0 oy
718 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sizin eşleriniz böyle telefonunuzu kurcalar mı?

39 Cevaplar

+1 oy
(10,452 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ortada durur bi şey lazımsa bakar. S. Alak demez dedirtmem bence o daha büyük sorun 
-Reklam-
0 oy
(2,416 puan) tarafından

Yok valla benimkini hiç ellemez :angel:

(3,895 puan) tarafından
Bn napacam kendi teline elletmez benimkini hep kontrol ediyor.Sana güvenmiyorum diyor.
(2,416 puan) tarafından
Demekki kendinin öyle pi*slikleri var ki seni de öyle sanıyor. Bu devirde kimseye güven olmaz hayatım. Bak ben kesin yapar demiyorum fakat yularını da sakın bırakma. Banyoya falan girdiğinde iki dk bakiver çik
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben telefonunda bir sryler yakaladım canım inkar etti artık bakmıyorum ne halt yerse yesin.
tarafından
Ver eline baksin iyice guvenmiyorsan o senin paranoyakligin beni alakadar etmez de.bak sen her bku yedgn halde nasil da sana guveniyorum de
0 oy
tarafından
Benimki kurcalamaz. Anca benim telefondan fotoğraf çektiğimizde bana göndersene güzel çıkanları der ben de uğraşamam şimdi al sen bak derim anca o zaman telefonumu eline alır onu da fotoğrafları atar geri verir. Ne ben onunkini karıştırırım ne de o benimkini. Oyun oynamak için filan veririm arada. 
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bnmki sana güvenmiyorum diyor çok kırıldım.
tarafından
Gerçekten kırıcı ama. Neden güvenmediğini sordun mu ?
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim unutkanlığım oluyor arada en ufak hatamda fırça yiyorum iki çocuk var diken üstündeyiz birşey kiracaklar kaybedecekler diye kaç yıldır toplasan 5 kere yemek yaktım yemek yakmama da çok kızıyor.
tarafından
Baskın karakterli sanırım. Psikolojik sorunları olabilir canım. Bir insanın unutkan olması normal bir şey. Sonuçta sadece yemek yap evi temizle çocuk bak görevimiz değil. Çocuklar hakkında bir çok şey kafamızın içinde. Evin eksiklerini düşünüyoruz ediyoruz. Unutmak normal bir durum. Psikolojik tedavi alması lazım.
tarafından
Ay bizimkide başta öyleydi titizdir biraz kırılana falan kızardı ama kendi malinida çok temiz tertipli kullanır eşim neyse kanma kız ben zamanla alistirdim şimdi evde dağı yiksam kirsam birşey demez tepkini koy kendi evinde niye diken üstünde duruyorsun ki
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yok özel olarak yapmaz zaten hep ortada 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Evet aşırı kıskanç yaa halen tek biryere gidemem telim meşgul olsun kiminle konuşuyon sürekli hesap sorar telimi karıştırır ama nadir 
(3,895 puan) tarafından
Bnmki de meşgul olunca kiminle konuşuyon diyor.
(1,056 puan) tarafından
Sadece aşırı ve aşırı kıskanç eşim onun dışında güvensizlik olayı yok ne benim nede onun bana karşı 8 aydır yok gözü kapalı yurt dışında caluşmaya gitti kıskançlık yüzünden yapıyor bunları
0 oy
(5,088 puan) tarafından
Kişi kendinden bilir işi demek istiyorum. Eşim asla elini sürmez telefonuma. 
(3,895 puan) tarafından
Zaten ben bunu yakaladım o da beni yakalamaya çalışıyor sanırım.
(5,088 puan) tarafından
Belliydi zaten..
(3,895 puan) tarafından
Yakaladığım halde inkar etti biliyor musun? Kanıt toplamadım bnde s a l a klik
(5,088 puan) tarafından
İnanırım. Zaten hiçbiri kabul etmiyor yaptığını :)
0 oy
tarafından
19 senedir birlikteyiz 1 kere olsn karıştırdığını görmedim canm
(13,124 puan) tarafından
Geçen 33 yaşındayım demiştin sanki 14 yaşında mı evlendin :)
(1,780 puan) tarafından
Maşallah ben seni 4-5 yıllık evli sandım
tarafından
düzenlendi
Güneş canm ❤️Evet yaşım 33 canm :) Tabikide 14 yaşında evlenmedim eşimle 10 sneelik sevgiliydk evlendiğimizde evlenelide 9 snee oldu toplam 19 snee oldu canm.ortaokul  6. Sınıftayken tanıştk sevgili oldk çıktık :) zamanı gelincede evlendik :)

