0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (1,138 puan) tarafından
Boşanma dilekçesi kızlar avukat olmuyor kendim açacam mecbur çekişmeli.bari dilekçeleri sağlam olsun diyorum ama güçlü bir dilekçeye ihtiyacım var kafam karman corman ne yapayım bişey düşünemiyorum karar veremiyorum artık 

4 Cevaplar

0 oy
(7,272 puan) tarafından
Adliyenin orda dilekçe yazan kişiler oluyor para ile onlara bı bak cnm 
(1,138 puan) tarafından
Evet arzuhalciler de varmis.ama bir avukat daha hakim olur riske atmak istemiyorum.güclü bir dilekçe olsun istiyorum
(7,272 puan) tarafından
Okadirini bilmiyorum canım hakkında hayırlısı olsun
(1,138 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,287 puan) tarafından
Çekişmeli boşanma da özellikle avukatsiz çok zor dava dilekcesi de önemli ama süreç olarak çok detaylı kapsamlı bir dava , Anlaşmalı boşanma da bile 1 maddeyi yazmadiklari için 2018 yılında acilmks olup daha geçen hafta sonuclanan dava da kadın 680 bin tl artı masraflar vs borçlu çıktı.  O yüzden her dava çok önemli 1 madde bir dayanak olmamask dava sürecini degistirir
(1,138 puan) tarafından
Aslında ben de korkuyorum ama başka seçeneğim yok işte barodan avukat sıkıntı oldu.ozel avukat ta tabanı 40 binden başlıyor.zaten ondan maddi olarak alabileceğim birşey yok hayatımı da mahvetmis kalkıp o kadar parayı zaten bulamam da.bulsam da bir de içime oturur.o da taban fiyat yani.teferruata göre 70 80 bile olabilir
(4,287 puan) tarafından
Zamanla.odersin her avukatın anlaşması bir değil ki canım sen hangi sehirdesin
(1,138 puan) tarafından
Ben Tekirdağdayim şu an.yani ondan alabileceğim birşey olsa kiyayaim paraya dicem ama ondan hiç birşey alamam.ben sadece velayet ve de bana çektirip odemesigi kredi var.onu ödemez biliyorum ama en azından hakim çocuklara nafaka bağlar.maasimdan kesileni ben de onun nafakasiyla tamamlarım diyorum
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Hangi sehirdesin canim
(1,138 puan) tarafından
Tekirdağ dayım merkezdeyim yeni geldim sayılır
(2,555 puan) tarafından
Kuzenim avukat ama bursada baska sehirden nasil olurki
(1,138 puan) tarafından
Bazı avukat ve arzuhalciler davaciyi dinleyip sonrasında bilgisayarda dilekçeyi uygun bir şekilde hazırlayıp,PDF dosya olarak gönderiyor.benim elimde bilgisayar yok ama PDF dosyaları telefonuma indirebiliyorum.
O şekilde yapılıyor yani
0 oy
tarafından
Hangi şehirdesin canım? Eşim boşanma avukatı
(1,138 puan) tarafından
Tekirdağ'da yım ben ikametim vs burda hep

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 216 göst.
0 oy
6 cevap 982 göst.
3 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.

378,946 soru

11,342,786 cevap

34,808 kullanıcı

...