0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (1,070 puan) tarafından
Hanımlar boyun fıtığı olanlar varsa belirtileri nelerdi nasıl anladınız hastanede neler yapılarak anlaşıldı cevap verirseniz sevinirim

5 Cevaplar

0 oy
(3,818 puan) tarafından
Bi tanıdıkta cıktı kolunu harwket ettiremedi tam emın olmamakla birlikte mr a yönlendırdıler ordan da bryın cerrahısıne 
(1,070 puan) tarafından
Benim boynumdan sol koluma vuruyordu kalp zannettim ama beyin cerrahisine yönlendirdi daha gitmedim bacaklarım bile kopacakmis gibi ağrıyor biraz da korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim surekli enseden tüm basima dogru agri oluyor supheleniyorum
(1,070 puan) tarafından
Gittiniz mi doktora
tarafından
Hayir canm daha firsatini bulamadim
0 oy
(2,798 puan) tarafından
Ben baş dönmesinden mr çekinmiştim orda çıktı özellikle ellerim çok uyuşuyor orta parmak ve yüzük parmağım bazen hissetmiyorum  en belirgin belirtisi oymuş 
(1,070 puan) tarafından
Bende uyuşma yok ama boynumdan koluma ağrı vuruyor bir de kollarım da ve bacaklarımda sanki biri koparmaya çalışıyor gibi çekilmeler var doktor boyun fıtığı olabilir dedi
0 oy
(3,358 puan) tarafından
Mr ile belli oluyor belirtileri de ellerde uyuşma başını asagiya doğru ağrı boyunda kasma gibi çekme oluyor canim ama genel olarak ellerde uyusma malesef bnde var çok el işi yaptigim için ama ben hacamat yaptırdım baya baya faydası oldu
(1,070 puan) tarafından
Bende bir süre ağır işte çalıştım ondan kaynaklı olabilir mi acaba diye düşünüyorum tam belli de değil aslında korkuyorum inşallah yoktur
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Ay bende şüpheleniyorum ama gitmedim hastaneye boyunum çok kötü ağrıyor kolumu kaldırıp indirirken çok fena 
(1,070 puan) tarafından
Bende randevu aldım gidicem ama korkuyorum
(1,330 puan) tarafından
Vala bende korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
27 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esila272727 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde denizimsi (6,276 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde Bhreken (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
20 Ekim 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (226 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı