0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (69 puan) tarafından
Şu saat oldu toplasanız 1 saat uyumadik daha 10 aylık bunlardan birini kullanıp faydasını gören oldu mu uyusun artık batık tırnak ameliyati oldum bütün gece ayakta uyumadi ayağım ağrıyor uykusuzluktan başım dönüyor ağrıyor bu çocuk hiç uyumuyor yardım edin bilgisi olan lütfen ☹️

7 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bay bay night dene sipraktin tavsiye etmem beyni uyusturuyor sağlıklı olduğunu dusunmuyorum fitil de en son çare olarak verilir yüksek ateş sürüp ile ılık duş ile geçmez ise doktor önerisi ile verilir 
(69 puan) tarafından
Doktora götürdüm uyumuyo dedim gündüz çok ilgileniyorsun gece uykusundan kalkıp oyun istiyor diyor atopit alerji bebek allerset diye şurup verdi uyku yapar dedi asla ya ne uykusu daha beter zombiye döndük bay bay night sadece uykuya geçişleri kolaylaştırır diyorlar doğru mu
(4,290 puan) tarafından
Buradaki yorumları gördüğüm de memnun olan anneler vardi ben hiç kullanmadim bu damlalardan ama kayinvalidem sipraktin kullanmis uyusunlar da kilo alsınlar diye 3 tane oğlu varmış çünkü:D
(69 puan) tarafından
Valla bir çözüm bulmam lazım yoksa ben uykusuzluktan çok kötü olacağım
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Paranox kalkti diye biliyorum. Paranox s mi?
(1,210 puan) tarafından
Sallama çayı olanlardan al. Açık olanlar pek güvenilir olmuyor. Bilindik kaliteli denetimden geçmiş markalardan al. Doğadan gibi markalardan
(69 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim ne kadar vereyim
(1,210 puan) tarafından
Çeyrek çay bardağı falan verebilirsiniz. Şeker falan koymayın tabi su gibi içsin
(69 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim sağolun
(1,210 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Baybay kullandık ama bayıltmıyor ki çocuğu uykuya geçişini kolayştırıyor , ama dediğin gibi çığlık atarak kalkıyorsa eğer dişten olabilir baktın mı hiç ? Birde yanına al bakalım yanında sakinse uyuyorsa ağrısı vardır bebekler ağrısı olduğunda annelerini babalarını yanında ister 
(69 puan) tarafından
Yok denedim yanıma aldım daha beter basıyor çığlığı diş gelmiş dedi doktor ekleyince değiyor elime dişi ama tam ortada değil bilmiyorum ama sadece uyku istiyorum baybay night uyku süresini uzatıyor mu peki
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Bay bay damla Dr. Tavsiyesi ile aldım kullandım diğerini hiç duymadım 
(69 puan) tarafından
Benim doktorumda şimdi bay bayi tavsiye etti denicem bakalım aksam
0 oy
(57 puan) tarafından
Başlığı görünce bir an kendimi gördüm sandım öyle bir bebeğim var ki hicbirsey fayda etmezdi anason çayına kadar verdim dediğiniz bay bay kullandım ve uyutuyor ama birkaç saat sonra uykusunu almış dinç bir seoilde kalkıyor ayrıca çok çok ciddi bir pişik yapıyor. Paranox kullandık hiç işe yaramadı çocuğun poposuna boşuna eziyet. Avil sueup kullandım çok iyi geliyordu sonra bünye alıştı uyutmamaya başladı. Öyle bir uykuydu ki gece 1 de yatar 2 de kalkar sabah 9 a kadar otururu sabah 9 da yatar öğlen 12 de kalkar gece bire kadar ayakta dururdu doktorumuz bile şok oldu çareyi sipraktinde buldum. Biraz veriyorum hem uyuyor hem sakinleşiyor hemde iştahı açılıyor ben sipraktini sur direk kullanmıyorum uyumwdigi zaman veriyorum 
(69 puan) tarafından
Onuda araştırdım fakat beyni uyuşturuyor dediler şaştım kaldim ne yapacağımı
0 oy
(202 puan) tarafından
Allah kolaylık versin cnm çok zor uyumayan bebek. Benim oğlumda öyleydi bu uygulamadan süpürge sesiyle uyutuyordum. Dua aciyordum kendim yasin okuyordum. Damla falan kullanmadım o kadar uykusuz olmama rağmen.  Bi de kolikti ya. Bi deneyin istersiniz. 
(69 puan) tarafından
Okuyorum sürekli bende süpürge sesi ve piş pişi açıyorum ne fayda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 189 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 853 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 253 göst.
3 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 267 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu

379,994 soru

11,375,135 cevap

34,858 kullanıcı

...