0 oy
68 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (829 puan) tarafından
Merhabalar isimli hastane çıkışı setlerini nasıl sipariş verdiniz yardımınıza ihtiyacım var Instagram yok benjm 

3 Cevaplar

0 oy
(1,535 puan) tarafından
5 sene evvel instagramdan sipariş vermiştim çokta güzel gelmişti terliğim tacim çocuğun zibini kapı süsü taki yastigi falan toplamında 500 TL ödedim bide ben bebeğe küvez örtüsü yaptım gelen siparislerle tipa tip aynı harika olmuştu yalnız isimli zibinlar demode artık canım kral tacı işlemesi yaptırabilirsiniz kız olacaksa prenses taci şeklinde bende sadece kapı susune ismini yazdırmistim bebeğimin diğeri o zamanda basit gelmişti 
(829 puan) tarafından
Google de bir sayfa buldum madre Bebek diye ürünleri güzel görünüyor. Normalde fiyatı 460 bugün sipariş vereyim dedim 499 dedi kargo ücreti neden bu kadar pahalı dedim daha uygunu söyleyin onunla gönderelim dedi
-Reklam-
0 oy
(2,588 puan) tarafından
Annem kızıma yaptırmıştı Instagramda çok güzeldi. Trendyola bakın orada da vardır 
0 oy
(276 puan) tarafından

Meryem_bebek_tasarim 

8 ay önce sipariş verdim 10lu hastane çıkışı isimli 480 tl 

Modellerini nereye ne geliceğini fotoğraflardan bakarsın ama ben kendim model üretip söyledim güvenilir yengemde kızına sipariş vermişti 4 yıl önce kapıda ödemesi yok ama havale eft olarak yapıyor

image

imagehhepsini çekmedim ama doğduğunda hastaneye aldığım bunlardı birde yastığı var

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 182 göst.
27 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Benguu (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Busra_yasar123 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
0 oy
1 cevap 83 göst.
4 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seldablbl (15 puan) tarafından soruldu

378,389 soru

11,326,043 cevap

34,778 kullanıcı

...