0 oy
47 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Arkadaşlar benim adetim bir gün gecikti gebelik şüphesi ile doktora gittim bugün beta 456 çıktı bir kızım var bu gebeliği istemiyorum korunmanın diyebilirsiniz ama eşim korunuyordu kasigim özellikle sol tarafım ağrıyor belim ağrıyor doktora gittiğimde bu şikayetlerim yoktu yeni başladı yıllar önce dış gebelik yaşadım yine başıma gelir diye korkuyorum ama üstünden çok zaman geçti belirtilerini falan hiç hatırlamıyorum yakın zamanda yaşayan başına gelen varmi belirtileri nelerdi internette türlü farklı şey yazıyor endişelendim ve illaki hastanede mi yatmak gerekiyor tedavisi için daha önce öyle olmuştu ama kızımı bırakacak kimsem yok annem vardi yeni vefat etti şimdiden teşekkür ederim cevaplar için 

2 Cevaplar

0 oy
(770 puan) tarafından
Beta gayet iyi canım benim 328 di iki günde 774 arttı o dediğin ağrılar bende de olduğu için iki defa kan verdim. Çok supheliysen bidaha kan ver bak düşmüş mu çıkmış mi diye
-Reklam-
0 oy
(25 puan) tarafından
beta 1500 uzerindeyken kese gorulmemesi.Lekelenemeler,kanama,kasikta k tek tarafli agri aci

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.
10 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sekerparemm (608 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nurrsa (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 238 göst.

397,402 soru

11,886,015 cevap

36,006 kullanıcı

...