0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Ya cıldiracm artk çocukları alıp götüruyor babalari babaannesigile her döndügü gece cocuk kıyamet koparıyor korkudan agliyor uyumuyor .Eline telefon veriyor kac kez söyledik anlamak istemiyor kadın ogluna bagirip cagiriyrm kendi de göruyor ***** anasına bir sey de diyemiyor bir de bana da laf söyletmiyor valla artık patlaycagm görüsmezsem görüsmem kimseyle bıktm ya saygısızlık yapmamak icin susmaktn ki böyle bi adam icin de degmz aslında kendimi sinir etmeye.Siz olsanz ne yaparsnz söyleyebiliyrmsnz ne olursa olsun?Belli bir yerden sonra insan saygı falan dinlemiyor ya.

19 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Valla ben derim hic affetmem kim olursa olsun ... 
(1,072 puan) tarafından
Mal annesine laf söyletmiyor karşısında böyle bir sey söylesem üstüme yürür ***** adam .
(2,687 puan) tarafından
Valla bacisi bizimkide laf soyletmez normalde ama benim gozum dondumu anasi danasi kimse umrumda olmaz sinirli bi yapim var anasina iki sayiyosam ogluna beş sayarim oglu yokken agzina geleni de gidip oglunada yetiştirme de dersede yoookk ben bisey demedim ki de napalim artik kaşiniyolarsa kaşimak lazim
(1,072 puan) tarafından
Öyle en güzeli valla icine ata ata nereye kadar öyle olunca daha tatlı olur hem .
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben söyledim ve halada söylüyorm benim dilimin kemiği yok canm
(1,072 puan) tarafından
Yav bunlarda güya iki sinirle bir sey söylesen saygısızlıkms gibi algiliyor daha laf söyletmiyor terbiyesiz bi de karsina gecip söylesem ustüme yürür *****.
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Niye gönderiyorsun sende gönderme ayrıca çocuklar senin sen hayir dediğinde inadına tersini yapiyorsa saygı maygi hiç umurumda değil kavgada ederim aramıda bozarım 
(1,072 puan) tarafından
Ben göndermiyrm ki babaları olacak adam aliyor götürüyor hadi gitti diyelim insan takip etmez mi cocugunu bundan sonra göndermeyecegim bakalm
(8,782 puan) tarafından
Onunda goturmesine izin verme çok istiyorsa kaynanan senin evine gelip görsün ne münasebet annesinin olmadığı yerde çocuğun ne işi varmis
(1,072 puan) tarafından
***** iste bundan sonra öyle olacak görmek istiyorlarsa gelip görsünler madem anlamıyorlar
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Söylerim. Benden habersiz su bile vermez. Bende kendim gitmiyorsam göndermem zaten çocuğumu 
(1,072 puan) tarafından
Ya babalari laf mı dinliyor hayır dıyorum kavga cikıyor cocuklar agliyor vs bundan sonra göndermeyecgm artk ne olursa olsun
(4,970 puan) tarafından
Valla babasının da ağzına s.çarım laf dinlemezse. İster kavga etsin ister küssün umrumda olmaz. Benim çocuğumu benden daha çok kimse düşünemez.
0 oy
(4,613 puan) tarafından
bende ilk baslarda saygisizlik diyordum konustukca konustu en son kizima da laf soyleyince oooooo birbirimize neler soyledik suanda konusmuyoruz.d
(1,072 puan) tarafından
Bizim sonumuzda o olacak zaten ogluyla da sıkıntılıyız en son bi patlacm sonra konusmaycgz biz de en guzeli.
(4,613 puan) tarafından
kafam rahat arada ogluna bisey derken duyuyorum telden o sira kuruluyorum sonra da umursamiyorum kendi yapti
0 oy
(12,543 puan) tarafından
baştan soyledımher şeyı bana soylemeden çorba bile içirmez haftada bı kalır orda 1e gırecek
0 oy
tarafından
Ben söylüyorum. Doğduğundan beri televizyon telefon izlettirmiyorum kendi evimde bende tv izleyen biri değilim telefonu da çocuk uyuduğunda anca alıyorum elime kayınvalidemlere gittiğimde sürekli televizyon açık oluyor. İlk zamanlar çocuk oyalansın diye tv karşısına oturtuyorlardı. Çocuk boş boş takip etmeye çalışıyordu tuhaf bakıyordu artık her şeye. Bir söyledim olmadı iki söyledim olmadı üçüncüsünde yükseldim en sonunda. Misafirliğe gittik tvden çizgi film açtılar sonra kayınvalidem dedi çok seviyor tv izlemeyi diye sen öyle sanıyorsun dedim. En gıdaya geçtiğimizde de çok sorun yaşadık. Kızarmış patates vericekmiş kendi kızına vermiş benimkine de vericekmiş. Dedim o senin kızın bu benim kızım benim istediğim şekilde beslenecek benim istediğim şekilde büyücek izin ver ben tecrübe edeyim dedim masadan kalktım eşim arkamdan annesiyle tartıştı. Kimse karışmasın artık diye. Şimdide 10 aylık çay tattırdı çayı çok sevdi diyip her fırsatta çay vermeye çalışıyor. Ben boşuna demir ilacı veriyorum ki bu çocuğa dedim. Bir yudumdan birşey olmaz dediler. 1 yaşını doldurmasını bekliyorlar herşeyi verebileceklerini sanıyorlar şu an. 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Yanliz gonderme cnm sınırını belli et  benim kayinvalide kayinbaba geldi bende kaldilar 14 aylik cocuga hersey ogrettiler hersey yedirdiler esime dedim artik cok kotu seyler olacak cok sukur gittiler artik 1 sene gormem
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Konu çocuğumsa kimseyi tanımam eşim dahil buna gereken cevabı alır saygısız olarak bilinsemde susmam ben
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Bunun saygısızlık olduğunu düşünmüyorum.  Sen gerizekalı misin ***** misin verme diyorum niye veriyorsun desem saygısızlık olur ki aslında sürekli yapıyorsa hakkı bu ama haklı olduğum yerde kesinlikle tepki gösteririm bunu da saygısızlık olarak düşünmüyorum 
0 oy
(465 puan) tarafından

