0 oy
737 göst.
Aile kategorisinde (7,266 puan) tarafından
Adamdan bıkkınlık geldi kıza pasta yaptım doğum günü diye yok niye kenarı bombeliymiste düz değilmiş kalibim bile yok borcam kapağınin kenarını yağli kagit ile yükselttim ona yaptım pastayı her yaptığım pasta börek yemeğe bı kulp buluyor eline sağlik de ye ne didikluyorsun kötü yapıyorum desem eşim haric yaptığım herşeye harika olmuş çok güzel olmuş diye yorum alıyorum ne zaman misafirim olsa bende mi sorun var anlamadım çok şey istemiyorum bı eline sağlık de yeter yani ay sinir oldum 

21 Cevaplar

+1 oy
(6,255 puan) tarafından
Ha ******.diyeydjn niye düz değilmiş hasbm
(7,266 puan) tarafından
Valla sinir ediyo ya birşey diyincede tartisiyoruz kötü dememiş ben her şeye alınganlık yapiyomusum kız valla herşeye kulp buluyo ne yapsam bı eleştiri buluyo millet nasıl yaptın çok güzel diyor bu ne bulacağını sasiriyo
(684 puan) tarafından
Yazdığın yoruma sağlık esmaaaa :D hissederek okudum vallaha :D
(91 puan) tarafından
Deseydin ya onun modeli böyle düz değil istiyosan kendin yap düzünü diye :D ya valla nelere takılıyorlar sen kalk bi dünya uğraşta bide böyle konuşsun ben o sinirle bitane teflon tava indirmiştim.kesin kafasına :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Deseydin madem beğenmiyorsun yaptığım pastayı hazır alsaydın o zaman
(7,266 puan) tarafından
Birşey diyince bir şekilde üste çıkıyor kız haklı cikiyo bir şekilde
0 oy
(12,664 puan) tarafından

kocadan bikilir mi :)

