0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (131 puan) tarafından
Kızlar oğlum 7 aylık doğru düzgün bi uyku düzeni yok bu ay bebekler için uyku eğitimi alan yada kendi kendine düzene sokan anneler varsa bana bi akıl verin kacta yatıp kalkması lazım kaç saat arayla uyutmam lazım bi düzenimiz olsun istiyorum cevaplayan herkese teşekkür ederim 

2 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Kimin düzeni varki sana versin bacı bu kaçıncı uyku eğitimi verisim sonuç ben uyutuyorum 30 aylık demem o ki çocuğuna göre değişir o  

5 kalktım daha ayaktayım 
(131 puan) tarafından
Bende 7 ye geliyodu kalktım gece de geç uyudu nasıl dayanıyo nasıl kalkıyo bilmiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Uyku egitimi falan bilmiyorum ama ben düzeni şöyle oturttum. Akşam uyku saatini kesinlikle aksatmadim. Ramazan ayinda keşfettim saat 8 civari huysuzlaşiyordu. Odasina götürüp yatagina koyuyordun ve hemen uykuya daliyordu. Sabaha kadar 2 yada 3 kere uyanip sadece emiyor ve geri uyuyordu. Bu düzen böyle devam ediyor. Akşam uykusuna zamaninda yatmazsa gece daha sık uyaniyor ve huysuzlaşiyor. Gece düzen var fakat gündüz düzensiz uykusu. Benimki 6 aylik olmak üzere. Bence sende akşam uykusunu düzenli yap.
(131 puan) tarafından
Bugün deniyim inşAllah doğru düzgün uyur ne güzel kendi uyuyormuş benim ayağa alıştı gece bile kalkıp ayakta sallanmak istiyo keske hiç alıştırmasaydım çok pişman oldum ama diğer türlü de kucağa alıştırmışlardı ayakta sallanmayı nasıl unuttururum bilmiyorum ama bunu denicem çok teşekkür ederim Allah bağışlasın bebişinizi
(13,806 puan) tarafından
Amin canim sağol. Seninkinide Allah bağişlasin. Uyuyacaği zaman sakinlik istiyor benimki. Odada ben ve ondan başka kimse olmayacak. Onu yatağa koyup bende yaninda namazimi kiliyorum. Ben namazi bitirene kadar oda uyuyor. Büyük kizim odaya girerse küçük asla uyumuyor. Sende uygun ortani oluştur uyur bence.
(131 puan) tarafından
Amin gülüm benim çok teşekkür ederim Allaha emanet ol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 142 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mifamilia (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
0 oy
2 cevap 101 göst.
10 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
23 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeyra (219 puan) tarafından soruldu

378,401 soru

11,326,509 cevap

34,779 kullanıcı

...