0 oy
487 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Kızlar sizde aynı sorunu yaşıyormusunuz 4 yaşında bir kızım var bebekken çok gazlı bir bebekti oyüzden çok huysuzdu ve sürekli ağlıyordu ama gaz zamanı geçtikten sonra düzeldi bide herkese gitmeyi çok sevmez öptürmeyi mıç mıç sevilmeyi istemez canının istediğine gider oda sıkılana kadar ama öyle yaramazlığı kırması dökmesi yok eşimin ailesi falan sürekli çok huysuz biri sevmeye kalkınca aman bırak bağırtma şimdi şu huysuzu bi bebek gördüklerinde seninki olsa böyle durmazdı sürekli sessiz ol vs. Şimdi 2. Ye hamileyim buda onun gibi olursa hastaneye bırakın kaçın falan tarzı şakalar yani artık sinirleniyorum bende haliyle sürekli bir şikayet ben anlamıyorum sanki ömürlerinde hiç aglayan bebek çocuk görmemişler sürekli benim çocuğumu eleştiriyolar ve artık çok sıkılmaya başladım sizin etrafınızdada var mı böyleleri ?

33 Cevaplar

0 oy
(4,494 puan) tarafından
izin verip o müsamayı gösterirsem elbette olur
(45 puan) tarafından
Canım valla izin versende vermesende yapıyorlar laf söylüyorsun gene kıyıdan köşeden buluyor söyliycek birşey
-Reklam-
0 oy
(13,048 puan) tarafından
Alacaksın çocuğu benim kızım annesini çok seviyor annesine sarklır diyeceksin kalsınlar öyle 
(45 puan) tarafından
Bu yine iyi daha neler neler diyorumda susmuyorlar
0 oy
(54 puan) tarafından
Cocuk bu ağlayacaktır benim yeğen 3 yasina gidiyor sendrom falan oluyormus yeni igrendik arada bizde aman dur bagrmasin falan yapıyoruz hem cocuk uzuluyor aksilesiyor hemde anneyi bbayi kizdiryor yani yeterli sevgiyi görmediğinden bence uzaktir çocuklar ilgiyi sevgiyi sever birde onlar yaklasimini değiştirsinler baklm nolcak 
(45 puan) tarafından
Valla benim tarafıma çokta güzel gidiyor çocuğu kızdırırsan seni niye sevsin
(54 puan) tarafından
Yani illaki öyle geçen çikolatasını parcalamami istedi yaptim agladi yere attı kendini vs. Bır yarim saat yaklasmadim sonra düzeldi üzerine gitmemek lazım ters tepebiliyor iste  canimm halam dedi yaklaşım önemli tabi aksi falan oluyorlar sonra
0 oy
(128 puan) tarafından
Bizde de ayni sorunlar var kızım 28 aylik bebekken gazliydi ve alerjikti sürekli ağlardi simdi biraz büyüdü ve sevilmeyi temas edilmesini sevmiyor biri dokunup öpecek olsa ağlıyor bayramda sürekli kayinvalidem herkese söylendi bize bile opturmuyor durmuyor diye en sonunda dedim gönlü olunca gelir gelmezse de çocuğu mu döveyim napayim ayni seyj.tekrar ediyorsun dedim bi kac gun sustu sonra yine devam...

Bu arada sizde 4 yasinda ama temas sevmiyor demissiniz bebekkende öyle miydi bu durum beni bazen aşırı zorluyorda biri ya sacina elliyor ya yanaklarına bizim ki bas bas bağırıyor ağlıyor bana sildiriyor baskasinin dokunduğu yere nu durum çok zorluyor beni
(45 puan) tarafından
Valla ben öptüğümde bile siliyor pek sevmez mıç mıçı bebekken biraz daha sıcaktı ama yine böyle şapur şupur öpüldümü dudak büzerdi hemen
0 oy
(10,387 puan) tarafından
Kimseye o hakkı vermem ben açıkçası. Tepkimden çekinirler
(45 puan) tarafından
Bunlar arsızlaştı anam
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Siz mi büyüttünüz siz mi baktınız siz mi çektiniz de 
(45 puan) tarafından
Bunlar çocugu saksıda yetişiyor sanıyor
0 oy
(1,036 puan) tarafından
Çocugumu kimsenin elestirmesine musade etmem. Kibar sekilde soyledigini duzeltirim veya yanlis dusunuyorsun derim .

Cocuk karsilastirmasi yapanlar var gormezden geliyorum
(45 puan) tarafından
Benim kadar laf söyleyen olsaydı pes etmişlerdi biraz geri kafalılar ondan sanırım
0 oy
tarafından
Zayıf hic mi birşey yemiyor tahta gibi diyorlar 2 yaşında 12 kilo daha ne olsun 50 kilo mu olsun anlamıyorum insanları 
(45 puan) tarafından
Ne yapacaklar tosun tombalak çocugu çok kilo iyi birsey mi
tarafından
Ya millet onu anlamiyor
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Gitme bacım ben olsam keserim muhabbeti benim doğurduğunu begenmiyosa beni de begenmiyodur istemediğim sevimedigim yerde ne işim var 
(45 puan) tarafından
Aile apartmanında oturmanın zararları işte:D
(7,073 puan) tarafından
İşte baştan hata ediyoruz böyle
0 oy
tarafından
düzenlendi
Pek şikayet eden gormedim genelde ben şikayet ederim annemlere uyumadı torununuz beni uykusuz bıraktı bu sıpa falan diye onlarla ne var senin oğlumda ballı çörek öyle her çocukta olur büyürken , diye teslli ederler beni, benim  dışımda herkes bebeğimin çok uslu olduğunu söylüyor ama ben tükenmişlik sendromuna girdim resmen uykusuzlukdan peşinde koşmaktan yanlız herşeyini doğduğundan beri tek başına yapıyorum,tek başıma bakıyorum, hani biride laf etseydi, size ne ben bakıyorum çocuğuma sizi ne ilgilendirir derdim kesin dayanamam ben bebeğime laf söyletmem kendim söylerim ama başkası diyemez , bebeğimin canı sağolsun iyiki var çok seviyorum bebeğimi bu arada benim bebeğimde kolik bebekti baya zor büyüttum 
(45 puan) tarafından
Kimse ne yardım etti ne birşey eşim olmasa tımarhanelere düşerdim heralde 20 saat uyumadığını bilirim ağlıyordum uykusuzluktan 3 ay sürdü ben bukadar laf etmezken onların etmesi saçma zaten
tarafından
Yani bencede çok saçma bir durum
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Fazlası var eksiği yok yazdıklarının kızımda. Herkes resmen acıyor bana. Ama hiç kızmıyorum böyle diyenlere. Çünkü ben de artık sinir hastası oldum. 
(45 puan) tarafından
Valla canım tek sıkıntımız bu olsun ya büyüyecekler elbet
(1,981 puan) tarafından
Küçükken böyle aksi huysuz olan çocuklar büyüyünce tam tersi olur diyorlar ama inşallah

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 150 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 340 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 507 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 356 göst.
19 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Şahsına münhasır☸️ (728 puan) tarafından soruldu

380,397 soru

11,389,716 cevap

34,896 kullanıcı

...