0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
31 haftalık hamileyim kızlar kaynanayla anlaşamıyoruz ilk oğlum doğduğunda bana çok eziyet etti iftira attı 10 günlükken sütüm kesildi eşim ve annesi yüzünden şimdi de böbrek taşını kırdiracak 15 haziranda 1 ay kalacak benim de doğumum yaklasiyo eşime diyorum abin götürsün orda olsun diyorum yok diyo geldiğin dede dili durmuyo lâf diyo ya evi karıştırıyo kurcaliyo eşime karın ac bırakıyo beni diye fitne veriyo hiç yardımda etmiyo anca yatiyo evi kirletiyo zaten hamileyim eşimde iki ara bi derede kaldım ben napim diyo kaç gündür bu yüzden kavga ediyoz o gelirse bende annem bile giderim çocuğu da alır diyom hiç bişey demiyo ben napim ki annem sonuçta diyo obur oğlunun yanına gitmiyo hiç hep buraya geliyo çok sinirliyim kimseye derdimide anlatamıyorum 2 senedir küsüm konuşmuyorum zaten beni evden kovdular adımı kısıra çıkarttı bide yüzsüz yüzsüz yanıma geliyor 

7 Cevaplar

+2 oy
(2,840 puan) tarafından
Al çocuğunu annene git 

Yüzsüz karı da otursun 

Süt kuzusu oğlu baksın

Hiç sinirlenme 
(55 puan) tarafından
Ailemde fazla kalamazsın burda geri gidersin evine diyor arkamda ailede yok zaten
(2,840 puan) tarafından
Tavrını net koy  hayrola
Sen doğum yap sütun kesilsin
İftira atsın
Yıllarca konuşma
Birde kapına gelsin
Heh oldu köppppekkkk
O ev sadece süt kuzusu oğlunun değil
Seninde evindir
Eşin yurtta kalmıyor
Evlenmiş karısı ile aynı çatı altında kalıyor
Başka oğlu varmış madem defolsun gitsin oraya
Yüzsüz haşare
(55 puan) tarafından
Neymiş 8 saatlik yolu nasıl gitsinmis uzakmis
(2,840 puan) tarafından
Tıpış tıpış gider
Vallahi bu kadar ön yargılı biri değilim
Ama sana onca şey yapmış
Birde eşin anaaamm diyor
Bas kıçına tekmeyi ister uçarak gitsin isterse tak topuk gitsin
Eşinde biter olay
O dilini az cikartsin karım hamile doğum yakın bakamaz desin
Sende koy tavrını
Ha bu arada annende ne kadar kalırsan kâr
Çünkü yılan kaynana 1 ay kalırsa en azından yarısını annende gecirsen zaten eşin bakamaz gider
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen kendin kaynanaya konuş de gelme bakamam sana
(55 puan) tarafından
Diyorum lâf anlamıyor ki işte
0 oy
tarafından
Senin yerinde olsam kıyameti koparırım eşimin üstüne eve gelirse bende onu kovarım hem sana demediğini bırakmıyor birde doğum yapacaksın bu kadarda kıt olmasın esin yaa
tarafından
Kendini göster bacım sen ses etmesen kimse seni ahanda böyle takmaz eşine söyle eğer eve gelirse onuda senide eve almam de orada olay çıkar doğum yapacaksın ona mı kendine mi bakacaksın bende eşimin ailesiyle kavga ettim ee ne oldu kimse evime dahi gelmiyor
(55 puan) tarafından
Çok kavga ettim canım
tarafından
O zmn çocuğu al babanın evine git kararında net ol
(55 puan) tarafından
Annem gil bir süre kalırsın diyor canım arkada duracak aile de yok yani
tarafından
O zmn cnm eve gelince güzel bir rezil edecen çay mış yemekmiş hizmet güler yüz hiç yapma uzan dinlen eşine seni ispiyonlarsa ispiyonlasin ben hamileyim yapamıyorum fln geri dur o 2 güne zor dayanır temizliğini bile düzgün yapma kendine yavaş yavaş evde oyalan sen ona hizmet ettiğin için geliyor rahata alışmış
0 oy
(970 puan) tarafından
ne diyim bilemedim Allah yardımcın olsun
(55 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(8,759 puan) tarafından
Sen konuş kaynananla istemiyorum seni diye esinede kararlı ol cocugumu alır giderim de
(55 puan) tarafından
Çok söyledim canım boşanma derecesine geldik boşanırsa boşansın diyo eşime başımıza bela oldu diyor birde asıl siz bela oldunuz benim başıma diyorum kovdum da evde hatta
(8,759 puan) tarafından
O zaman tek bisey var yapacak bayağı cirkinleseceksin ama eşine dik kararlı hatta kavga bile edecek şekilde o bu eve gelirse ben gitmem polisi arar haneye tecavüzden içeri attırırım bunu ve rezil olmayı göze aliyorsa buyursun gelsin bu kapıdan içeri sokmam diyeceksin kaynananada aynı şekil diyeceksin oldu ki buna rağmen gelmeye kalktı kapıyı açma Bırak yumruklasin rezillik çıkartsın ara polisi evime zorla girmeye çalışıyor diye şikayet et 2 gün kalsın nezarette aklı başına gelir dinsizin hakkından imansız gelir
(55 puan) tarafından
Çok haklısın canım kimseye merhamet etmeyeceksin
(8,759 puan) tarafından
O senin yuvanın ve huzurunu bozmaya kalkmış sen öylesine acıyıp merhamet edersen bu sefer gerçekten bosanirsiniz senin ve çocuğunun günahı ne tek yapabileceğin yol bu sen gitmeyeceksin evden o gelmeyecek
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Geriye bir tek gitmek kaldi, ama sen yokken evi daha çok kurcalar o da var 
(55 puan) tarafından
Iç çamaşırlarıma kadar kurcalıyor arsiz
(5,406 puan) tarafından
İdare et gelsin yüz verme, ama senin kocana var
0 oy
tarafından
Gelme benim durumum belli dediğin halde gelmek istiyorsa eşinde aynısını söyleyecek dahada gelecek diyrosa vallaha çektir esinede öncesinde bak neler yaptı sonra annenin ağzına bakıp benimle tartışma diye öğlene kadar yatarım o uyurken de mutfaktan kendime ekmek arasına koyarım yatak odasında yerim ne yaparsa yapsın ta öğlen kalkarım mutfakta az oyalanirim aciktiysan yap ye derim kendim atıştıriririm ah başım döndü bilmem ne der yatarım gene aksamada yemek yaparım yapmadım zamanda çok olur eşime der durum halsizim kötüyüm diye gelme dedim halde gelen hicbirsey beklemeyecek güler yüz bile 
(55 puan) tarafından
Eşim zaten 2 de işe gidiyor gece 1 de geliyor canım
tarafından
O zaman sabah kalk eşine kahvaltı hazırlat evi temizlet yapamıyorum diye eşin gidince bir yat dinlen çok iş yapmış gibi yada iş bul çarşıda git gez hastaneye gidiyom de çık ne yaparsa yapsın otursun tek başına bütün gün ihilda dur yani  geldiğine gelmisine pişman etmek kolay olan

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 696 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 681 göst.
7 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hatice ata (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 423 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 298 göst.