0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (1,321 puan) tarafından

Kızlar bi haftadır fark ettim sol göğüs kafesimde şişlik var ve sanki bişey var içinde arada da ağrıyor. Aklıma kötü şeyler geliyo kendimden değil çocuğum küçücük yaşta üvey anne eline kalırsa diye korkuyorum. Ben bile zorlanirken başkası nazını çekmez telef olur başkalarının ellerinde. Allah hiç bı evladı annesinden ayırmasın düşüncesi bile kötü :'(

9 Cevaplar

0 oy
(1,030 puan) tarafından
Neden böyle düşünüyorsun bir hastaneye git öğren belki korktuğun gibi birşey değildir kendini korkutma 
(1,321 puan) tarafından
İnşallah öyle değildir randevu aldım gidecegim
-Reklam-
0 oy
(15,726 puan) tarafından
Daha bir şey olup olmadığını bile bilmeden karalar bağlama canım inşallah yoktur ama hasta da olsak iyileşmek için var gücümüzle inancımızla çabalamalıyız biz anneyiz ve çok güçlüyüz Rabbimin izniyle de çocuklarımız için başaramayacağımız hiç bir şey yok 
(1,321 puan) tarafından
Evet öyle hastalanması şifa için var, inancım da tam ölüm de bı gerçek. Çocuğum olmasa bu kadar korkmam herhalde onun için yaşamak isterim Allah kimseyi annesiz bırakmasın :(
(15,726 puan) tarafından
Amin inşallah canım insan anne olunca yaşamı anlam kazanıyor. Bana bir şey olsa çocuğa ne olur diye düşünüyor
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Neden hemen en kötüyü düşünüyorsun ki önce bi öğren araştır ondan sonra duruma göre hareket et çocuğun varsa daha da acele etmelisin öğrenmek için erteleme o zaman git hemen hastaneye 
(1,321 puan) tarafından
Randevu aldım gidicem inşallah
(6,658 puan) tarafından
İnşallah herşey temiz çıkar canım
(1,321 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Canım iyi düşün iyi olsun kötüyü çağırma 
(1,321 puan) tarafından
Çağımızın hastalığı olunca malum :( iyi düşünemedim mantar gibi herkeste çıkmaya başladı
0 oy
(4,060 puan) tarafından
Ben kanser olduğumda bile bunu düşünmedim üstelik kızım 5 aylikti bu şekilde kendini kötü etkiler isen olmayan şeyler de çıkar ameliyat oldum buna rağmen ben iyim dedim kimseye bırakmadım kızımı hastane odasında ameliyattan çıkıp salladım alla değiştirdim ve kanama riskim olmasına rağmen önemli olan herseyde motivasyon sen kendini bitirir isen bitersin bak benim rahimim bile alına bilirdi kanser yüzünden ben azmettim iyi düşündüm hersey iyi oldu ve hatta 24 haftalık şuan hamileyim bida anne olamam derken lütfen her nekadr kötü olsa bile iyi düşünün ve gecikmeden bir sorun hissediyor isen direk doktora git.
(4,060 puan) tarafından
Cocuk olunca öyle olmuyormuş bende sen gibiydim ama çocuğum kimseye muhtaç olmasın diye güçlü oluyorum galiba ben
(1,321 puan) tarafından
Ne kanseriydi? Çok geçmiş olsun. Bende kanserde diye korktum. Kendim ölmekten değil oğlum olmasa bu kadar üzülmem herhalde
(4,060 puan) tarafından
Rahim agzi canım benim korktukça güçleniyor insan canım sende aksatma önemli şeyler bu hastaliklar
(1,321 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ne güzel Rabbim şifa vermiş evladını sağlıkla al kucağına inşallah
(4,060 puan) tarafından
Amin canım sende çok takılma kötü bir sorun hissediyorum dersinde doktora danış
0 oy
(1,277 puan) tarafından
O içindeki kistlerdir hiç gittin mi daha önce meme ultrasonu çektirdin mi
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Herşeyi kötüye yorma  bi doktora gıt 
0 oy
tarafından
Ben bizzat kendim hastayım ve 1 ay  bebeğime annem baktı ben hastanede yattım üstelik daha 2 buçuk aylıktı Rabbim kimseyi evladından ayırmasın 

Sende öncemi doktora git 
0 oy
(3,896 puan) tarafından
O aklına kötü gelen şeyler gerçeklerin ta kendisi ayrıca hepimiz İçin geçerli. Bana bşey olsa bunlar ne olur düşüncesi hepimizde var ama seninki ilerlemiş evham haline gelip panik atağa dönüşmüş. Ya Bi doktordan destek al ya da kadere iman ettim deyip şeytan vesveselerinden kurtulmak için bol dua et. 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 331 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 180 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Lunaa (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 700 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efenin annesi (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 438 göst.
15 Nisan 2021 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu

399,776 soru

11,958,087 cevap

36,124 kullanıcı

...