0 oy
312 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar ben 21 yaşındayım benim eltimle aramda bir yaş var neyse kız nişanlı kaynım daha askerde ağustosta düğünleri olcak ayrıca eltim ile aynı iş yerinde aynı masada çalıştık çok iyi arkadaştık beraber merkeze gezmeye giderdik ehliyet kurslarına giderdik gel gelelim benim eltimsu nisanlaninca iş yerinden benden ayrıldı baya mesafe koydu  benimle hani daha az konuşuyor çok mesafeli olmaya başladı beni görse selam vermez iş yerinde ama  aile yemeklerinde yanıma gelir bulaşıkları beraber yıkarız ama hiç konuşmuyor hep benden uzak duruyor ayriyeten de eltimi istemeye gittiklerinde kaynanam beni cagirmadi eltimde cagirmadi iş yerimdeki arkadaşlarım da neden DENİZ GELMEDİ DİYİNCE KİMSE cevap vermemiş kızlar hani ben öyle garezli gadaar biri değilim sesiz sakin bir insanım ne zaman yardıma ihtiyacı olsa gittim agladiginda yanında oldum öyle iste yengeç burcu eltim bende akrep burcuyum öyle kızlar anneler gününüz kutlu olsun kurbaneler uzun oldu kusura bakmayın 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Eltim yok kafam rahat:)

tarafından
++++ çok şükür benimde yok
(6,512 puan) tarafından
Aynen benimde
+
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kağıt üstünde eltiyiz ikisiyle 

En küçük olanla arada konuşuruz o kadar samimi değilim 
0 oy
(4,646 puan) tarafından
kaynanayla kavga ettik aramizda husumet gecmedi iki yildir onla da konusmuyoruz
0 oy
(33 puan) tarafından
Kuma gemisi yürür, elti gemisi yürümez derler ya hehh tam da öyle işte. Olmaz olsun canı cehenneme ay yine sinirlendim neyseeee 
0 oy
(7,733 puan) tarafından
9 eltiyiz merhaba merhaba eskiden iyidik ama herşeyi kaynanaya yetiştirdikleri için mesafeliyim
0 oy
(1,013 puan) tarafından

Şeytan görsün yüzünü sende çok takma boşver umursama sende onu umursama :)8-)

0 oy
tarafından

Şükür eltim yok olsaydı eğer çok kavgalar çıkardı. Eşimin ailesine konu açıldığında hep derim iyi ki eltim yok yoksa çok kıskanırdım diye :):)

0 oy
(721 puan) tarafından
Ben 27 yasindayim eltim 21. Maşallah diyeyim çok iyi anlaşiriz, ablalarimdan ayirmam. Ne zaman yardima ihtiyacim olsa hemen gelir bende ona her zaman yardima giderim. 
0 oy
(10,511 puan) tarafından
Kuma gemisi yürür elti gemisi yürümezmiş josver 
0 oy
tarafından
Üç eltim vat en büyüğüyle normal ortancayla idare en küçüğüyle çok çok iyi
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Resmen var da fiilen yok :))
(59 puan) tarafından
Nasıl anlamadim
(1,279 puan) tarafından
1 tane eltim var ama herhangi bir bağımız, yakınlığımız mevcut değil. Konuşma gereği duymuyorum, dengim değil :)
0 oy
(471 puan) tarafından

Hagisiyle deyim 12 eltim var ne sen sor ne ben soyleyim :Den küçükleri ben 

(48,671 puan) tarafından
Allah kolaylik versin☺️
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Adı üstünde el   tı tiye  bile almıyom
(779 puan) tarafından
Wawwwwwww:))))
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Elti adayım var iyi gibi bakalım evlenince nasıl olur hiç bilmiyorum ☺️
0 oy
(7,005 puan) tarafından
Kaynanamlarla ilgili bişey bence seninle derdi olsa önce de olurdu bence kaynanamlar ya da kaynin falan mesafeli ol demiştir bence 
0 oy
(48,671 puan) tarafından
te te teyyy ☺️ elti su okurkem burclar burclardan anneler gunune baglamak cok yaratici☺️ kankanda olsa eltide mantik aranmaz sende ona gore davran bende aslan burcuyum seninde anneler gunun kutlu olsun ☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Eltim yok derdim yok olsada mesafeli olurum herkes kendi halinde olsun daha iyi 
0 oy
(779 puan) tarafından
Tam elti moduna girmiş sende öyle ol derim yüz verme ayıya gelir sicar haliya Benim bı tane var çok severim oda beni sever 

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 667 göst.

379,767 soru

11,368,629 cevap

34,850 kullanıcı

...