 puan) tarafından
10 aylık bazen ayak saymaca oynuyoruz sar sar makara açıyoruz youtubeden oda bende yapmaya çalışıyoruz ellerimizi yürüme arkadaşı ile yürümeye çalışıyoruz bizi kide ayna delisi oldu ne zaman bıraksam yatak odasına ayna önünde kendini öperken buluyorum :) 
(69 puan) tarafından
Yürüme arkadaşını asla sevmedi devirip tekerini çeviriyor ayna bizimkindede var ama bu ara tuvalete takti kafayı
-Reklam-
0 oy
tarafından
10 aylık kızım zaten bana çok düşkündü bu son zamanlarda iyice arttı düşkünlüğü kucağımdan bir saniye inmiyor, kimseye gitmiyor belim tutmuyor ağrıdan. 
(69 puan) tarafından
Ayy aynen ya neden bilmiyorum diş yok daha bide bizde uykusuzluk desen had safhada
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Ben parka cikariyorum. Kumda oynuyo. Evde oldugu surece de sarkilar soyluyorum. Oyuncaklariyla oynuyoruz. Zaten birazda kendi kendine yetebilen bi bebek. Kendi de vakit geciriyo cogu zaman
(69 puan) tarafından
Bizimki oyuncak çok sevmiyor ya karıştırma peşinde
(1,554 puan) tarafından
Karistiriyo da tabiki. Tencerem kapaklari hep ortada :)
0 oy
(7,399 puan) tarafından
Aynı benim oğlan tuvalet açık olduğu an oraya gıdıyo
(69 puan) tarafından
2 defa eşiklikte korktu hatta valla şaştım kaldim
0 oy
(69 puan) tarafından
....................

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
0 oy