0 oy
72 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Oğlum.her ay hasta sürekli.bogaz enfeksiyon geciriyo şuan  gene sanırım ateşi var boğazlarını gosteriyo eşim.uyuyor.korkuyorum.soyledim.sabah götürürüz dedi hastaneye.basindayim.calpol.verdim nasıl dusurcem ateşi yardım edin

4 Cevaplar

0 oy
(612 puan) tarafından
Ateşi kaç? Çok yüksek değilse üzerini inceltebilirsin. Sarımsaklı yağ yapıp ayak altına surebilirsin. 
(120 puan) tarafından
Ateş olcerim.yok.bozuldu.malesef.elimle.bakdigimda kafasında vücudu baya sıcak soydum hemen canım yatıyor şuan ama nefes alış verişi.bile farklı
-Reklam-
0 oy
(8,322 puan) tarafından
Canım ılık duş aldır eklem yerlerine bez koy dönüşümlü ateş düşürücü kullan fitil yazmıyor mu doktorun gece en azından rahat uyurdu 
(120 puan) tarafından
Fitil vardı evde canım calpol verdim fitili ne zaman vermem lazim
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Aynı dertten muzdaribim suan canım sayıklıyor ateşten şurup içmedi uyuyo baygın resmen sabah sağlık Ocağına götürcem bakalım ne dicek derece doğruysa sırtı 40 anlı 38 falan ayakları buz
(120 puan) tarafından
Of çok zor.rabbim yardımcımız olsun  Allah şifa versin :( eşim takmadı uyudu geri başındayım bekliyorum çok korkuyorum
(2,788 puan) tarafından
Aynı bende ona çok sinir oldum adam akılı kalkın çocukları götrn acile sabah uğraşmayın yok illa başımıza kalacaz ben 35 haftalık hamile halimle ne halt etem bilmiyom ama yüzü kızardı çocuğun bişey yapacak olsam hemen baba babaa cırlıyo bende kızacak diye üsteleyemiyorum
0 oy
(645 puan) tarafından
Ilık suyla başına ve koltuk altlarına Bez koy düşmezse hemen götürürsün ama düşerse  sabah da doktora götürürsün bide ağrı kesici Ateş düşürücü varsa ver yarım saate düşer. Bizim de durum aynı şekilde bekliyorum başında 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 86 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde _Davudun annesi_ (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
29 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sewinnn (557 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...