0 oy
204 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 2 yaşında oğlum var boğaz enfeksiyonu geçiriyor  ayda bı kere neden böyle oluyor bilmiyorum dün gecede ateşi vardı kaynanam bizdeydi eşime kaynanama diyom ateşi var çocuğun hala.bana yok diyorlar vücut ısısı.diyor.kaynanam.37 haftalık ta.gebeyim.ne.esime.nede kaynanama güvenmiyorum normal.dogum.yaptim.oglumda.bunu sezaryen isticem.annemi cagircam demekki ben doguma gitsem ne kaynanam.basinda.beklerdi.nede.esim.en azından annemi.cagircam.o bakar ilgilenir normal doğum ne zaman olcagi belli değil sonuçta annemde uzakta oturuyo sezaryen da öyle olmaz en azından gün belirlerlerse.annem.bakar demekki ben doğumda.olsam.coxuk.ates.icinde kivranir havale geçirirdi Allah korusun kaynanam zaten geç yattı bizde sesim gitmiştir içeri bı kere olsun çocuğu sormadi

4 Cevaplar

0 oy
(13,030 puan) tarafından
Bu sebepten sezeryan seçme istisnalar hariç seseryan doğum da ayağa kalkmak daha zor oluyor birde annen gelemezse ne yapacaksın bir tane daha bebeğin var 
-Reklam-
0 oy
(5,662 puan) tarafından
Bunun için sezaryen olup kaynananın ve kocanın çocuğuna bakmayacağını mı düşündün ☺️ sen yokken o çocuk onlar emanet olucak o yüzden yokluğunda daha çok titreyecekler üzerine dikkat edip bakacaklar. Annesi varken insan rahat davranıyor ama emin ol öyle olmaz düşman değil onlarda biri babası biri babaannesi sen şu an hamileliğin verdiği hormonlar ile biraz hassas düşünüyor sun ama içini ferah tut 
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Onlar ateşi hissetmiyolar mi? Kaç derece ateşi vardı peki
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben sezeryandqn yana degilim topqrlqnmasi cok zor olur ben normal dogum yaptim 2. Gunu ayaktaydim eltim sezeryqn 1 ay yatmis gorumcem 15 gun yatmis  yani senin icin zor olur assagi yukari doktor bi tahmin soyluyo o ay icerisinde gelsin annen

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 79 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (981 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 742 göst.

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...