Ceylanım canım benim çok teşekkür ederm ❤️

Betigülcüm ❤️ 19 senedir birliktwyiz 9 senelik evliyim bitanem
tarafından
Toplu cevap olmuş
tarafından
Evet kuşum herkez bişe yazmış tek tek cevap verip mesaj kutunuzu doldurmak istemedim ❤️
0 oy
(552 puan) tarafından
Tamam telefonuna bakabilir de ***** ne demek ya eşlerin bu tür cümleleri birbirlerine kullanmasını anlamıyorum gerçekten 
(3,895 puan) tarafından
S a l a k krlimesi
(552 puan) tarafından
Evet s alak kelimesini sana karşı kullanması çok tuhaf
0 oy
(3,832 puan) tarafından
6 senedir evliyim bir kez bile bakmadı telefonuma. 
(3,895 puan) tarafından
Aynı yıl evlenmişiz ilk zamandan beri bakıyor.
(3,832 puan) tarafından
Bugün de evlilik yıl dönümümüz hatta.  Ama bakmasının nedeni ne peki
(3,895 puan) tarafından
Bilmiyorum huyu buymuş.
(3,832 puan) tarafından
Garip bir huymuş
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Normal bir davranış değil bu ayrica.etik değil budurum sonuçta özel bir konu olur konuşuruz yazısıriz saçma yani bakması 
(3,895 puan) tarafından
Mesajlarıma hep bakıyor zaten ilçe başkanından msj geliyor başka beni soran yok kaç yıllık evliyim ilk kez insta hesabım olduğunu gördü tikladi uzun zamandır bakmadığım için açılmadı.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
7 senedir hayatımda 1 kere kurcalamadı yapmaz o senin özelini der yani özel derken şu şekilde ablalarimla arkadaşlarımla kızlar arası bise konuştuysam görmek istemez ve bakmaz 
(3,895 puan) tarafından
Oo bnmki hep alır okur özel mözel hak getire yani.
(1,804 puan) tarafından
Metehanin anensi gibi benimde düşüncem ayrica kişi kendinden bilir işi hesabı baya işler çeviriyor ozaman eşiniz kendisi gibi saniyor bence ben hiç hoslanmadim bu durumdan
(9,626 puan) tarafından
Cok yanlış yaptığı yani belki karşındaki kadın sana özel konu anlatiyo ne gerek var bilmesine,böyle yaparak seni yanlışa sürükler (aldatma falan değil)  yani yalan söylemeye ve o gelmeden biseleri silmeye yol açar eşinin bu davranışı

AYFERAK aynen canim kişi kendinden bilir işi demekki onun bi açığı var ben yaptım oda yapar mı düşüncesi sarmış beynini
(1,804 puan) tarafından
Aynen belki kişisel özel bir paylaşımım olcak kadınsal.olarak arkadaşım olur annem olur ben ne eşim nede eşimin telefonu karıştırmayız etik değil deriz doğru olanda budur....
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Hiç ellemz öyle huyu yoktur kendi annesi babası ble arsa açmz benm telfonm olduğu içn
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Hayir hic dokunmaz bile ama ben surekli bakarim telfonuna kontrol ederim
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Ne ben onunkine ne o benimkine ellemeyiz yani 
0 oy
(531 puan) tarafından
Bence canım eşinin bu kadar şüpheci davranması şüphe çekiyor eşin kendi bir haltlar karıştırıyor ama seni de kontrol altında tutuyor benim karıştırdığım hatlardan bu da karistirir falan diye kişi kendinden bilir işi derler ya o yüzden o davranışta bulunuyor 
(3,895 puan) tarafından
Ne yapıyor olabilir yaa
(531 puan) tarafından
Valla günahına da girmek istemiyorum belki yapısı da öyledir ama bence normal değil ne yaptığı konusunda da birsey diyemem doğrusu
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Birbirimizin herşeyini biliriz güven sorunumuz yoktur zaten bakmak isterse bakar bende bakarım takılmayız yani bu duruma
0 oy
tarafından
Ayrilirsan elinde delil olacak guya.etekleri tutusmus seninkinin.biseyler karistiriyor
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Ayy o dert bndede öle arada bakar daha az önce vtp mesajlara inst baktı bnde bakym gerci de sinir olym ya 
0 oy
(983 puan) tarafından
İsi oldugunda alir sarji azsa facebook insta hepsi bende acik onlara benden girer bizim gizlimiz hic yok o yuzden kurcalama yapmiyoruz uc haftadir evdeyim jendimi dogum iznine cikardim yoksa dukkanda yaninda duruyodum zaten universitedede ayni evde yasiyoduk biz hem arkadas hem sevgili hem es hepsi bir aradayiz yani
(3,895 puan) tarafından
Kız ben girmeye girmeye kapanmış zaten açılmadı bana sormadan bağlantıya tıklayın kızmaya hakkım yok mu? Kendi telefonuna karıştırmaz.
(983 puan) tarafından
Kendisi izin vermiyosa kesinlikle haklisiniz karsilikli olmali bu isler
0 oy
(465 puan) tarafından
"Canım telefonunu versene ya kendi telefonumdan sıkıldım valla hep aynı."  

Hayır yani benim telefonum da ne görmeyi yada hangi uygulamayı görmeyi planlıyor bilsem yardımcı olucam :)

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 457 göst.
3 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 988 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 457 göst.
13 Nisan 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,180 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 667 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sevdaaa06 (212 puan) tarafından soruldu

381,399 soru

11,418,180 cevap

34,973 kullanıcı