0 oy
530 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,043 puan) tarafından
Balik yağı alacağım hem uygun hemde kaliteli olsun diyorum ama tadlari nasil bilmiyorum mollers mi ocean mi bide wellcare sizce hangisi 

9 Cevaplar

0 oy
(289 puan) tarafından
Mollers i asla sevmedi oglum bende ocean aldim onu iciyor sukur 
(289 puan) tarafından
Evet portakalli canim ama soyle ye.ek arasinda vermen gerekiyor onu yoksa bulanti yapar. Bir de ben enjektorle agzina sıkıyorum kaşıkla verince cikariyor
(1,043 puan) tarafından
Hadi ya o durum hiç hoşuma gitmedi
(4,247 puan) tarafından
Ben kahvalti sonrasi kasikla veriyorum. Bulanti vs olmadi. Bebegimde cok seviyo hatta ikinci kasigi istiyo :)
(289 puan) tarafından
Yaa ne guzel cok tok olunca da bulandiriyormus ondan doktorum yemek arasi ver dedi. Benim oglan sadece demir ilacini severek iciyor ikinciyi vermedim diye aglama krizine giriyor
(4,247 puan) tarafından
Cok tok olmuyo ya ,yari tok oluyo:D zaten kahvaltisini zorla yiyo. Demir ilacini da severek icerdi. Zaten ,bal ,pekmez gibi tatli seyleri versem hayir demiyo :)
-Reklam-
0 oy
(649 puan) tarafından
Nutrigen kullanmıştm çöp oldu oğlum hiç beğenmedi. Şimdi d vitaminde ocean kullaniyorum değerleri güzel geliyor. Ama balik yagi nasildir bilemiyorum
(1,043 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ocean d vitamini içmek istemiyor büyük oğlum(17 aylik)
(649 puan) tarafından
Valla 4 yas oğlum var 13 aylik kizim. Bu paf yapan agizligi taktim. Pıst diye sıkıyorum sorun yasamadim. Sizi korkutmak istmemem ama d vitamininde zorlaniyorsa balik yaginda daha da zorlanabilir
(1,043 puan) tarafından
Hadi ya başka d vitamini veriyorum doktorun yazdığı
(649 puan) tarafından
Balık tüketiyor mu. Benim oğlum balik çok seviyor. Balık yaginida içmeyince mevsiminde. Kaplara koyup dondurucuya istifledim bende
0 oy
(408 puan) tarafından
Ocean portakallı almıştım bn ama kızım içmiyor. Biraz kokusu var tabi yiyeceklerine karıştırıp veriyorum 
0 oy
(13,059 puan) tarafından
Ocean portakallı ve multivitamin aldım 
0 oy
(4,247 puan) tarafından
Ocean kullaniyoruz. Seviyo bebegim kokusu,tadi guzel. Gunde 1 cay kasigi veriyorum 18 aylik. Acilan sisenin 3 ay kullanim suresi varmis. 150 ml .Anca biter belki bitmez bile. 

Mollers alacaktim ama hem fiyati yuksek hemde miktari fazla. 250 ml. Ayni sekil 3 ay kullanim omru var. 

Mollers en iyisi diye biliyorum. Bidahakine de denemek istiyorum. Yetiskinlerde kullanabiliyomus arada bende icerim 3 ayda bitiriri diye dusundum. Tabi bebegim tadini severse.
0 oy
(13,080 puan) tarafından

Ocean kullanıyorum kızıma versem bütün şişeyi içecek öyle sevdi :)

0 oy
(3,691 puan) tarafından
Biz möllers kullanıyoruz bayağı oldu alıştı çocuklar diğer markalardan hiç kullanmadık bilmiyorum o yüzden 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Ben geçen doktora sordum kilosu iyi kullanma çok da faydalı değil ceviz de de omega 3 var dedi canım söylemek istedim sanada
0 oy
(763 puan) tarafından
Mollers kullanıyordum ocean multi olanını kullanıyorum şuan oğlum severek içiyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 123 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 232 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 151 göst.
18 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
17 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

380,718 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...