0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde (496 puan) tarafından
Bugün oğlumun görüş günü dü hâkimin kararında cumartesi saat 10 dan pazar akşamı 6 ya kadar yatılı kalması bugün geri göndermişler çocuğu mu işi varmış biryere gidecekmiş ne yapmaya çalışıyor kar anlamadım çocuk baba diye ağlıyor arkasından komşuya bırakmış işim var diye Allah bunları bildiği gibi yapsın bu çocuğun hakkını bırakmasın inşallah 

6 Cevaplar

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Allah'a havale et boşver
(496 puan) tarafından
Allah'a bıraktım nasıl biliyorsa öyle yapsın bunları
-Reklam-
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Cocuk kaç yaşında? 

Şehir değiştir imkanın varsa bir iki gelir gelmez daha 
(496 puan) tarafından
2 yaşına girecek hafta ya
(2,586 puan) tarafından
El kadar cocuk komşuya bırakılır mı pes valla
Dediğim gibi şehir değiştirmeye çalış imkanın varsa canım
(496 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın mahkeme kararıyla mecbur görüyor şehir değiştiremem ailemin yanında kalıyorum hem mahkemenin kararı var görüyor maalesef
0 oy
tarafından
Takma canım ya işi varsa göndermiştir kendileri bilir bende aksine göndermemek için çabalıyorum daha doğrusu oğlum kendisi gitmek istemiyor 
(496 puan) tarafından
Sürekli iftiralar atıyordu çocuğa bakmıyorsun diye habire velayeti istiyorlar utanmaz reziller vakti dolmadan gönderiyorlar çocuk arkasından ağladı
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın onları
(496 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Bosandinizmi peki 
(496 puan) tarafından
Mahkeme oldu temmuza ertelendi dava devam ediyor
tarafından
Gostermoyebilirsin canım çocuğun yaşında küçük yazık ya
(496 puan) tarafından
Görmeye hakkı yok bence mahkeme kararı mecbur gönderiyorum
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Cnm sana bisey sorcam sen niye her postunda eski eşine beddua ediyorsun her postunda Bi beddua her postunda Bi ah var aranızda ne yaşandı bilemem belki çok çok kötü şeyler yasadin fakat aranızda ne olursa olsun çocuğunun babası o beddua etmeye hakkın yok 
(496 puan) tarafından
Benim abim daha 20 günlük vefat etmişken o beni çocuğumla kapıya koydu ki 6 senedir neler yaşadığımı bilemezsin ben çok çektim bu adamdan
(8,936 puan) tarafından
Bi kadın olarak seni zaten taktir ediyorum çocuğum babasız kalmasın yalanına sığınıp koca kahri çekmediğin için ben her zaman güçlü kadınları sever taktir ederim.. kolay şeyler yasamamissindir ki yasamamissinda ama bu kadar öfke bu kadar beddua sana zarar verecek farkında değilsin Bi gün bu öfken sen yine farkında olmadan çocuğundan cikacak çünkü eski eşine ne kadar beddua ah edersen et ne yazık ki çocuğunun babası çocuğunun tipi yada bazı huyları ister istemez babasına benzeyecek ve sen o adama ne kadar beddua edersen çocuğun ona benzediğinde farkında olmadan öfkeni çocuğundan cikaracaksin lütfen artık biraz sakinles
(496 puan) tarafından
Doğrudur haklısın ama onun bu çocuğun üzerinde bir hakkı yok ben hamileyken lohusayken defalarca kovuldum çocuğumun her ihtiyacını babam karşıladı onun Bir emeği Yok şimdide kalkmış mahkeme kararıyla çocuğumu görüyor gösteriyorum bu sefer de çocuğun vakti dolmadan gönderiyor annesiyle keyfine bakıyor yani çok şey varda anlatilicak hiç değilse yüzlerini görmüyorum çok şükür çocuğum babası kalmasın diye bosanmayanlara zaten Bir anlam veremiyorum bu zaten en çok çocuğa zarar verir Allah herkesin yardımcısı olsun içindede benle oğlumun
(8,936 puan) tarafından
Tahmin edebiliyorum ne kadar zor olduğunu ne yazık ki Bi hatayla o adam babası olmus ve kanunen ne yazık ki hakkı var ancak bakmadigini kanıtladigin taktirde kanunen haklı olursun diğer türlü ancak hesap hak mahşere kalır sadece senin ve çocuğun icin endişeleniyorum babasına olan ofken farkında olmadan çocuğundan cikacak diye sonra annesi olarak en çok sen üzülüp vicdan azabı cekeceksin amacım aslında bunun önüne geçmek inşallah hakkınızda hayırlısı olur ama rica ediyorum bu kadar ah etme şu adama ne kadar haklida olsan
(496 puan) tarafından
Amin sağ ol Allah razı olsun canım tamam seni dinleyeceğim
0 oy
(270 puan) tarafından
Benim için bir daha çocuk gostermeme sebebi bu .ispatlarim  çocuğu komşuya bıraktığını artık rüyasında görür çocuğunu 
(496 puan) tarafından
Avukata mesaj attım cevap vermemiş ama göstermek istemiyorum hiç ama hiç haketmiyor

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,377 göst.
0 oy
2 cevap 274 göst.
9 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 514 göst.
22 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 253 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde PrensAnnesi6 (145 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...