(12,664 puan) tarafından
ben zor buldum değişmem :)
(131 puan) tarafından
Şaka maka bende memnunum eşimden Allah bir değil bin defa razı olsun Rabbim kimsenin ağzının tadını bozmasın
(7,266 puan) tarafından
Delimiyimkiz ben o salakligi bı kere yaparım bidaha yaparmiyim
(131 puan) tarafından
Senin tek derdin yemek değil gibi bacım
(7,266 puan) tarafından
Ahaha var işte bı kaç gözüme görünüyor adam
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Hemen hemen yaptığım yemek tatlililarda mutlaka bir şey  söyler tuzu fazla sekeri yagi  fazla diye ama ben hiç takmadım çünkü herkes yaptıklarımı yer içer beğenir  artık kendide kabul etti galiba bende sorun var diye :)
(7,266 puan) tarafından
Bişey demiyorum kendime yediremiyordum diyince baya tartışıyoruz ama görmezden gelicem sanırım artık
0 oy
(2,667 puan) tarafından
Bunlar böyle bacıı, geçen ay kaynanam yemek yaptı ben de salatayı yaptım. Geldi sofraya oturdu salatayı benim yaptığımı bildiği halde salatayı niye böyle dogramissin anne diyor . Salatalığın doğrama şekline takılır mı bir insan yaa? Deli etti beni kıyameti koparinca bir daha yorum yapmıyor kötü olsa bile iyi diyor :)
(7,266 puan) tarafından
Ya sinir bozucu kafalarını birbirine bı tokustursak akillanirmi ki ben birşey diyince tartışıyoruz ben alinganmisim kötü dememiş yani bir şekilde üste çıkıyor
(2,667 puan) tarafından
Bir de çok detaylara takiliyormusuz:) bir de ben yeni evliyim daha 1 sene oldu
(7,266 puan) tarafından
Biz 5. Senemizdeyiz git gide çekilmez oluyo kız
0 oy
tarafından
Ben kocama o yüzden gelin Ayşe diyorum :D
(7,266 puan) tarafından
Kız sinir ediyor her yaptığımda bı kulp bulma yani otur ye yapiyomda daha ne istiyon belanimi dahada birşey demiyecem desem kavga ediyoz üste cikiyo bide
tarafından
Ya benimki de çok şeye karışır evde kendiside yapar ama bazı şeyleri mesela mutfakta sabah temiz gider akşam kızım uyumamistir dağınık kalır geldiğinde öyle görürse burası neden 3 gündür böyle der abartirken olur benimki
(7,266 puan) tarafından
Ay burunlarını sokmasalar olmuyo zaten
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Bizimki de hem yer hem kusur bulur tatlı yemez hiç ama yemek için geçerli bu 
(7,266 puan) tarafından
Evet evet yiyo zaten bı güzel indiriyo mideye hatta bir dilim dahada yer ama çenesi durmuyo işte
0 oy
(186 puan) tarafından
Hahhahah yorumlara cok guldum  hee bıktım bende ayıcık  oturmus pubg oynuyor karsımda hiç selam sabah yok bi muhabbet yok simdi söverdimde bıpliyor burası malum
(7,266 puan) tarafından
Sorma kız bı hevesle kızıma pasta yaptım attım burayada gördün mü bilmiyorum kulp buluyo tek bu değil her yaptığıma bişey diyo uykusunda çokecem boğazına o olacak
(186 puan) tarafından
Ay *** yesınler hıc bı hakttan anladıkları yok oburunlarını sokuyorlar her seye ebnımkıde oyle ıyı bısey yapsam begensede agzından iyi bi söz cıkmaz ama bıseyı eksık yanlıs kotu yapayım hemen laf
(7,266 puan) tarafından
Kız hem laf soyluyo hem gömüyo kulp bulmaya calisiyo herseye bı gün bogacam uykusunda o olacak
0 oy
(279 puan) tarafından
Benim esimdede var mesela musakka yaptım patlıcanların şekline keşke şöyle dograsaydin.Tartolet yaparim çileği neden böyle koydun.Görunusu önemli lezzetten önce.pide yaparim gramaji fazla olmuş firindaki daha ince der.Artik alıştım 
(7,266 puan) tarafından
Kabullenip cevap vermemek mi en iyisi
(279 puan) tarafından
Kendimi yormaya değmez.Bir dahakine sen yap diyorum .ya da susuyorum .Yoksa tartışmaula ömür gitmez
(7,266 puan) tarafından
Aynen ne desem bir şekilde hem üste çıkıyor hem tartışıyoruz böyle bir ömür gecmeyecek belli
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Karışmaz cnm yediklerine sukretsinler önlerine yemek koyuyoruz onca evin işi çocuk bakımı koştur Allah koştur. Artık ne versem yer yani. Genelde de beğenir. Sevmediği olsa mesela pırasa ıspanak yemeği tek yaparım ki yesin  :D
(7,266 puan) tarafından
Bizdeki sıkınti yiyo hatta ikinciyi de gömer ama illaki birsey soyluyo sus ye işte ne didikliyon ki kötü de olmuyo herkes çok begeniyo
0 oy
(91 puan) tarafından
Valal kardeşim bak ben ne yalan söyliim böyle mutfak ve yemek işine karışan erkeklerden nefret ederim kadında olsa bile herkes kendi işine baksın beğenmiyosa otursun kendi yapsın bende bi ara yoğurt tenceresinin kapağını yemek tenceresine örttüm diye söylendi neymiş koku geçermiş kapakta hiç kirli değil tertemiz yeni yıkanmış gibi ama işte insanın fıtratında var karışmak.. bende sen kendi işine bak ben senin işlerine karışıyormuyum dedim ayar verince ebedi billah daha bişey diyemiyor :D
(7,266 puan) tarafından
Ahahahahaha güzel benimki iki gün sonra yine aynı başlar
0 oy
(351 puan) tarafından
keske cocuk erkeksiz yapilsaydi walla ewlenmezdim o kadar baci ☺️☺️☺️☺️☺️
(7,266 puan) tarafından
Ahahahahahaha o topa hiç gitmezdim diyorsun keşke yaşayacaklarını gorebilseydik o zaman hiiiç istemezdim zaten
0 oy
(4,493 puan) tarafından
adamdan değilde ailesine karşı ahmaklığından yıldım o olmamı
(7,266 puan) tarafından
Olur bacım olur dök içini
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Bı tek sen mi sinir oldun canım benimki de bu gün delirtti beni aslında hep yaptığı iş annemlere gitsem bir yere gitsem akşam olunca gelmek bilmez as once geldi aldı iki tane çocukla rezil oluyorum ya adam gibi işten çıkar çıkmaz gelse beraber yemeğimizi çayımızı içsek sonra evimize gelsek ne olacak çok mu zor yok illa gece saat bir iki eder çocuklar ağlar evlerini isterler tekte gelemiyorum eve off baya kavga ettik bizde Allah hepimizin sonunu hayırla sonuclandirsn canım ne denir
(7,266 puan) tarafından
Hepsini bir toplayıp kafalarını birbirine çarpak gelin belki akillanirlar ay her biri ayrı dert
0 oy
(119,346 puan) tarafından

valla benimkide cok sakin agiz tadiyla kavga edilmiyo tm haklisin diyip susuyo o kadar hirslaniyom hevesim kursagimda kaliyo :'(

