0 oy
882 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,445 puan) tarafından

image

image

image

image

ya kızlar fikre ihtiyacim var çünkü gördükçe gıcık alıyorum misafir odamdan.. normalde urfadaki evimin salonu tek pencereydi o yüzden perdeleri yaptırırken çift fon tek oldu 2 yıl sonra ilçeye taşındık burdaki evim görüldüğü gibi iki taraflı cam vvar tasidniktan sonra perdeciye gittim bu fonun artık üretilmedigini söylediler şehirdeki bütün taç perdeleri dolaştım belki elleinde vardır diye ama bulamadım arama sebebim sanki mobilya ile aynı üretilmesi içinden sarı pullar geçiyor mobilya da gördüğünüz gibi avangart sarılı taç markası artık gümüş pullusunu üretiyomus o da odama uymazdi neyse iki yıl olacak boş o taraf içime bı turlu sinmiyor duvar kağıdını eşim seçmişti sevmedim pek onyuzden fon seçerken o da hoşuma gitmiyor sizce nasıl bı fon gider buraya kumaş olarak kadife mi gider saten ki yada normal kumaş mi renk olarak ne olsa daha güzel olur odanın tamamını attim ki fikir olsun çünkü bütünlük önemli benim için şimdiden beyninize teşekkür ederim :D

12 Cevaplar

0 oy
(3,445 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

canim mavi dediğin bu mu ? Misaifr odasının takımı yatak odam orayada spor olsun diye bunu seçmiştik ama farklı o pullu bu spor 
-Reklam-
+2 oy
(2,102 puan) tarafından

Beyin buldum sana bitane djsjkdksksk

image

(2,102 puan) tarafından
Tamam iğrençti haklisiniz djskdjskkskdks
tarafından
Nevine hayatında başarılar diliyoruz :D
(3,445 puan) tarafından
Bence başarı dilemek de fazla :P
(2,102 puan) tarafından
Of sıkılıyorum napiyim  jdkdkdkskdks
(3,445 puan) tarafından
Kocan yok mu senin :D
(2,102 puan) tarafından
Kocamla dışarıdaydık zaten bugün. Işe gitti gece gelecek :D
(3,445 puan) tarafından
Her yoksa evde yiyecek bı kafa varken insan sıkılmaz çünkü :D
(2,102 puan) tarafından
Işte olaydı onun beynini yerdim yok sizinle uğraşıyorum djskksskks
(3,445 puan) tarafından
Fikir beyan etmesin soruma biraz onunla uğraş sence ne iyi gider :)
(3,150 puan) tarafından
Nevo sen ne iciyon annem :
(2,102 puan) tarafından
Zaten mobilyaların çok ağır. Ben bu kadar ağır mobilyaya birde pullu mullu fon yaptirmam. Daha sadesini seçerim. Ne bileyim mavi veya gri düz renk fon yatırabilirsin göz yormasın.

Hry süt içiyorum denemelisin efsane kafa yapıyor djkskdksksks
(3,150 puan) tarafından
Hahah belli kuzumm ;)
(3,445 puan) tarafından
Kız pullu derken şu an odadaki fon da minik minik sarı parıltılar var onu diyom
(2,102 puan) tarafından
Tamam kuzum bende sevmiyorum öyle zaten odan avangart ya sade düz renk fon daha iyi gider diye düşünüyorum. Ya gri ya da koltuğun renginde mavi füme gibi desensiz düz sade
+1 oy
tarafından

Kuzum kraliyet sarayi gibi renkler zevkler tartışılmaz hiç benlik değil anlamam böyle şıkır şıkır mobilyadan :D

(3,445 puan) tarafından
Aşk olsun sevgi hepimiz bir kraliceyiz ki zaten :D
tarafından
Yok  valla ben sadelikten yanayım hiç tarzım değil kralicelik ruhumda yok :D
(3,445 puan) tarafından
Ahahaha sen gönlümüzün kraliçesinin :D
tarafından
Vaaayyys sagol kuzum :))
+1 oy
(7,935 puan) tarafından

Tek derdin bu olsun canım:D. Bu arada oturma odan güzelmiş

(3,445 puan) tarafından
Teşekkür ederim de evde otura otura bublara takıyor insan :D
+1 oy
(3,187 puan) tarafından

Yani bence duvarlar desenli koltuklar desenli sandalyelerde desenli her yer çok desenli O yüzden düz bir fon olsun yani orijinal fondaki  açık yada koyu renk ama düz olsun bence.. :)

