0 oy
152 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Kızlar tegzahim siyah dolaplar kahverengi krem sizce ankastre set siyah mi beyaz ki dolapları degismicem ama siyah beyaza boyamak gibi düşünce var 

5 Cevaplar

+1 oy
(5,406 puan) tarafından
Dolapları beyaza boya ankastreyi de beyaz al 
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Benim dolaplarım beyaz beyaz eşyalarım ankastre setin gri. Tezgah siyah. Fazla sırıtmıyor dokunma bence
(156 puan) tarafından
Siyah mi olsun ankastre set hediye olacak onu. İçin babam Alaçam dedi
(984 puan) tarafından
Bence siyah daha iyi
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Yani siyah bir evde seçilebilecek en zor tenk bence. Yanlış demiyorum dikkat çekerim zor diyorum

Annemlerin mutfağını yaptırdık çok güzel oldu orası ayrı tüm ankstreler ve eviye siyah. Çok şık duruyor vs ama temizliği çok takan toza tahammülü olmayan bir insansan asla yaklaşma. Eviye kireçten beyazlama yapıyor ankastreler en ufak tozu belli ediyor. Benim evimde de ankastreler siyah toz konsa belli ediyor temizlik takintim yok idare ediyorum ama misafir geleceğinde kafayı takıyorum oralara onun dışında çok umursamam. Bir de tv ünitesi siyah en cok ona pişmanım :( temizlikten hemen sonra bile toz belli ediyor.

O yüzden devamlı temizlik yapan toz alan bundan yorulup sıkılmayan bir insan iseniz çok.hos durabiliyor siyah detaylar

Ama kafaya takar psikolojimi bozarım diyorsanız yaklaşmayın
0 oy
tarafından
Siyahın yanindan bile geçme 
0 oy
(3,495 puan) tarafından
Tezgahım siyah dolaplarim ve ankastre setim beyaz benim 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 516 göst.
30 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Enesinannesi_ (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ugurbicegim (317 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 384 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde BetulOpoz (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 239 göst.
4 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esha (518 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı