0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (5,341 puan) tarafından
Hep istiyor hergun hergun getryroum batryor bide 32 aylık eline çok sürmek istyro ayaklarina suruyro :) sizin çocuklar en sevdiği etkinlik yada oyun ne

7 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Valla kızım resim yapmayı seviyor bide dediğin gibi saatlerce sulu boya ile oynasa sıkılmaz ve mesela arada şey yapıyor Bi kaba su koyuyorum bebeğini banyo yaptırıyor güya üstü başı batıyor ama olsun vakit geçiriyor dur sana Bi resmini atayım ;) 
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından

image

Valla kızım resim yapmayı seviyor bide dediğin gibi saatlerce sulu boya ile oynasa sıkılmaz ve mesela arada şey yapıyor Bi kaba su koyuyorum bebeğini banyo yaptırıyor güya üstü başı batıyor ama olsun vakit geçiriyor dur sana Bi resmini atayım ;) hayal gücü kızıma yazılar bana ait :) 

(5,341 puan) tarafından
Ayy masalah peki kızın kaç aylık benm kızım byle çizimler blmiyro batryro bı ara bebek banyo.yaptir dedim baktım ki nee maf etti üstü başı yerler battı battı
(12,490 puan) tarafından
40 aylık ;) 3.5 olacak inşallah canım kız bişi olmaz oynasın da batırsın
(5,341 puan) tarafından
Yaa bnm kız 32 aylık siz daha önce etkinlikl hep yaoarmiydunuz çok güzel çizmiş
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Bir birimizie fikir.olur belki kızlar:)
0 oy
(289 puan) tarafından
Benim oglum 21 aylik sulu boya yapiyoruz bizde cok seviyor ellerini ayklarini boyayip baskı yapiyoruz. Bir de kinetik kum ve su oyunlari seviyor. Kaba su koyup plastik baliklari yuzduruyoruz kinetik kumda da kepçe be kamyonla oynuyor. Bir de her gun banyo yapiyoruz baloncuk diye banyo istiyor kovaya su koyup kopurtuyorum kendi sampuaniyla icinde arabalarini balkklari i yuzduruyor
(5,341 puan) tarafından
Biz bı ara baloncuk aldık bırakmıyordu nefes alak uyurken bile istyridu hata döktü içer falan dye çok kormustuk kaldrdim bende kinetik kum nasıl blmiyorum ben parka çıkaryorum ordaki kumlarla oynuyro ama üstü başı hepsi kum oluyri havaya firlatyor gözlerine gelir dye korkuuorum
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Duvar boyuyoruz biz kafayı yicem artık:)
(5,341 puan) tarafından
Ayy kaç aylık
(5,240 puan) tarafından
30 aylik hergun bi duvar arkamı donmeme gelmez alıştım engel olmuyorum kendi evim olsa bisey olmazda elin evi zaten çıkınca boyatcaz ama başkasınin olunca gözüme batiyor
0 oy
(2,677 puan) tarafından
21 aylık kızım boyaların her türünü seviyor. Sofra bezi serip üzerine de masasını koyuyorum istediği kadar oynuyor parmak baskısı yapmayı seviyor baya
(5,341 puan) tarafından
Bende öyle yapyroum parmaklariyla grirsiyro boş defter birakyroum batryior
0 oy
(831 puan) tarafından
Günlük ister ama oynama süresi çok uzun değil A4 kağıdı aldk bir deste veriyotm günlük resim defterinde baş edemedij :D
(5,341 puan) tarafından
Bizde defter var baya yirtyor karaliyor çıktı cikaracam Google den ya

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 130 göst.
23 Mayıs 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 132 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Zeynnpp (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı