0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde tarafından
29 aylık olmak üzere. Kendini tam olarak ifade edebiliyor ve artık kendisi istiyor tuvalete yapmayı. Külot al bana anne diyor. 2 tane alıştırma külodu aldım nasipse çarşamba sabah başlayacağım. Neye dikkat etmeliyim ? İlk günler az da olsa bez bağlamam gerekir mi yoksa bağlamayımmi? Bide gece nasıl olsun ? Gündüzleri parka indiriyorum indirirken takmam lazım mı Kızlar ? Yardımcı olursanız sevinirim 

4 Cevaplar

0 oy
(7,343 puan) tarafından
Ben direk çıkarttım cnm gece ve gündüz baglamadim ama bnmki hiç altına kaçırmadı bezli iken basalmistim ben öğretmeye 
tarafından
Benimkide şimdiden küçük klozeti var gidiyor oraya oturuyor bezi üstündeyken beze yapıyor. Ama şimdi bezi de çıkarmamı istiyor
(7,343 puan) tarafından
Dene kuzum bnmkide öyleydi ben 18 aylıkken verdim hemen alıştı bezsizlige
tarafından
Tamam kuzum inşallah Hemencecik hallederiz. Tamamen kestin dimi sen ? Hiç takmadın yani gün içerisinde ? Bide kaç günde tam öğrendi ? Kusura bakma çok soru sordum :)
(13,838 puan) tarafından
Her bebek bir degil canim sen kendi cocuguna. Gore sekil alirsin fatmaninki.mesela.masallah erken ogrenmis kimi cocuk hazir olmuyor ben oyle yapmadim ama sana tavsiyem cikar ve takma gece gunduz bir olsun birden bitsin hazirsa
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Bezleri tamamen kaldir canim. Onlar sandigimizdan daha uzun süre cislerini tutuyolar merak etme.

Parka giderken yanina lazimligini al bence.
Ben gece gündüz bir anda biraktim . Kacirmalar oldu ama şu sekilde sabahlari uyangigi gibi yapiyomus bizim kiz. Brn kalkip yanina gidene kadar yapiyodu altina.  Ben kışın vedidgin icin mecbur geceleri kaldirdim bir iki hafta sonra hic kaldrmadim kendi kalkarsa yapti. Bazen altina yapti o sekilde alisti. 

Ben kendi soru cevap kisminda kendi sürecimizi anlattim ordan okuyabilirsin ayrintilari
0 oy
(1,170 puan) tarafından
22 aylikken alistirdim sukur 1 ay boyunca geceleri altina ara ara kacirdigi oldu simdi de nadir yaparsa yapar yoksa geceleri uyanırsa o zman yaptiririm gunduz de gece de hic bez takmadim alistirma külotlari biraz rahatsiz ediyor cocuklari bence onun yerine bolca normal kulot al bolca ilk gun aksama kadar yapti altina ikinci gun biraz azaldi ve gun gectikce gunduzleri azaldi iyice disari ciktigimizda da çiş  dedigi an hemen cevremdeki tuvalete goturdum cok sukur sknti yasamadik ama ilk 1 2 hafta tuvaleti rahat bulacagin yerlere git bnce canm
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Ben tamamen çıkarmıştım bezi bence böylesi daha iyi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 88 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Seherl (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 205 göst.
27 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 106 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde elif2011 (289 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.

381,627 soru

11,424,258 cevap

34,982 kullanıcı

...