0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kullandığınız güzel bir parfüm kokusu ve vücut spreyi kullananlar koku var mı 

Sonuçta yaz geldi ter kokusu çok oluyor o yüzden etkili parfüm istiyorum 

Avonun rare parfümü tüm vücut spreyini kullandım ama 1 saat sonra bitiyor bazıları kullanıyor akşama kadr ter yetinr parfüm kokusu üstünde var işte öyle bir koku var mi

3 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Öyle bir koku olması için . Aldığın bir vücut kremi losyonunu ve deodrant sürekli kullanacaksın .onlar akşama kadar iki uc kere bunları vücutlarına sikip sürüyor emin ol . Sonrada en son parfüm sikacaksin . Özellikle akşam yattiginda ve sabah kalktığında banyoda yap bunları sonra o vücut losyon kremi ve deodrant senin ten kokun haline geliyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Avonun her parfümü güzel değil.  Avonun En güzeli bence cherish.

Fakat avondan bağımsız privacy parfüm gerçektenlnnnn muhteşem. Kesinlikle dene
tarafından
Ağır değil kesinlikle. Ya o kadar güzelki. Önceden fiyatı çok uygundu. Şimdi biraz pahalı ama indirimde falan denk gelirseniz mutlaka deneyin ve 100 ml. Aslında çoğu parfümün 50 ml olduğunu düşünürsek fiyatıda makul
(1,393 puan) tarafından
Trendyol da şimdi baktım yorumlarda güzel hangisini alayım çeşitleri var
tarafından
Privacynin beyaz olanı güzel diğerleri hiç güzel değil cnm
(1,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim inşallah almayı düşünüyorum
tarafından
Addiction yzan değil. Sen yine alırken bana özelden yada burdan foto atıp sorabilirsin.
Parfüm benim işim. Birsuru parfüm denedim en güzel onu begeniyorum. Kesinlikle memnun kalırsın. Şimdi bile evde 6-7 parfumum var. Ama hep onu kullanıyorum dibinde kalmış bitiyo
0 oy
(369 puan) tarafından
bi kac tane benim kullandigimi soyleyim ama turkiyede fiyatları nedir bilmiyorum yurtdisinda yaşıyorum ben 

Gucci Rush : kokusu tam yaz günlerine uygun çok hafif ve kalıcı

LADY  Million : daha böyle vanilya seker gibi kokusu var ama böyle tam kullanmalik

PRADA : çok kalıcı Bi kokusu var

bide

Britney Spearsin parfumleride çok güzel 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 197 göst.
25 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 192 göst.
24 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
24 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,437 puan) tarafından soruldu

383,065 soru

11,466,234 cevap

35,068 kullanıcı