(3,445 puan) tarafından
Demi mesela kahve tonları yada gri tonları duvar kağıdı ile koltuklarda ki ortak renk var çünkü
(3,187 puan) tarafından
Yani renkler buradan yanıltıcı olur siz uygun olanı daha net bilirisniz ama düz olsun :)))
+1 oy
(1,374 puan) tarafından
Canım duvarların hareketli zaten sade kahverengi ve ya berjerlerşn mavisi güzel olur.Ama sanki mavi daha güzel bi hava katar
(3,445 puan) tarafından
Deneyecem yarın foto atar fikirlerinizi alırım :)
+1 oy
(5,519 puan) tarafından
Cok goz yoran ve karmasik bi odan war perden sade duz bisey olabilir:))
(3,445 puan) tarafından
Karmaşık değil kız duvar kağıdı öyle gösteriyo ama sade kısmını dikkate alacağız efendim :)
(5,519 puan) tarafından
Mobilyan cok sahsahli bana gore degil gule gule otur
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm sıkma canını bence böyel daha iyii olmuş 
(3,445 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kız bı tarafta fon var diğer tarafta yok nesi iyi :)
(2,564 puan) tarafından
Cnm olsada çok abartı bulursun inan dur benim burda var perdeci aynısı mavi olanını aşmışlardı gece  bakim varsa sana haber veririm angi sehirdesin
(3,445 puan) tarafından
Foto paylaştım yorumda bakar mısın bı ?
0 oy
tarafından
Buraya koyu ve soguk renk secmelisi mavimsi fume gibi  petrol mavi gri gibi ve duz olmali

Hersey inanilmaz karisik duvarlar takimin ve hepsi pastel renk biseyden carpicilik kat heyecanli olsun soguk koy ki zitlik olustursun ferahlik gelsin odaya baymis biraz renkler

Su buyuk duvara altin ve benzer renkli kanvaslar koy ayni boy olsun ama dumduz degilde farkli hatlarda yerlestir 

Cok egkenceli kokay gelsin :)
(3,445 puan) tarafından
İki renk manyakligi var bende üçüncü renge gicigim duvara birşey koymayı düşünmüyorum çünkü iki duvar perde diğer duvar odanın aynaları bı fuvar tek boş onu da doldurursam kusar içeri gelenler işte karışık yapan duvar kağıdı o yüzden fona karar veremiyorum
0 oy
tarafından
Onu kaldır yeni bir takım al bence
(3,445 puan) tarafından
Neyi kaldirayim :)
0 oy
tarafından
Bana kalırsa o fonlar kötü onlari çikar kadife bebe mavisi yap iki tarafada oyle ffon tek renk çünkü her yer de renk var yada fonsuz kullan onu başka odaya as :) 
(3,445 puan) tarafından
Diğer odalarda fon var mavi o fonlar zaten bebe mavisi duvar kağıdı ile uymaz işte yoksa bende düşündüm
tarafından
Ama koltukalarinda var canım mavi çok bogmuşsun odayi tek renk Bi fon çok güzel olur eşim perdeci kadife ler şimdi moda
(3,445 puan) tarafından
Acaba kadife fon alayım mı duvar kagininin içinde ki bı tek ile koltuklarda ortak renk var çünkü
0 oy
tarafından
canım o fonların yerine mobilyanin mavisiyle uyumlu bir fon seç ama pullu saten falan olmasın masaAllah mobilyaların çok gösterişli ve güzel daha sade bir fon ve mobilyani daha belli edecek bisey secmelisin
(3,445 puan) tarafından
İşte mavi de duvar kağıdı ile kötü durmaz mi düz ama kahvemsi bişey mi secsem nasıl olur sence teşekkür ederim bu arada
tarafından
rica ederim  kahve tonlarindan uzak dur bence dediğim gibi bebe mavisi de olabilir mesela duvarkagidiyla kötü duracağını sanmıyorum
(3,445 puan) tarafından
Yukarıda payalstim mavi fon olmadı bı takayım renk olarak nasıl duracak siritmazsa mavi alırım o zaman
tarafından
aa evet canım bi deneyebilirsin bir de öyle çek bakalım sonra iki fotoyu da at burda mukayese ederiz ona göre kafanda bir fikir belirir

İlgili bir soru bulunamadı

400,696 soru

11,990,212 cevap

36,176 kullanıcı

...