0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Bugün kızlarım istedi diye gidip aldım bir iki akrabayla karşılaştım. Nasıl bu nasıl yersiniz falan gibisinden saçma sapan sözler söylediler de merak ettim siz yani seviyor musunuz yoksa ben mi tek yiyorum tadı kötü gerçekten mi benim midemde mi Bir tuhaflık var bilemedim

42 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ben sevemedim ama eşim çok sever canım herkesin ağız tadı farklı 
(1,937 puan) tarafından
Orası öyle benim eşimde yer
-Reklam-
0 oy
(435 puan) tarafından
Hiç yemedim hiç tadını merak etmedim tabi tadını sevip yiyenede afiyet olsun 
(1,937 puan) tarafından
Sağol canım sebebi ne merak ettim
(435 puan) tarafından
Ya ilk çıktında instada gordum adam erkek berberinde başka birinin saçına model verip nodle doktu saçlarına ve yedi bikerede kurtlu bi şekilde nette yenildiğini gormuştum o yuzden canım ama hiç tadına bile bakmadım tadını bile bilmem
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(666 puan) tarafından
Ayy bende bi kere merakımdan alıp yemiştim iğrençti hiç beğenmedim.
(1,937 puan) tarafından
Bilmiyorum ben alıştım kolesterol yüksek olmasa çok sık yerim ama ayda bir tek yiyebiliyorum
0 oy
(10,424 puan) tarafından
Saçma değil gerçek manada zararlı 
(1,937 puan) tarafından
Nesi zararlı gerçekten bilmiyorum
(10,424 puan) tarafından
Koruyucu madde çok fazla var o sosunda hele ki. Raf ömrü uzun her şey sorumludur bebeğim
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım da normal makarna da raf ömrü uzun olsun diye çok şey ekleniyor
(10,424 puan) tarafından
O da sağlıklı sayılmaz gülüm. Bir de o sos Çin tuzu içeriyor obezite sebebi tabi o da var
0 oy
(4,390 puan) tarafından
hiç yemedim. kokusundan belli zaten güzel olmadığı. kızım yiyo sadece
(1,937 puan) tarafından
Buda senin tercihin bana göre kokusu muhteşem
(4,390 puan) tarafından
koku algilarimizda farkliymis
(1,937 puan) tarafından
Herkes farklı
0 oy
(471 puan) tarafından
Çok severim zararli oldugunu bildigim icin  ayda yilda bir yiyorum bak şimdi hatirlattin bana canim çekti
(1,937 puan) tarafından
Nesi zararlı
0 oy
(975 puan) tarafından
Tam benlik soru geldi ben lise zamanından bu yana yerim teyzeler yok kısır olursun yok mideni deler yok o yok bu bissuru şey dediler ama en büyük zararı kısırlıkmiş milleti dinlemedim yedim üniversite de yedim evlendim kocam Allah razı olsun bimde aile paketi var ondan 3 paket almış 5 paket alım mi dedi şimdilik kalsın dedim ama haklilarmis öyle bir kısırlık yaptı ki bana evlendim hemen hamile kaldım doğum yaptım kızım 5 aylıkken yine hamile kaldım şimdi de oğlumu bekliyorum hamileliklerimde yedim şükür kızım sağlıklı doğdu şuanda da sağlığı yerinde görümcem de annem zararlı yedirmiyor dedi soda aşırı içen birisi bu arada dedim merak etme sodadan gazlı içecekten daha masum dedim mideyi delmiyor reflü yapmıyor dedim kısırlık yapıyormuş o da malum bende hiç bişey olmadı anlicaginiz o zararlı bu zararlı yeme dediler yediğimiz tavukta bile neler olduğu belli değil dışarıda döner hamburger yiyoruz çalışanları diyor ben yemezdim marketteki en masum olan çikolata yada süt yoğurt icinde neler var noddle mi kalmış zararlı olarak şu millet kendisine baksın milletin yediğine karışmasın 
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle canım yediğimiz herşey zararlı
(1,824 puan) tarafından
Ahshshj ay minnosunannesi çok güldüm kısırlık mevzusuna :)) aman her şey zararlı şu devirde isteyen istediğini yesin ne meraklılar her şeye karışmaya
(975 puan) tarafından
Demi ya kisirlikta aşırı haklılar utanmasam dakika başi hamile kalicam hahahah
(975 puan) tarafından
Hemde herşey yani noddle millete dert olmuş
0 oy
tarafından

