0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (89 puan) tarafından
Kızlar 20 hafta 4 gunluk ikiz kızlarına gebeyım hareketlerini hiç hissetmiyorum neden acaba kaçıncı haftada hısedılır birde kaçıncı haftada karnınız cıkmaya başladı 

2 Cevaplar

0 oy
(6,515 puan) tarafından
20 21 den sonra  yavas yavas başlar 
(89 puan) tarafından
Ben sadece hapşırırken sanki ufak hissettim odur başka hiç hisetmedim
(6,515 puan) tarafından
Çikolatali şeyler yiyince hareket eder ya ye bakalım bi sırt üstü uzan o zmnda hareket eder
Bide içine sinmiyorsa bı git kontrol ettir canım riske atmaya gelmez.
(89 puan) tarafından
Tamam cnm haftaya şehir hastanesine gdcm sorarım
-Reklam-
0 oy
(212 puan) tarafından
Bende 20+4 ı'm benim de bir kızım olacak inşallah karnım çıktı18. Haftadan sonra ama dışarıdan bakanlar çok anlamıyo şişko biri olarak görüyolar büyük ihtimalle 19. Haftada hareketleri kalp atışı damar atışı gibi pıt pıt şeklinde elimi karnıma koyunca sırt üstü yatınca çok nadir hissediyorum haftaya detaylıya gidicem inşallah herşey yolundadır sende hissedersin
(89 puan) tarafından
Manisa salihli
(212 puan) tarafından
Perinatolojiden aldım canım kadın doğum doktorunun onayıyla açılıyor bu bölümden randevu almak bende şehir hastanesine gidicem
(212 puan) tarafından
Manisalıyım bende ama izmit kocaeli de detaylım manisa da yaşamıyorum
(89 puan) tarafından
Ben haftaya gdnce 21 haftalık olacam gıtmıstım 19 haftalıkken bana 21 haftalıkken gel dırek gununde geleceksin girersin dedı bana
(212 puan) tarafından
Bende cumartesi 21. Haftaya giricem inşallah haftalarımız aynı ben 20 ve 24. Haftalar arasında detaylı yapılıyor diye biliyorum pazarlar tesi de tetanoz aşım var salı da detaylı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 99 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Canananga7 (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Asmnnn (112 puan) tarafından soruldu

382,179 soru

11,442,823 cevap

35,014 kullanıcı

...