0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar eşimle dün akşam kavga ettik çok öfkeli birisi en küçük olayda bile çok fazla öfkeleniyor akşam da hemen benim saçlarımı tutup çekiyor o kadar uzun ki konu nasıl anlatayım burda kısacası siz olsanız ne yapardınız eşim evine bakma konusunda iyi şimdi hakkını yemek istemem her şeyimiz dört dörtlük alır çoğuma da aynı şekilde ilgili çok sever ama gel gelelim en Ufak şeylerde bile büyütüp öfkelenmesinden yoruldum yani her zaman benim ailemi kötülüyor hep onlarla ilgili kavga ediyorum akşam da öyle oldu ordan bişey gelirse yemeyecekmiş kendi şeylerini sipariş vermiş ben kendime ayrı ona ayrı pişirecekmişim annemlerin gönderdiği bişey yaptığım zaman böyle şey mi olur ya Her kavgada da dile getirdiği gibi gideceksen git bak hemen alırım biletini diyor her zaman bıktım artık gerçekten ya kendisi suçlu ama ailemi suçlu görüyor ben de olayları açıklıyorum bana $erefsiz onları savunma diyor ne yapacağım bilmiyorum gerçekten( Karsimda ** gibi çemkiren kadın istemiyorum ben hayatımda benim dediğim gibi biri olacaksan kal yoksa git ben sana nisanliyken söyledim orda birak gel diye ve bu seninle olan kaçıncı kavga sen düzelmezsin) sabah da böyle mesaj atmış bana bağırıp çağırmıyorum ya ben sanki allah aşkına bişeyleri açıklama çabası içindeyim sadece gurbetteyim zaten ailemden 12 saatlik uzaklıkta 1 senedir gitmiyorum göndermiyor güzün beraber gidecekmişiz 5 gün anneannesilde salça yapacakmışız son 2 gün ailemin yanına gidip gelecekmişim o kadar ben 1 seneyi geçkin gitmeyeceğim ailemin yanına da sadece 2 gün mü duracağım el gibi Allah aşkına

16 Cevaplar

0 oy
(3,510 puan) tarafından
Pardon da agac kovugundan mi cikmissin ailene neden bu kadar öfkeli arada kavga vs yoksa ki olsa bile sana saygi duyup.ailene bu denli saldirmamasi gerekir 
(58 puan) tarafından
Yok canım gerçekten ceviz kabuğunu bile doldurmayacak şeyler kendisi suçlu ama ailemi suçlu görüyor bidaha o eve gitmem asla gördüğüm yerde konuşmam bile diyor benim aileme saygısı yok
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Benim aileme laf söyleyemez