Ağzına bile ... :D deli mi ne zaten oğluyla uğraşıyorum bide kaynana hiç çekemem 

0 oy
tarafından
Ben söylerim ama benim eşim bana bırakmaz o yüzden söylememe gerek kalmıyor eşim biraz yüksek tepki veren biri hani öyle bir durum olsa ciddi şekilde annesini uyarır yapamaz 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
cocugum nereye ben oraya kimseye guvenemem kimseye birakamam tabi hastalik vs gibi birsey olmadigi yani mecvur kalmadigim surece 2 yasina geldi belki 3 kere benden uzak olmustur oda en fazla 2 taş catlasın 3 saat diyim ondada cok hastaydim hastanelik olunca mecbur birine emanet etmek zorunda kalmistim ama onun haricinde yanimdan ayirmam gozum arkada kaliyor surekli ariyorum msj atiyorum resim istiyorum o derece kim olursa olsun benim annemde olsa yine de benim yerimi kimse tutamaz çişini sordular mi yok yemek yedi mi surekli aklim cocukta oluyor sende madem boyle durumun var ya gondermeyeceksin yada cocugun yaninda sende gideceksin kaynananda birsey yapti mi uyaracaksin yada kaşından gozunden yuzunden belli edeceksin sinirlendigini bnimki de asla laf ettirmez ailesine ama yeri geldi mi ederim de kaynanaya soylerim de cocugumdan onemli degil kimse işlerine geliyorsa..
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Evet belli etmeyi bırak direkt söylerim bu benim çocuğum derim 

Kendi hayat tarzima göre yetistiyorum çocuk konusunda çok katiim kimsyre laf söylemem çocuğuna kimseye soyletmem 

Kadının biri dedi rezilini çıkarttım assalik dedim 
0 oy
(2,721 puan) tarafından
Ben kendi edebimden taviz veremem. Herkes ederine göre hareket eder. Kimseyle su tür şeyler için de kötü olmaya gerek yok bence. Ağırlığını asaletini koru. Otur. 
0 oy
(5,370 puan) tarafından
Hemen söylemem ama söylerim ve birden fazla sinirli sesimi yükseltmiâliğim var 
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Benim çizgilerim net. En başta da söyledim hala da söylerim. Bir de huyum pis olay orda kapansın yapamıyorum homurdanırım. Oda duyar. Umrumda değil. 
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Ben söylüyorum. Yapma verme hayır genelde bu kelimeleri sık sık kullanıyorum. Karşımdaki çocuktan bile daha çocuk aklı kıt 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Dilimle değil ama suratımla çok iyi beli ediyorum konuşmuyorum falan anlıyor tabi anlamazlığa vuruyor o ayrı konu

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,807 göst.
0 oy
4 cevap 132 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Minik20 (5,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
24 cevap 1,120 göst.

378,446 soru