0 oy
444 göst.
Aile kategorisinde (1,763 puan) tarafından
tarafından kapalı
Aile hayatınız nasıl hani bazen denk geliyorum bir kaç aktif üyeye onların da çok kötü hatta bosananlar bile oldu acaba burdaki olumsuzluklardan etkilenme mı oluyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

16 Cevaplar

+1 oy
(4,661 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Negatif değilde pozitif yönünden bakınca okudukça eşime şükür edip daha çok sevmeye başladım 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İyi çok şükür burdakilerin çoğunda abartma vs olduğunu düşünüyorum kurguları demiyorum bile  etkilenmem yani 
0 oy
(8,582 puan) tarafından
Valla buradakilerden etkilenmeye kalkarsam paranoyak olurum her dk kontrolde olurdum.  .  

Bide burdakilerden az bi akıl almaya kalksan hemen boşatiyolar seni 

Hamd olsun halimize♥️
(1,763 puan) tarafından
:) aynen öyle bir de başkasını mutsuz görünce insan üzülüyor bazen empati kuruyor onun yerine kendini koyuyor
tarafından
Kesinlikle o kadar haklısın ki :):)
(8,582 puan) tarafından
♥️♥️☺️☺️
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Kız sende burdakı guzel avratlardan etkılenıp kendınımı ovuyorsunnn☺️☺️☺️
(1,763 puan) tarafından
Ay uzak olmasam gelirdim ya aman hepimiz anne ya da anne adayiyiz ne olacak sanki
(15,823 puan) tarafından
Amannn sendeee☺️☺️☺️☺️☺️☺️Ne nazlanıyorsannn pufff
(12,706 puan) tarafından
hiç de merak da haz da etmiyorum açikçası posttanda çikiyorum
(1,763 puan) tarafından
He anam he sensin
(13,833 puan) tarafından
Ben daha yeni gordum daha once denk gelmemistim eski olduvu belli
0 oy
tarafından
Burayı kafaya takarsan kocami cam fanusa koyar yastık altında saklarım heralde 
0 oy
tarafından
Çok şükür çok güzel. Burdan niye etkileneyimki
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Yok ya hiç etkilenmem girer çıkarım 
0 oy
(829 puan) tarafından
Valla buraya göre hareket edersem eşimi ne dışarı salarim ne yalnız tuvalete gonderirim
0 oy
(435 puan) tarafından

Etkilenmiyorum canım aksine ders çıkarıyorum kendime beterin beteri var en ufak şeyi kendimde buyutuyorum diyip toparlanıyorum:pinch:

0 oy
(48,709 puan) tarafından
burasi etkilemiyor da ne zaman burda kocam hakkinda iyi bisey desem o gun kavga ediyoruz☺️
0 oy
(7,770 puan) tarafından

İlk baslarda etkileniyordum kiskanma olmustu esime karsi gecti ama:)

0 oy
(1,937 puan) tarafından
O değilde sen niye uyarı aldın ve durunun annesi yani moderatör niye seni kapatıp açmış 
0 oy
(1,562 puan) tarafından
Yatip kalkip dua ediyorum kendime aileme:).bazilari cok seyler yasiyo bazilari da cok abartiyo falan.bilemedim ya cogu zaman gereksiz postlar aciliyo anlatilmayacak seyler anlatiliyo. Olumluda olumsuzda etkileniyorum  kendi adima
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Valla ben okudukça üzülüyorum ve şükür ediyorum eşime benim için 10 numara adam ailesi hariç:)
0 oy
(11,347 puan) tarafından
Aldatma postlarina cok denk geliyorum ve ister istemez etkilendim hamilelik ve lohusalik suresince
(11,347 puan) tarafından
Bi iyiyiz çok şükür aldatma vs. De denk gelmedim görmedim hele şimdi bide hiç olmaz en azından şu aralar
0 oy
tarafından
Buradakileri sadece okuyup geçiyorum. Hiç bir zaman etkisinde kalıp eşimi darlamıyorum. Zaten öyle de çok saçma olur. Birinin etkisinde kalıpta çevrendeki insanları darlamak bana tuhaf geliyor. 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 499 göst.
31 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 591 göst.
17 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 555 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gurmeanne (578 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 499 göst.