Kurban olsun ailemin tırnağına
(6,244 puan) tarafından
Naberrr
(768 puan) tarafından
Senden naber Esmoş nasılsın
(6,244 puan) tarafından
Elooo sürüklenip gidiyoruz işte sen napiyorsun nerdesinnnnn
(768 puan) tarafından
Esmosum valla bende sürüklenip gidiyorum iskenderundayim kuzum hani diyordum ya eşimin babasının teyzesinin evi diye oradayız hala ev yaptırdık haftaya oraya geçiyoruz inşallah
0 oy
(8,292 puan) tarafından
Aileni sen seçmedin ve sizde evlenirken sana nasıl dediyse oda senin aileni tanıdı evlenmeseydi o zaman bu kadar ipleri vermeyin şu adamlara ya anne baba bunlar ailen evliliğin için kötü şeyler yapsalar tam ama insanlar size yardımcı olmak için malzemeler bile yollamış eşin nankör 
(58 puan) tarafından
Yemin ederim nankörün de önde gideni canım önümüzdeki kış daha babam geldi 3 çuval yiyecek getirmiş elinden olandan olmayanı da parasıyla almış gelmiş bide yeni eve taşındık diye 6 metre kare halı almış gelmiş ama hiç görmüyor bunları
(8,292 puan) tarafından
Görmez çünkü nankör ki nankörede laf anlatılmaz canım hakkında hayırlısı olsun ama sana şiddet uygulamasına izin verme ara polisi gelsin
(1,408 puan) tarafından
Esmoşşş naber
0 oy
tarafından
Eşim geçen kavgada anlık bir sinirle git madem istiyorsan dedi peki bile demedim bir haftadır ailemdeyim şuan yalvarıyor nasıl dedim ben onu diye 20 gün gitmiycem öyle herseyin ağza sakız olmayacağını iyice bir anlasin 
(58 puan) tarafından
Yine en azından pişman olmuş canım ben gitsem asla arkamı bile aramaz
tarafından
Aramazsa bende dönmem vala
0 oy
(768 puan) tarafından
Ailene olan öfkesi neden aralarında bisey geçti mi kavga vs 
(58 puan) tarafından
Aslında o kadar uzun ki mesele ama baksan hiçbirşey yok canım kendisi yaptığı şeyleri görmüyor annemi babamı kötü görüyor ben böyle yaptığım için onlar şöyle yaptı demiyor asla keşke kuru soğan ve  ekmek yesem de bana ve aileme karşı saygılı olsa
(768 puan) tarafından
Çok haklısın kuzum benim ailem en hassas noktam eşim o yüzden ağzını açamıyor
0 oy
(13,075 puan) tarafından
Tek bir soru soracağım napmış senin ailen kocana babasını mi öldürmüş. Ruh hastası bence eşin bir evliliğin sürmemesi için gereken hemen hemen her şey var
(58 puan) tarafından
Hiç bişey yapmadılar canım tek suçları beni göndermiyor onlar da doğal olarak özlüyor göndermeyince doğal olarak onlar da eşimden soğuyor bu yani
(13,075 puan) tarafından
Biliyorum canım şu kadının eşine düşman olan erkeklerin hepsinden nefret ediyorum çünkü çok nankörler. Bizim evliliğimizde de benim ailem ev alırken bile yardım ettiler eşimin ailesi beş kuruş vermediler bize ama kendilerini daha hak sahibi görüp benim ailemi yok saymaya çalışıyorlar
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Neden ailene bu kadar öfkeli onu bilemem ama böyle bir durum da çekirdek ailenize çekilin ikimizde seni ailenden engelliyirsa oda çekilsin kabuğuna ailesiyle çok icli dışlı olmasın siz kendi karı koca hayatınıza bakın tek çare bu öfke kontrolü de olmaması kötü ancak sen alttan alman lazım oda kolay değil şiddet hiç iyi değil Allah hakkında hayırlısını yazsın 
(58 puan) tarafından
Aileme haksız yere herşeyi söyleyince ben nasıl susayım canım o sinirlenmesin diye keşke öyle bişey olsa dediğin gibi ama olmuyor işte bir süre sonra patlat veriyor
(1,010 puan) tarafından
Bu kadar öfkelenmesi çok saçma ailenize benim ailem benim eşime çok kötülük yaptı hatta benim ailem yüzünden yuva kuramadik 2 yıldan beri doğru dürüst o bile bu kadar kinli değil ben şuan mecbur annemin yanında kalıyorum misal hamileyim diye niye bu kadar öfkeli öldüğünü bilmiyorsan sor ama eğer ailen gerçekten iyiyse ezdirme aileni kötü bir aile deyilse benimkiler maalesef bize zararı dokundu eşim ne dese haklı ondan ama sende durum farklı
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bu adamın başka derdi var, terbiyesiz ve pisliğin teki.. sen gitsen emin ol bu seni belli bir müddet sormayacak gibi. Değersizlestirmis gözünde bir şeyleri, eğer ailen destek veriyorsa ben olsam gider bir hafta on gün bir ay gerekirse bir ömür..  senin saçını başını tutmak ne kendini ne sanıyor o dağ ayısı..

Elleri kırılsın, öfkesini kontrol edemiyorsa gitsin hastaneye psikopata bak. Senin gitmeyeceğini bildiği için de bu kadar öküzlük yapıyor olabilir. Allah sana hayırlı bir yol nasip etsin inşallah.
(58 puan) tarafından
Amin inşallah canım sağolasın
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Senin gidemeyeceginden emin cunki
0 oy
(433 puan) tarafından
Boşan kurtul bu ne Allah aşkına neden çekiyorsun bu adamı inşallah çocuk yoktur
(58 puan) tarafından
Var canım 20 aylık oğlum var
(433 puan) tarafından
Hayat geçmez böyle canım ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin değişmez kendide demiş zaten benim kurallarımı kabul edersen kal yoksa git demiş karar senin
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kızınız var mı bilmiyorum ama empati yapmasını söyle. Kendi kızı evlendikten sonra gelmese, gelemese hoş olur mu
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ailenle sıkıntısı ne peki 
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Artık yalvarıyorum size ne olur şu adamları çekmeyin mecbur değilsiniz siz de insansınız ananız babanız var değeriniz var yapmayın ya 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Ailen bu durumdan haberdar mi
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Sadece öfke problemi varsa bı uzmandna yardım alması için ikna etmelisin bence mutlaka altında yatan bir şey vardır çocukluğundan gelen bir şey falan
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Canım kendinden çok taviz vermişsin bu kadar alttan alma. 1 senedir ailenin yanına niye gitmeyesin arada büyük bir şey olmadıkça ne diye bu kadar baskı altında kalıyorsun? 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 823 göst.
3 Ekim 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 938 göst.
22 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 404 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde AcemiAnne05 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 321 göst.