0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından

Merhaba :) 

15 haftalık hamileyim bugün öğrendim erkek annesi olacağım inşallah kizlar sizinle paylaşmak istedim bir de hamilelik sürecinde okudugunuz dualar neler 
Neler okunmalı sizce 

8 Cevaplar

0 oy
(688 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun canım rabbim sağlıkla kavuşmayı büyütmeyi nasip etsin. Ben bol bol zikir çektim beni çok rahatlatıyordu. Evde süreki dua açtım dinledim pek ezberim yok oyüzden kitaptan okudum hatta telefona uygulamalarvar onları indirdim yatarken bile okuyordum. Hep abdestli olmaya özen gösterdim wcden sonra bile almaya caba gösterdim 
(50 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim ben de elimden geldiğince bir şeyler yapayım diyrm şöyle yazılanları toparlayıp gün içinde düzene bindirerek yapmaya caliscam inşallah
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
Ben hatim yaptm canim
(2,031 puan) tarafından
Ne kadar sürdü acaba
Ben çok iyi okuamıyorum ama internetten avio takip yapsam da sayılır mı acaba 33.haftadayım yetişir mi sizcr
(227 puan) tarafından
Ben 1 ayda yaptım canım ramazanda olur sanırım hocalar da olur diyor
0 oy
(5,824 puan) tarafından
Hergün ayetel kürsi Felak nas okuyordum ben bacım valla :D doğuma girerken ezbere bildiğim tüm ayetleri okudum :) 
0 oy
(69 puan) tarafından
Her gece yatmadan sag elimi karnıma koyup sağ tarafima yatıp zikirlerim vardı onları okurdum bana ve babasına hayırlı Rabbine Salih bir kul olsun ahlaklı olsun diye
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Zikir . Salavat . Felak nas fil süreleri bol bol Kur'an'ın her kelimesi duanın her satırı şifadır oku balım bol bol ne dersen hepsi güzel olur 
0 oy
(870 puan) tarafından
Canım sağ elini karnının üstüne koyarak sesli bir şekilde salavat getir,zikirle çek, hatim et Kur'an-I baştan sona oku/dinle, Yusuf suresi ve meryem suresi dinlemeye ve okumaya gayret et :) ben gece yatarken dualar okuyorum yani baştan beri alışık olduğum dualar var onlar Rabbim sağlıklı sıhhatli Salih-Saliha evlat nasip etsin :) Kucağımıza almak nasip olsun :) 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım hayırlı evlat olsun inşallah annesi ben hatim indirdim hamileyken
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Benim tum kalbimle inanarak okudugum sureler FELAK NAS İHLAS AYETEL KURSİ FATİHA KADİR SURESİ beni cok rahatlatiyor bu dualar hem felak ve nas nazardan kotulerin nefsinden de muhafaza ediyor Allahin izniyle

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 635 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 117 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
0 oy
4 cevap 1,721 göst.
21 Şubat 2020 Diğer kategorisinde İkraam (112 puan) tarafından soruldu

379,068 soru