0 oy
90 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,761 puan) tarafından
Ama zehir oluyor resmen. İki tane sevsin iki tane sürpriz yapsın istedim. O napiyor hakaretler, aşağılamalar, bağırıp küfür etmeler. Bana dua edin. En basit şeyden kavgalar çıkıyor. Bugün sadece basit bir pasta alıp minik saksıda çiçek alsa sarilsa öpse dünyanın en mutlu insanı olabilirdim. Öpmek sarılmak bile istemiyor.

5 Cevaplar

0 oy
(3,163 puan) tarafından
Hemde seçim günü:) yaşın kutlu olsun aşkım:)
(1,761 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Derdı neymiss ya ??

Anneler gununde dogum gununde kutlu olsun canim ❤️❤️
(1,761 puan) tarafından
Teşekkürler bilmiyorum artık
0 oy
(298 puan) tarafından
Kocalar bazen dengesizleşebiliyor ay başıları tutuyor herhalde üzme kendini ne yaparsak kendimize yapıyoruz yaşında anneler günün de kutlu olsun ❤❤
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyeyim. Ben öyle bir adamla asla yapamazdım. Benim eşim muhabir bugün 7 den beri çalışıyor gece kaçta gelir belli değil ama az önce çiçeği geldi hediyesini de önceden vermişti.  Bilemiyorum belki de biz alıştırmalıyız biraz. Ya da değer görmediğimiz yerde durmamalıyız. Yeni yaşın kutlu olsun. Umarım çok mutlu olacağın yeni yıllar görürsün. Ve sen dünyanın en iyi annelerinden birisin ♥️
(1,761 puan) tarafından
Amin çok teşekkürler düşünmüyor ki beni. Yoruyor yıpratıyor beni...
0 oy
(260 puan) tarafından
Doğum günün ve anneler günün kutlu olsun ❤️ canını sıkma canım arada geliyorlar bu erkeklere.
(1,761 puan) tarafından
Doğumdan sonra hiç gitmedi ki hep bir sınır hep aşağılama yoruldum gerçekten çok yoruldum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 206 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Aslı saray (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nurtopum (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.
0 oy
3 cevap 206 göst.

380,933 soru