Evet seviyorum iki paket birden yiyorum bir paket yetmiyor :)

(1,937 puan) tarafından
Bugün çok açtım 3paket yedim
tarafından
Maşallah canım :))))) afiyet olsun
(1,937 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
Malesef sağlıklı değil ama 2-3 ayda bir 1 tane alıyorum oğlum yiyiyor ama öyle sürekli asla almam
(1,937 puan) tarafından
Bende sürekli yemem kolesterol yüksek ayda bir anca
0 oy
(16,051 puan) tarafından
Hiç sevmem yiyenlere hayret ediyorum makarnanın gözünü seveyim
(1,937 puan) tarafından
Yada oda pratik Makarna zaten körili makarna yi da sever yerim ben
0 oy
(505 puan) tarafından
Severim bugün tavuklu ve körili aldım bir kadında koliyle almış tı çocukları vardı yanında
(1,937 puan) tarafından
Maşaallah kadına ben 2tane beşli aldım 7 tane pişirdim
(505 puan) tarafından
Ben tekli aldım 2 tane tekli 1 tane pişirdim siz ailecek mi yiyorsunuz 7 tane pişirmiş sin
(1,937 puan) tarafından
Aynen ben eşim iki kızım ancak
(505 puan) tarafından
Anladım
0 oy
(3,436 puan) tarafından
Çok seviyorum hamilelikte kaç kez yedim artik yemeyi birakdim 
(1,937 puan) tarafından
Bende seviyorum
0 oy
(710 puan) tarafından
Tadımdan dememiştir o bacım ben nadıl hastasıyım hepsini denemiş ligim var ama sonradan içindekileri görünce midem kalktı mikroskopla incelediler öyle bı araştırma gördüm ondan beridir yemiyorum :)
(1,937 puan) tarafından
Ne var ki kız
(710 puan) tarafından
Sıcak suyu içine doktugun anda sanki canlanan  kurtcuklar var böyle sağa sola gidiyor bağırsak paraziti olusturuyormus o yüzden o videodan sonra yemeği bosladiydim ben sağlıksız olduğu için nadil yemeyin diyorlar çiçeğim :))
(1,937 puan) tarafından
Anladım çok sık yediğim bir şey değil
0 oy
(8,996 puan) tarafından
Çok çok severim çocuklar sayesinde bende alıştım
(1,937 puan) tarafından
Bende seviyorum
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Aşırı severim ama yememeye çalışıyorum oğlumda istiyor çünkü çok canm çekti şuan 3 4 aydır yemedim 
(1,937 puan) tarafından
Sebebi nedir
(2,818 puan) tarafından
Oğlum sürekli dibimde oda yemek istiyor yaşı çok küçük yemesin die bende yemiyorm
(1,937 puan) tarafından
Anladım benimkiler büyük
0 oy
tarafından
Seviyorum çok sık yemem ama aklıma geldikçe yerim 

Çocuklarıma vermiyorum gizli yerim
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım benimkiler büyük kendileri istiyor
0 oy
tarafından
Deneme için almıştık dolapta hala duruyor en son köpeğe yedircam sanirim pişirmeye bile elim varmiyor bana çok sağlıksız geliyor tibki hazır çorbalar gibi
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım buda senin tercihin
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bi kere denedim sevmedim. Biz.yokken eşimde denemiş o da.sevmemis yiyememis. Oğluma hic vermedim. 
(1,937 puan) tarafından
Benimkiler okulda görüp istediler verdim sevdiler
0 oy
(1,017 puan) tarafından
1 kere merak ettim yedim sevmedim 
(1,937 puan) tarafından
Buda bir tercih
0 oy
(1,780 puan) tarafından
Zararını şöyle açıklıyorlar zaten yediğin için biliyorsundur sanki plastik yiyorsun doktor demişti bir arkadaşa noodlu sindirmek çok zor plastik gibi olduğu için erimiyor kolay kolay buda zararlı insan vücuduna tüketmeyin diye 
(1,937 puan) tarafından
Açıkçası hiç plastik yiyor hissi vermedi
(1,780 puan) tarafından
Normal makarna gibide değil ama ona oranla plastik gibii

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 386 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
9 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde BESelif (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
6 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu

380,936 soru

11,404,870 cevap

34,942 kullanıcı

...