0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (399 puan) tarafından
Kizlar 4 gün önce başladı peçetede kan gördüm doktora gittim hemen muayene etti çatlak ve bir tane de iç hemoroid var dedi fitil krem vs verdi devam ederse kanama 10gune geçmezse kolonoskopi dedi cok korkuyirum kizlar ya oyle cok ağrı sızı yok ama dün az di bir damla kadar kan bugun biraz daha fazlaydı bu durumu yaşayan var mı kanama lac gün sonra gecwr ki birde bagirsaktan geliyir olsa kan karin agrisi vs farkli biswy olir deme cok korkuyorum bagirsak kanseri vs bisey varsa diye Allah korisin

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kesinlikle eczaneden rectoderm hazırlat kullan normalde çok pahalı ama hazırlatınca uyguna geliyor çok iyi bir krem düzenli kullanınca çok iyi geliyor bn ağlaya ağlaya artık çarem yok ameliyat olacam derken kullandım Allah'a şükür eskisine göre iyiyim şu an 
(399 puan) tarafından
Sizde de kanama oluyir muydu acaba ya hende cok ağrı sızı yok ama peçeteye kan geliyor
tarafından
Evet kanıyor ama bende çok kötü ağrı sızı oluyor ölüyorum ağlıyorum öyle böyle değil
-Reklam-
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım bende çatlak var ama bebekliğimden kalan birşey küçük et parçası halinde bıyık tuvaleti yaparken aşırı kötü oluyor  ama ne yapabilirsin bilmiyorum benşm bebekken olmuş ıkınmaktan kendimi bildim bileli var bende ama belki Doktor'un dedikleri o çatlağı biraz yumuşatır ya da küçültğr belki ihmal etmeyin canım ben her tıvalete girdiğimde kan var yani öyle çok değil ama silince kan gelmiş oluyor o da minnak birşey
(399 puan) tarafından
Cok sagol kuzum gittim doktora bana da krem fitil verdi 3 gündür kullanıyorm ama henüz ise yaramadi benimde peçeteye silince kan gelio cnm ins gecer cok korkuyirum
(2,103 puan) tarafından
İnşallah canım geçmiş olsun sonradan olmak daha kötü anlaşılan ben kendimi bildim bileli benimle

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 311 göst.
28 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu

381,524 soru

11,422,471 cevap

34,980 kullanıcı

...