0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar 10 ayligiz bebeğim sürekli tek kulağını kaşir gibi cekistiriyor ve arkası yara olmuş kulağından sarı akıntı geliyor ama ben normal mikrobunu atıyor diye dıştan hep temizliyorum içini temizlemiyorum 9. Ayda doktor kontorol etmişti öyle birşey demedi ama nedenini çözemedim 4 tane disimiz var şükür bakıyorum başka dişte göremedim acaba dedim enfeksiyon mu nasıl olur belirtileri götürsem mi doktora bekliyim mi diş mi diye 

3 Cevaplar

0 oy
(16,180 puan) tarafından
Arka dişlerinden kaynaklı olabilir. Arkası kabarmistir ya da kabaracaktir kaşıntı yapıyordur 
(220 puan) tarafından
Bakıyorum ama açtığı kadar ağzını emin olamiyorum ya kafam karıştı enfeksiyon mu diş mi diye
-Reklam-
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Bence yine de bir göster. Benim kızımda da oldu. Önce ağladı sabah erken saatte, kulağını gösteriyordu haftasonuydu ama, acile gidecektik sonra yolda uyudu. Dedik eve dönelim yine yaparsa gideriz ama keyfi yerine gelmişti. İki gün sonra da doktorda randevusu vardı. Oraya gittiğimizde muayene etti ve kulaklarında enfeksiyon olmuş kızarmış dedi. 

En azından içiniz rahat olsun. 
(220 puan) tarafından
Kulağınin içimi dışı mi kizarmisti canım geçmiş olsun ya
(4,589 puan) tarafından
İçi kızarmış dışı olsa görürdüm farketmedik ki. Çok teşekkür ederim
0 oy
(69 puan) tarafından
Ayy neler çektim o kulaktan bizimde diş hiç yok 10 aylığız kulak çekiştirip dururdu baktım kan geldi apar topar doktora götürdüm orta kulak enfeksiyonu dedi hala gece olunca bagris cagris uyumuyo 2. Haftamız 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 145 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
3 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aycaninannesi (3,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 92 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (525 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı

...