0 oy
41 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yani 5 haftalıktan itaberen asla bitmeyen ara ara çoğalan ara ara azalan mantarım var ve idraryolu enfeksiyon yani doguracam hala mantarım ğeçmiyor doğumdan sonra nasıl geçecek bilğim sizde bu durumları yaşadıysanız nasıl geceçek ne yapmam lazım başına ğelen varmı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben doğum yaparken bile ilaç aldım bu illet yuzunden
tarafından
Dogumdan sonra nasıl oldu canım geçtimi geçmesi için ilaç kullandınmı artık vallahi gına geldi günde 5 6 kere iç çamaşı değiştirmekten o akıntının vardiği ıslaklığın verdiğğ rahatsızlık kafayı yiycem
tarafından
Bol su iciyorum arada yine koku akıntı oluyo
-Reklam-
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Ben hamileyken 3-4 defa oldum doğuma yakında olmuştum ama bin şükür maşallah diyim 2 yıl olucak doğum yapalı daha hiç olmadım doğumdan sonra inşallah seninde geçer 
tarafından
Acaba dogmudan sonra geçmesi için bir şey yaptınızmı ve doğum sırasında enfeksiyon bebeğe geçer diyorlar sizde geçtimi böyle soruyorum kusura bakmayın ilk ğebeliğim bilğisizim
(3,503 puan) tarafından
Ben doğumdan önce fitil kullandim geçmişti canım doğumdan sonra da birşey yapmadım kendiliğinden geçti
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Canım ben burada bir arkadaştan duydum nioli yağı diye bir yağ varmış trendyolda da satiliyor ondan ic çamaşırına iki damla damlatiyormuşsun o iyi geliyormus enfeksiyonlara yorumlari da oku istersen
tarafından
Evet canım bende gördüm ama har doktor önermiyor bilemedim
0 oy
(3,996 puan) tarafından
Benim de hep iç çamaşırım  ıslak oluyor mantar enfeksiyonu var doktor fitil  verdi kullanmadım  hiç 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 197 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Krk_68-! (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 117 göst.