(7,266 puan) tarafından
Benimki kendini bir şekilde üste çıkartıyor sevdos bende uzatsam birbirimize girecez ne halin varsa diyip kapatıyorum konuyu
0 oy
(13,142 puan) tarafından
Beğenmediysen sen yap veya Beğenmediysen sen yeme derdim bu arada kocadan bikanlar kervanının daimi üyesiyim 
(7,266 puan) tarafından
Ay birşey diyince o haklı cikiyo bir şekilde bı gün uykusunda bogazlayacam o olacak
(13,142 puan) tarafından
Ya da şey yap ben beğendim çok güzel olmuş ellerime sağlık de bir süre sonra doğru davranışı öğrenir belki.
(7,266 puan) tarafından
Ahahaha modelleme yapalım göre göre adam olur belki diyorsun :))
(13,142 puan) tarafından
Belki. Ben alıştırdım içinden gelerek mi diyor bilmiyorum. Yemeği yerken pişirenin ellerine sağlık yiyenlere afiyet olsun diyorum:)
0 oy
(48,695 puan) tarafından
bu akşam benimde evden atasim var börek ustune biye yumurta surdum diye yemedi cayi beğenmedi suan uyuyo bu saatte 
(7,266 puan) tarafından
O kadar o kadar :))
(48,695 puan) tarafından
benim sinirim geçti ama ☺️☺️☺️
(7,266 puan) tarafından
Hemen yelkenleri indirmissin sende kız :))
(48,695 puan) tarafından
ee ben o kadar sinirli degildim espirisine yazmistim ☺️
(7,266 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bi tanede bende var börek yapmışım içine ne koydun nasıl yaptın bilmem ne yemiyorsa yeme ne didkliyosn bide tiksinerek yeme şekli var kokuyor faln artık yapsamda ona ayırmıyorum dışarıda her haltı yerler ama uff sinirlendim yine ya 
(7,266 puan) tarafından
Bak diyorum bunların kafasını birbirine çarpak akillanirlar belki
(2,804 puan) tarafından
Kızsm da küssemde fayda yok cnm artık ne yapsın yapıp yiyorum bırakmıyorum ona :) (
0 oy
(192 puan) tarafından
Letgoya atıp satsak alırlar mı acaba anam gene şükret sen heriften yıldın ben hem heriften yıldım hem aynı evin içindeki kaynana-kaynatadan yıldım hem üst kattaki eltiden yıldım hem eltimin yan tarafta oturan ailesinden yıldım hem bi kaç sokak ötedeki görümcelerden yıldım ben ne yapayım kendimi tam olarak kaçıncı kattan atıyım sen söyle 
(192 puan) tarafından
Amin amin sen en iyisi o kadar kusur kadı kızında da olur de kocana şükret baktın çok laf etti deki fışki ye otur yeren :))) o ne diye sorarsa da de erzurumlu bi arkadaş dedi :)
(7,266 puan) tarafından
O ne kız ne demek :))))
(192 puan) tarafından
İyi bişey değil :))) dışkının dadaşçası :)))
(7,266 puan) tarafından
Ahahahahah :))))
(192 puan) tarafından
Ama o ne olduğunu bilmiyor nasıl olsa sen söyle için rahatlar :)
0 oy
(4,674 puan) tarafından
Canim kaba tabir ama .d erkegi dusunen degil s...... yarar diye bosuna dememisler yee parasini o zaman her seyin begenilir 
(7,266 puan) tarafından
Demi bak kim dediyse doğru demiş alnından öperim herşeyi evden yaptım pastalar börekler baklavaya kadar yaptım sen düşün ama her şeye bir bahane baklavayı kendi tarafından halalari hala kızı torunu filan geldi hepsi şaşırdı sen mi yaptın diye çok beğendiler benim okuz ne dedi biliyormusun çok dagiliyormus kıtır kıtır baklavama çok dağılıyor dedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 204 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 243 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 743 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 660 göst.