0 oy
57 göst.
Diğer kategorisinde (136 puan) tarafından
 Rahim kalınlaşmasi var bnde adet düzensizliği yaşıyorum zaten 2 ocaktan beri adet olmuyor dum Nisan'da doktora gittim adet söktürücü ve doğum kontrol hapı verdi adet söktürücü kullandim adet oldum 1t gün oldu hala da devam ediyor büyük ihtimalle de devam eder gibi çünkü 15 gün olmama rağmen biraz fazla geliyor 1 senedir tedavi görüyordum hala düzelmedi herkes doktoru tavsiye etmişti başta gittim şimdi  değiştir diyor herkez çok uzun süredir gidiyor sun düzelme olmuyor diyor herkz doktoru aradım bugün dedim 15 gündür adetim daha da adetim devam ediyor dedim doğum kontrol hapı kullandığın için dedi ara kanama yapar doğum kontrol hapları dedi sizce doktorumu değiştirsem mi  bu arada demeyi unuttum doktora her gittiğimde âdet olmuyorum dediğimde ilaç veriyor 1 kutu bunu bitirince adet olursun düzene biner diyor kullanıyorum adet oluyorum diğer ay yine aynı adet olmuyorum 1 senedir böyleyim 

1 cevap

0 oy
(1,351 puan) tarafından
Doktorun haklı olabilir doğum kontrol hapı kanama yapabilir cnm

Sen bilirsin yinede değişmek istiyorsan değiş 

Yada birazdaha bekle pazartesi başka doktora git 
(1,351 puan) tarafından
Doktorunu değiş o zaman cnm 1 sene uzun bir süre benim çok oluyordu 25 gün ful adetli geçirdiğim profesör e gitim 7 aylık ilaç tedavisi 5 aydır düzenli oluyorum
(136 puan) tarafından
Aslında çok öneren olmuştu bu doktoru ama böyle olunca kimse gitme diyor cnm
(1,351 puan) tarafından
Sen bi profesöre falan git cnm parası biraz fazla ama değiyor zaten 1 kere gitim ondan sonra telde konuşarak haletik toplamda 7 ay kulandım 5 aydırda düzenli
(136 puan) tarafından
Özele gidiyorum cnm gittiğim de operatör doktor cnm da degistirecem doktoru
(1,351 puan) tarafından
Sen bilirsin canım geçmiş olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Seda.26 (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu