0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Boşanmadan sonra memlekete geri dönmek istiyorum 9-10 saat yolum var, çocuk görme işleri felan nasıl oluyor bilen varmı tabikide çocuğumu yanıma almak istiyorum ama karşı taraf benle anlasmiyor ne yapabilirim 21 aylık oğlum zaten bana muhtaç benimle olması gerekiyor 

8 Cevaplar

+2 oy
(8,326 puan) tarafından
Sen istediğin şehirde yaşayabilirsin bu seni değil babanın sorunu görüş gününde gelirse senin yaşadığın şehire görür ayrıca 21 aylık çocuğuda Anna yüz kızartıcı suç işlemediği sürece babaya asla vermezler boşuna kendini üzme cnm
(242 puan) tarafından
Yüz kızartıcı bir suçum yok çok şükür bosanmam diyor çocuğu vermek istemiyor yani uzlasamadik , ailemin yanına gitmicem kendime düzen kurmak istiyorum çocuğumla beraber bu yüzden bana ifirea atıp çocuğu elimden almak istemez umarım
(8,326 puan) tarafından
Yapabilir zaten boşanmak istemiyormuş büyük ihtimalle çekişmeli olur herşeyi yapabilir eşin ilk ailenin yanına git çekişmeli davalarda çocuk için senin evinde babasının evinede pedegog gelir inceleme yapmak için tek başına sıkıntı olabilir bir sürü soru soruyorlar işini garantiye al derim
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Zaten babaya vermezler cocugu gelip nerde olursan ol gorur
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Çocuğunu al git, sonra bir yol çizilir. Görmek isteyen gelir görür 
(242 puan) tarafından
Çocuğumu elimden alır kaçırır diye korkuyorum, ona hiç güvenim yok çocuğu bana vermek istemiyor çünkü
(5,406 puan) tarafından
Mahkemeden sonuç cikmayana kadar çocukla yalnız bırakma o zaman, gelip senin yanında görsün. Sonra kaçırsa bile bir şikayetin ile eş.ek gibi getireck
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Gormek isteyen gelir gorur kimsede cocugu anneden ayiramaz
(242 puan) tarafından
İşte ben görüşturmekde istemiyorum kendisi çocuğu bana vermek istemiyor görmeye geldiğinde kaçırırsa
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Şartlar önemli ailenin yanına gitmeyecekmissin, yeni düzen kuracağım demişsin. Ben de boşanıyorum ama farklı şehire gitmeyeceğim. Kızımla babası rahat görüşsün istiyorum. Boşanan biziz onlar değil. Farklı şehirlerde ne sıklıkla görebilir ki? 
(242 puan) tarafından
Burda kalıcak yerim yok belki senin vardır hemde onunla aynı yerde durmak istemiyorum aldattı beni. Burası boğuyor artık beni. Ben her çarşıya çıkınca beni boynuzladigi kadınları görmek zorunda değilim. Bilmediğiniz çok şey var
(2,132 puan) tarafından
Ailenin yanına gidiyor olsan tamam ama düzen kuracağım demişsin yani kalacak yerle ilgili değil. Aynı yerde durmak istememen şahsi bir karar ben önceliği çocukla olan ilişkisine veriyorum. Kişiden kişiye değişir
(242 puan) tarafından
Ben zaten çocuğum için çok fazla fedakarlık yaptığımı dusunuyorum kimse kimsenin hayatıni bilmiyo ne sen benim hayatımı yaşadın ne ben senin, belki siz uzlaşarak anlasiyosunuz belki eşin anlayisli bu karardaisn. Ama benim karşımda bela.olucak bir tip olduğu icin aynı şehirde sağlıklı gelmiyo bana
Çocuğu bana vermek istemiyor zaten, başımın caresine bakicam
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Boşanmak istemiyorsa çocuğu için hatalarını düzeltsin evliliğini kurtarmaya çalışsın. Yok öyle hem ayranım dökülmesin hem ......   .........
0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm çok zor bu süreç Allah yardımcın olsun bende 2 aydır ayrı kaldık eşimle anlasamadik oda boşanmak istemedi ben istedim babamda kaldım bu süreçte çok rahattım ama oğlum aşırı etkilendi bu durumdan göz tiki yspmaya başladı değişik hareketler omuz silkme gibi çok korktum oğlum için bir şans daha verdim  Allah yardımcımız olsun anne de babada yeri çok ayrı keşke uzağa gitmesen en azından babasida ilgilenir arada
0 oy
(190 puan) tarafından
Boşandiniz mi acaba , bosandiysaniz hakim ne karar verdi babasıyla çocuklar arasında  görüşme günleri nasıl oldu onları babaya yatılı olarak gidiyolarmi  çocuğunuzun velayeti sizdemi acaba oğrenmek istiyorum bunları 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 147 göst.
17 Mart 2024 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
22 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu
+2 oy
20 cevap 272 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 169 göst.