0 oy
37 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar 20 aylık oğlumu sütten kesmek istiyorum dün akşama kadar hiç emmedi pis oldu dedim ben bir anda kesmek istiyordum babası hemen kesme yavaş yavaş kes dedi akşam emzirdim o yüzden bayağı da kötü olmuştu göğsüm gece de emdi 2 kez gün içinde sadece öğlen ve akşam uykusuna yatarken emzirsem gün içinde emmese kesilir mi sütüm ne kadar sürede gider acaba 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkisi de 24 aylık nasıl kesilecek bilmiyorum bağımlı 
(58 puan) tarafından
Benimki de öyleydi canım nerdeyse 5 dk da bir gelirdi emmeye emzik niyetine hiç kalkmak istemezdi memeden şu an bayağı alıştı yani gündüz arada geliyor pis oldu dediğim zaman gidiyor bakalım şükür
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bi anda kesebiliyirsan kes daha iyi oluyo 
(58 puan) tarafından
Bende öyle yapacaktım zaten canım bayağı da alışmıştı yani gün boyu emmedi akşam babası gelince zorla verdi çocuğa sanki emziren o gibi işime karışıyor ya bizim de bir bildiğimiz var herhalde
(1,248 puan) tarafından
Aynn bosver kizz islerime geldimi cocuklara bakmazlad islerine geldimi her halta karsirlar
(58 puan) tarafından
Aynen canım vallahi akşama kadar ne yaşadığımızı biz biliriz yani
(1,248 puan) tarafından
Allah kolaylk versin bi anda kesebilirsjn daha iyi olur acindan
0 oy
(12,747 puan) tarafından
1 yaşında günduz aramıyor gece de kendım uyuyana kadar mama veriyorum sabah 5gibi uşenip emziriyorum

zaten sadece gece emiyordu sutum azaldı kesılıyor sanırım emsede doymuyor emzırmedıkçede çok fena ağrımıyor
0 oy
(6,402 puan) tarafından
Ben geceyi kestim gündüzü azaltarak ilerliycemm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 82 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Mother.00 (428 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 131 göst.
0 oy
4 cevap 98 göst.
21 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu

381,730 soru

11,428,087 cevap

34,988 kullanıcı

...