0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Kızlar kızım 13 aylık Henüz bi odası yok. Dolap almıştık sadece ama yatağı henüz almadk. Park beşikte uyuyor ve artk sürekli döndüğü için rahat yatamıyor. Şimdi yazda geliyo sıcağı da asla sevmiyor kızım. Beşikte sürekli dönüp duracak . Geçen yaz bile çok terledigi için benimle yatmıştı çoğu zaman. Artk bi yatak alıp ayrı odada yatırmak istiyorum ama nasl olacak hiç bilmiyorum.  Emzikle uyuyor ve emzik bazen ağzından düşünce hemen uyanıyor bazende uyuyor. Çocuk odası küçük eşimde 2 cocuk olursa ranza yaptirirm diyor yatağı boş yere almayalm diyor. 2. Çocukta  kızım 2 yaşına gelince düşünüyorm doguraym derken oda 3 olur. Ne yapcam bilmiyorum. Yatak mi alsam ayrı. Siz olsanz ne yapardınız 

10 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
10 aylıkken odasını ayırdık Montessori tarzı yatağı var şimdi 22 aylık ve 4 aylık kardeşi var ranza modellerine bakıyoruz bizde bebek telsizi ve kameralae var evde zaten bişey olduğunda en ufak ses geliyor gidiyorum yanına bizi kendi istemedi odada belli etti zamanı geldiğini bizde ayırdık daha rahat oldu  bebeğimiz için :)
-Reklam-
0 oy
(15,041 puan) tarafından

2. Çocuk kesin düşünüyorsanız ranzayi şimdiden alın madem. Ama kullanması zor olur heralde onu

Oğlum 3 yaşında. 3.5 olunca ayircaz inşallah odasini
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Kızlar sizce 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Kızım 7 aylıkken odasını ayırdım 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benimkilerde park beşikte bizim odada yatiyor kıyamıyorum ayrı duramıyorum simdi yatak aldim gelcek geniş büyük aldim ayırcam odalarıni ama içim çok buruk nasıl ayrilcam :)
0 oy
(831 puan) tarafından
Karşımda bazasnda uyuyor 3 yaşında o uyur da ben uyuyamam 2 bebek istiyoruz zaten hamıleydm ondan aldk kürtaj oldum depremde olunca yanımza aldm kafam rahat ikinci olur ağlar sesine kalkar o zamana 4 yaş olur olursa oda :D o zaman ayrrm bide güvenmiyorum çok pencere falan işi var biraz meraklı o konuda 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
1 yaşında başladı odasında yatmaya 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Odasını 6 aylıkken gündüz ayırdım 12 aylıkken full ayırdım gece gündüz 
0 oy
(5,368 puan) tarafından
18 aylıkken zorunlu bı sebeple ayırdım kızımı kardeşi olduğu için ve şuan 3.5 yaşında yatak almadım oturma odasında ki koltuğu açıyorum orda uyuyo şahsen bana küçük yaşta oda felan yapılması saçma geliyo dediği gibi esinjn ya kardeşi olursa vs çok sebeplerim var inşallah daha yeni yeni düşünüyoruz oda yapmayı onuda küçük kızımda da artık yanımızdan gidecek onda da eşim mobilyaci ranza yap yeter şimdilik diyorum bilmiyorum ne yapar
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Benim oğlum 25 aylik, ben hamileyim 38. Hafta içindeyim yeni ayırdım odasını, montessori yatak ve dolap yaptırdım yatagi çok iyi oldu düşmüyor inip geliyor, kardeşini de nasip olursa 2 sene beşikte uyutacagim. Biz tayinciyiz ama sonra çekip gideriz, ev seninse ve yerin sabitse eşin doğru söylüyor. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 253 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 348 göst.
0 oy
13 cevap 581 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,600 puan) tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,531 cevap

34,780 kullanıcı