0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (1,091 puan) tarafından

9 yaşındaki kız kardeşim  ic

image

in yaptım nasıl olmuş 

10 Cevaplar

0 oy
(8,589 puan) tarafından
Çok cici olmuş eline sağlık 
-Reklam-
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Şahane olmuş tebrikler.
0 oy
tarafından
Ya çok güzel olmuş ellerine emeğine sağlık bende kızıma örmeyi düşünüyorum bakalım 
0 oy
tarafından
Tatlı olmuş emeğine sağlık 
0 oy
tarafından
Ay 9 yasindakiler bunu takıyorum?

Kız kardeşimin kızı yani yeğenim daha 10 yaşına yeni girdi.

Asla bebeksi şeylerden hoşlanmıyor ya. Hep genç kız tarzı pantolonlar croplar giyiyor.

Ona orseydim bunu begenmezdi
(245 puan) tarafından
Yaşdan ziyade tarzla alakalı bence canım. 28 yaşımdayım. Şahsen ben seve seve takarım bu tarz çantayı bana hediye edilse. Bebeğime aldığım çantaları şimdilik ben takıyorum
tarafından
Haha ne güzel.
(8,589 puan) tarafından
Papatyaca, evet cnm o konuda cok haklısın.   Küçügü doğdu diye diğer kızım sanki bir anda 10 yaş büyüdü gözümde. Anlayışlı davranmasını bekledim hep ama cok yanlış halbuki oda daha cok küçük.  Anlamıyor durdan susdan.   Sonradan kendime sordum ben neden küçücük cocuga boyle bi sorumluluk yüklüyorum ki.   . Eşit davranmaya başladım.  Ve abla de diyorum asla demiyor ismiyle hitap ediyor.  Sorun degil 1 yaşdan biseycik olmaz yeterki birbirlerine kenetlensinler ayrılmasinlarda ☺️♥️
tarafından
Aynen öyle canım. İnan kendim yaşamış biri olarak anlattım sana.
Oda daha çok küçük
Hiç sorumluluk yükleme boşver. Onlar doğmayı sevmedi biz dogurmayi seçtik. O yüzden bütun sorumluluk bizde. Rabbim hayirli uzun ömürler versin ikisinede
(8,589 puan) tarafından
Amiin Allah razı olsun canım
0 oy
(245 puan) tarafından
Ellerine sağlık canım. Ben bayıldım şahsen. Eminim kardeşinde çoook beğenir. Çok şanslı bir kardeşin var ❤️
0 oy
(6,926 puan) tarafından
Çok güzel olmuş eline emeğine sağlık
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Güzel olmuş eline sağlık 
0 oy
(2,324 puan) tarafından
Çok tatlı yaa 
0 oy
(7,955 puan) tarafından
Çok güzel olmuş ellerinize sağlık bende kağıt ip aldım kızlarıma çanta yapmak için daha düzgün bir model bulamadım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 204 göst.
8 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelişşş ❤ (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 183 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde saripapatyaa (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
21 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 624 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur ay_ (3,383 puan) tarafından soruldu

384,953 soru

11,513,649 cevap

35,174 kullanıcı

...