0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (10,978 puan) tarafından
Kızlar yarın memeleketten çocukluk arkadaşım gelecek.ha bana gelmeyecek eşiyle burada işi var ona geliyorlar ama beş dk bile olsa uğrayıp seni göreceğim dedi.zaman çok yok yani çok duramayacaklari için yemek işine girmiyorum aparatif hemen yiyebilecekleri ikramliga döndürdüm menüyü.olmazsa da yanlarına koyarım dedim.yaprak sarma ,kıymalı patatesli börek kesin olan.yanina salata olarak ne yapabilirim? Bir de tatlı yapacağım ama çok şekerli şeyler tuketmiyor.az şekerli tatlı olarak ne yapabilirim? 

Bir de yeni bebeği oldu.bizde evine yeni gelen bebeğe hediye verilir.bir de yumurta verilir ama yola gidecekler gene yumurta işi olacak şey değil yerine ne yapabilirim?

1 cevap

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Yoldan gelecek 5 dk bile uğrasa yemek yapardım 
(10,978 puan) tarafından
Kahve dahi içip icemeyecekleri belli değil canim.yemek yiyecek kadar duramayacaklari da kesin.en azından yiyemezlerse yanlarına koyarım diye düşündüm.yemegi yanlarına koyamam ama böreği sarmayı koyarim
(6,919 puan) tarafından
Bebek hediyesi kıyafet  verebilirsiniz
(10,978 puan) tarafından
Bebek hediyesi sepet yaptım canım.bir takım kıyafet ,1 tane örgü yelek tabi ki büyük seneye giyer 1 tane el örmesi lif bir tane de yeni doğan ıslak mendil koydum.sepet olarak ta salata tabağı aldım böyle sunumlu ayaklı birşey onu da tulle süsledim yeter herhalde değil mi
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 308 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu

381,321 soru

11,415,373 cevap

34,966 kullanıcı

...