0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (2,223 puan) tarafından
Kızlar benim evim inşaata şimdi kaynanamlarla aynı havludayiz eltimde normalde çok iyi bir insan değil benim yaptığım şeyleri zerre hakeden biri zaten değil bizim murda halk eğitim merkezi var bu merkezde kreşte var çocuğumu bırakıyorum bnde hemen üst kata terzi kursuna çıkıyorum eltimde aynı kursa geliyor bazı şeylerini alttan alıyordum benden yaşça büyük aramızda 22 yaştan fazla var benimde burda kimsem yok kursta birkaç arkadaş ortamim oldu aynı zamanda eltimin arkadaşları eltim çok içten fesat evimide yeniledigim için içten içe kıskanıyor neyse ben orda bı kaç arkadaş ortamı var ben bu kadını bozarsam gider arkamdan herkese yalan yanlış konuşur beni kötüler kendimi ezdiriyorum demiyorum ha yanlış anlaşılmasın kafama yatmayan şeyi yüzüne söylüyorum samimi olduğum bir abla var onunda arkadaşı kayın babam eşim evde inşaat ile uğraşırken bu kadını bulup getiriyor benim mutfağıma bakması için artık orda kadın mı diyir gidelim o mü getiriyor bilmiyorum bende havluda gorumcemle oturmuş çekirdek citliyirdum baktım içeri geldiler ayıp olur kadıni geri çevirsem geldi eltimle mutfağa baktılar onlar çıkarken kayın babamla karşılaştılar o gittikten sonra kayın babam bana dünyanın lafını etti başımda bağırdı çağırdı ben ses etmedim kadını kovamam kapıdan dedim sonra eltimi yakaladı onada laf ederken eltim benim üstüme atti git ona sor diye ben sesimi çıkarmıyorum diyorum olay büyümesin birşey olmaz cevabimi kayın babama veriyorum tabi yinede onu zor durumda bırakacak birşey söylemedim o bu şeyi. Benim üstüme attım sonra ben deliye döndüm herkese bı dünya laf saydım kocama kayinbabama eltime dedim ben zora girmesin diye birşey demedim o bana yıkıyor herşeyi annemi aradım beni burdan alın diye falan neyse tlfonu birsekilde kapatık ben sakinledim biraz  görümcem dedi yalan söylüyor onun bı suçu yukardaki yaptı diye daha sonra konuştum böyle böyle diye şimdi ben bu kadına nasıl tavır alicam ne soylim ben bu kadına Allah beni kahretmesin ki insanlar beni kullanıp başıma iş açmaktan başka birşey yapmıyor sözde iyi anlaşıyor benimle 

5 Cevaplar

0 oy
(2,223 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar şimdi benim kayınbabam Allah'ın belasinin teki eltim bunu biliyor benim inşaatli evimde eşim ve kayın babam bir kaç işle uğraşıyordu eltimde bı şekilde bu kadını bulup benim mutfağıma baktırmak için berbaer geliyorlar neyse bakıp çıktılar kadın eve gittikten sonra kayın babam benim kavga etti inşaatli eve neden getiriyorsun diye bir dünya laf saydı bağırdı çağırdı bende olay büyümesin dedim eltim getirdi demedim kendim halletmeye çalıştım sonra eltimle geldiği anlaşılınca eltimle kavga etmeye başladı bu sefer eltimde kadını ben getirmiştim gibi benim üzerime attı bende sonra anlattım böyle oldu diye görümcem gördü oda beni savundu eltimin ne bkkk olduğunu hepsi biliyor tabi bu olaylar olurken zaten halim perişan evim darmadağın toz içinde şimdi ben bu kadına ne soylim de utandirim benden yaşça büyük sözde iyi anlasiyorduk o kadar üzgünüm ki 
(5,406 puan) tarafından
Ne kadar basit bir konu,bu ne düşmanlık? Ne diyeceğimi şaşırdım
(12,622 puan) tarafından
Kayınbaban neden böyle yaptı ben onu anlamadım ortada kavga sebebi göremiyorum ben
(5,406 puan) tarafından
Deli mi ne =))))
(2,223 puan) tarafından
Çünkü Allah'ın belası hep böyle hep evde sorun çıkarıyor eşim değerimi bilen bı insan beni savunur hep oda öyle olsaydı çıkar giderdim evde yaptım ***** gibi kalkıp kirayada çıkamam evimi bırakıp kiracı koysam kayinbabam onada izin vermez
(5,406 puan) tarafından
Neyse evin ayri kapin ayrı olunca mesafenin koru
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olay ne anlamadım sadece gelip mutfağına baktığı icin böyle büyük bi tartışma yaşadınız?
(2,223 puan) tarafından
Kaynım babam o kadın evime gelip baktı diye benimle kavga etti sen niye inşaatli eve getiriyorsun diye halbuki ben getirmedim eltim getirmişti ben yine eltim getirdi demedim kendim halletmeye çalıştım kadın eltimle geldiği için eltimle de kavga etti eltimde bana soyleme ona söyle demiş yani benim üstüme atmış ben cagirmisim gibi ki kayınbabam Allah'ın belasinin teki geberesice bunu eltimde bile bile yaptı getirdi kadını gözümüzün içine soktu
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Görümcen seni savunmuş anladığım kadarıyla

Ortada elle  tutulur hiç bi sebep yok
(2,223 puan) tarafından
Sabitledim bakarsan sana zahmet canım
0 oy
(171 puan) tarafından
Bende tam olayı anlamadım anladığım tek şey sana haksızlık yapılmış olması Allah kimsenin yaptığını yanına koymaz kardeşim sende mesafeni koru buz gibi ol yerini bilsin herkes
(2,223 puan) tarafından
Sabitledim canım insallah anlayabilmişimdir
0 oy
(6,311 puan) tarafından
Kuma gemisi yürür de elti gemesi yürümezmiş lafını sen Hiç duymadın mı bacım

Yani ne kadar olursa olsun içlerin de bir fesatlık bir çekememezlik oluyor yani senin bu zamana kadar böyle susman dahi çok çok büyük hata başkası seni kötü biliyorsa bırak bilsin Sen kendini niye ezdiriyorsun onu Neden üzerine güldürüyorsun ki Akıllı ol ya kuma kumayı geçindirir el tentiyi geçindirmez bacı Akıllı ol akıllı
(2,223 puan) tarafından
Keşke ah şu slk kafam ah essk gibi büyütüler bizi ne kendimizi savunabiliyoruz ne birsey

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 120 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,223 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 303 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Filizsena (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 245 göst.
6 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Filizsena (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 518 göst.